Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
197.592
Cevap
969
Favori
13.476.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.teknofiyat.com/ tr deki fiyatlar yüksektir.Ama takip edebilmeniz için tr mağazalarındaki stokları gösteriyor aradığınız ürünün adını yazmanı yeterli 

• The_Punisher007 kullanıcısına yanıt

Valla hocam niyetim aslında 3060 ti almakta 5.5k ya kadar 3 fanlı bir model bunu görünce bütçeyi zorlayıp aldım.

Bakalım bu akşam bir aksilik olmaz ise sistemi kuracağım sonrada konu açıp testlerini ve incelemeleri yapacağım. Bir kaç arkadaş diğer konuda istemişlerdi kartı merak ettikleri için.

• Hocam senin kart yeni mi geldi ya?  

• Güzel seçim arasında 10 fps var rtx 3060ti ile ama gel gör ki fps 30 ile 20 arasında düşüş olursa oyunda:D 20 fps gibi rakamlarda oyunda donmalar olurken 30 fpslerde olmayacaktır.Şu an için alınan rakamlar Tr şartlarına göre çok iyi 9500tl istiyorlar tufa yuh dedim.Soygunculugunda soyguncuları 

• 0rka kullanıcısına yanıt
    The_Punisher007 kullanıcısına yanıt

Evet hocam 8 ocakta sipariş verim. C.tesi kargoya gönderildi. P.tesi gümrükte sıra bekledi çıkması gecikince dağıtım merkezi bir sonraki güne bıraktı kartı dağıtım işini.

C.tesi den Bugüne ancak gelebildi DHL ile tamamen hafta sonuna denk gelmesi birazda.

Kartı aldığımda stok tarihini görmemiştim acele ile aldım. Teslimat tarihi olarak 26 ocak-8şubat yazıyordu.

@The_Punisher007 fiyat güzel oldu benim için hocam. Ona göre sistemi de toplarladım. Bir çok ürünü almayı ekran kartına bağlamıştım. Ekran kartı yola çıkınca diğer parçaları da aldım. Hastaneden eve geçince sistemi toplayacağım inşallah bir sorun olmadan. Testlerini de konu açtım oraya yaptıkça ekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StamP0fRadiation -- 26 Ocak 2021; 20:30:28 >
  • hmm anladım hocam neyse sağlam geldikten sonra bir miktar beklemenin zararı olmaz.

• Aramex diyr bir kargo şirketi duydunuz mu türkiyede şubesi nerelerde var
  • Biri bbana 3060ti veya 3070 bulsun istirham ediyorum :Dya da su botçular bi salsın da bana bir tane kart lazım onu bi alayım sonra ne edersenuz edun :D

• İl merkezlerinde oluyor genelde ama. İlçeye eskiden arasa veriyorlardı. Şuan ne durumda bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 26 Ocak 2021; 20:36:38 >
    Teşekkürler hocam amerikadan ekran kartı destek aparatı almışım 1 ay önce unutmuşum mail geldi yola cıkmış :)
  • Zuhasiberepe kullanıcısına yanıt

takibini kendiniz yapmalısınız hocam. az önce 3070 vision düştü onu alabilirdiniz mesela

• Gümrük bilgileri için genelde DHL gibi telefon açıp TC kimlik no istemiyorlar. Mail gönderiyorlar. Maillerinizi kontrol edin.

Teşekkür ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halesia Carolina

takibini kendiniz yapmalısınız hocam. az önce 3070 vision düştü onu alabilirdiniz mesela

ah gidi bi kapasan şu botu alacaktım da yemedi :D gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

Gümrük bilgileri için genelde DHL gibi telefon açıp TC kimlik no istemiyorlar. Mail gönderiyorlar. Maillerinizi kontrol edin.

Gerçekten dediğin gibi oldu DHL telefon açıp tc kimlik numaranızı söyler misiniz dedi :D bende ne için diye sordum. Gümrük işlemleri için dedi ve ürün başarılı bir şekilde elime ulaştı

• Asıl sıkıntı çekmesi gerekenler rahatlıkla kart alıyorken biz burada nöbet bekliyoruz.

RTX 3070 kart bulabilen alabilen varsa, iptal edecek olan varsa benimle iletişime geçerse çok memnun olurum.

Yıllardır bir sistem toplama hayalimizi gerçekleştirme fırsatımız oldu ona da kart bulamıyoruz.

• KavunluDondurmaa kullanıcısına yanıt

• Zuhasiberepe kullanıcısına yanıt

ben zaten almıyorum kartım bugün yola çıktı benim. istediğim bir model düşmedikçe almam. takibini yapın dediğim gibi kart düşüyor botçuları suçlamaya gerek yok buradan f5 ile alan çok fazla insan var konu buraya yeni taşındı önceki konudan 1 hafta öncesini okursanız görürsünüz zaten. son 4 gündür fena stok sıkıntısı var çok nadir düştü

• İllidianStormraqe kullanıcısına yanıt

Biraz şansta lazım F5 ciyim haftalardır genelde masadan 2 dk kalktığımda giriyor stoklara pes etmedim henüz

• Halesia Carolina kullanıcısına yanıt

Şakasına takılıyorum hocam. valla f5 çi olduk ama bekliyoruz diğer konuyuda 1 haftadır takipteydım. Bekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.