Şimdi Ara

Nvidia'dan yeni bir performans sürücüsü; GeForce 191.03 Beta (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
7.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Deneyelimbakalım
  • dün kurmuştum bunu, 191.00 e göre pek bir fark göremedim.. gerçi gözlem de yapmadım ama olsun
  • 190.xx sürücülerinin baya sorunu vardı, onları düzeltmişlerse süper olur
  • Bencede o yüzden bu ay hala çıkaramadılar imzalı driverı NemesisR3. O problemleri bitirmeye çalışıyorlar galiba...
  • Prototype için gecikilmiş fakat Batman ile Arma 2 çok güzel olmuş. Arma 2 de çok şikayet edenler vardı hadi hayırlısı
  • nvidia gene saçmalamış hiç bi oyunda fark falan yok ben kurdum oynadım hepsi palavra
  • 186.86 , 186.91 gibi stabil bir driver 191.03. Zaten fps artışların 190.62 ye göre olduğu söylenmiş. 190 serisi pek iyi izlenim bırakmamıştı nvidia kullanıcılarında, hatalar olsun, fps düşüşleri ve mouse lag olsun. Elimizde kesin testler olmadan konuşmak yanlış ve boş ama 186.86 daki gibi bu driverda bende mouse lag yapmıyor. Performans artışı olan oyunlar söylenmiş. Yabancı forumlardan birinde gezerken gördüm bazı oyunların karşılaştırmaları var son 6 nvidia drivarla ilgili. Artı unutmayalım ki sistemden sisteme göre sonuçlar değişmekte driverlarda, her sistem malesef aynı diil.

quote:

I tested here the last 6 drivers avaliable here in guru3d:

My system / hard :
    Windows 7
    Core 2 Quad Q6600 @3400Mhz
    NVidia GTX285 (no overclock)
    MB ASUS P5Q-C
    2GB DDR2 @ 948Mhz (5-4-4-8)

Resident Evil 5 Benchmark Ver. (Used the 2nd loop result)
    1360x768
    FIXED BENCH
    All settings MAX 16Q AA
    No Vsync
    DX10

Far Cry 2 Benchmark (Average 3 loops Small Ranch)
    1360x768
    NO VSync
    All Ultra High 8x AA
    DX10

The Last Remnant Benchmark Ver. (Just run 1 time)
    1920x1200

RE5
    186.91 - 76,5 FPS
    190.62 - 76,0 FPS
    190.64 - 75,8 FPS
    190.89 - 76,2 FPS
    191.00 - 75,8 FPS
    191.03 - 75,6 FPS

FAR CRY 2
    186.91 - 67,23 FPS
    190.62 - 65,84 FPS
    190.64 - 66,89 FPS
    190.89 - 66,17 FPS
    191.00 - 65,98 FPS
    191.03 - 65,97 FPS

THE LAST REMNANT
    186.91 - 111,05 FPS
    190.62 - 112,20 FPS
    190.64 - 111,95 FPS
    190.89 - 111,54 FPS
    191.00 - 111,63 FPS
    191.03 - 111,74 FPS

My opinion :
    In performance all latest 6 drivers are almost equal.
    1 FPS more or less will no interfere in my gaming.

191.03 promisses better performance in FAR CRY 2, what happened for me ? I'm always getting the same FPS.
    msinfo32 always reports the new version driver, so I think it is instaled correctly.

Note : Just read the changes again : the boost in Far Cry 2 is only for DX9 version. I dont tested with old drivers, so I cannot compare.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 26 Eylül 2009; 17:36:18 >

• Batman Arkham Asylum oyununda yeni sürücüyü yükledikten sonra fps artışı oldu pshyx açıkken, ama çok da fazla değil.
  • 186 en performanlısıymış yeniden sürse piyasaya yeni sürücü diye burası bayram eder ama nasıl seviniyorlar nvidia seni seviyorum felan adamlar iyi beyin yıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: VaLoUr

@ S.T.A.L.K.E.R
    Siz şakamısınız ? Boş konuşmalarınız yetmedimi görüntüden kısmakmış.
    sen nvidia için ne düşünüyorsan bende ati için aynılarını düşünüyorum sen ne kadar gerçeksen bende okadar gerçeğim işte anlamama şaşırdım

Nede olsa nvidia nın muhendislerinden birisin senden iyi bilemeyiz tabi
  • @sadtneverdie: ne kaçarım nede sizler gibi çirkef yorumlarda bulunurum merak etme
    @metallurgy: sen rahat ol ben hiçbir oyunda sorun yaşamadan oyunlarımı oynuyorum o lafları ati kartı olmayıpta sorun yaşıyormuş gibi mesaj atan nvidia fanlarına yaz.bu arada siz nvidia alın ki nvidia sizden kerptiği paralarla oyun yaptırsın bende f/p ye aldığım ati kartımla paşa paşa oynayayım
    @VaLoUr:sen yazdın sanırım driveri?
    @kumandan: imzam seni hiç mi hiç ilgilendirmez, görmek istemiyorsan bloklarsın boş konuşmuş olmazsın, karalamanın alasını sen ve senin gibi nvidia fanboy ları yapıyor, asıl ben sana vah vah diyorum bayıldığınız paralar olmasa bugün nvidia gibi bi firma kalmazdı, ne çok emmiş piyasayıkı her oyuna sponsor olmakla bitiremiyor ,
    tekrar tekrar söylüyorum imzam benim görüşümdür pek ala görüş belirtmek serbesttir hoşuna gitmeyen kişiler bloklar mesajlarımı okumaz bukadar basit, yaygaraya gerek yok ama bazılarına 100 kere sölesende anlamaz başka malzeme bulamaz eleştirecek gelir imzam ile uğraşır acıyorum onlara

• 190.62 kullanıyordum bu driver'da bazı oyunlarda azda olsa artış var...
  • always amd&ati - never intel&nvıdıa aynen katılıyorum, bir kere nvidia ekran kartına hakkının iki katı para ödeme hatasına düştüm bir daha asla F/P nerdeyse ben oradayım,nerede olduğu da belli
  • zaten atinin en büyük eksisi driver.adam oyun tarihe karıiştıktan (6 sonra) driver çıkarıyor.

ati bu driver işini bi halletse zaten önünde rakip falan kalmaz
  • Tom Clancy's H.A.W.X dx10 modunda anlamsız takılmalar vardı bu sürücüyle düzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric13

186 en performanlısıymış yeniden sürse piyasaya yeni sürücü diye burası bayram eder ama nasıl seviniyorlar nvidia seni seviyorum felan adamlar iyi beyin yıkıyor

+1071

Olsun nividanın bu hamlesini yiyelim de sevinelim
  • @kumandan

koptum +1

@valour

yapıcak bişi yok kabus bunlar resmen bende anlamıyorum malesef.

konuya dönersek nvidia sadece gpu olarak değil driver olarakta atiden çok önde olduğunu kanıtlamasını biliyor.
  • Ben sürücüyü indirdim Windows Xp için fakat yüklerken windows xp logo sınamasından geçemediğini söylüyor. Devam et ya da durdur var, ne yapmalıyım? Neden sınamada hata çıktı?
  • beta olduğu içindir devam et bence bir soun yaşamazsın
  • daha önce guru3d'den forceware 191.00 sürücüsünü çekip kurmuştum. Bu sürücüyü kaldırmak istiyorum ama program ekle kaldır listesinde gözükmüyor. Bunu nereden kaldırabiliriz ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.