Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
197.594
Cevap
968
Favori
13.477.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TR ye de 12 bine koyuyorlar  

• wildwachsend kullanıcısına yanıt

İkinci aramada vekalet demedilerse kesin para koparma derdindeler. Nasılsa kimse hak aramaz Türkiye'de, saplayıp geçelim dediler herhalde. Ben de bu yoldan gideyim uzatırlarsa vekalet vs. Teşekkürler..

• jeff bezosa mail atın satın alsın şu ups i bu nedir ya
  • Konu RTX 3000 stok takibi değil de japonya amazondan ban yedime döndü anasını satayım yaa. Bi salın la şu japonları artık az sabredin 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt

USA 3.partiden bahsediyordum.

• hangi amazona attınız acaba ? bende uk için mail atayım dedim ama sadece chat yada telefonla iletişim var.

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Yok hocam dilekçe yazın yetki belgesi doldurun dedi. Özellikle sordum vekalete gerek varmı diye yok dedi, dilekçe ile gümrüğe tekrar sunulacak dendi. Özellikle UPS de bi sıkıntı var.Dhl ve aramex ile gelenlerde problem yok. Yasa yada mevzuat değişmedi.
  • maxpeck M kullanıcısına yanıt
    Amazon Tr hocam. Amazon.uk a bende bağlanamoyorum chat kısmına. Fakat bağlanabiliyorsanız ordan görüşün.

Aynen, DHL'de sorun çıkmadan gelirken UPS süründürüyorsa zaten sorunun kaynağını başka yerde aramaya gerek yok.

Benim dün yollanan kargoyuda UPS'e vermişler, hızlı kargoydu, DHL ertesi gün ulaştırmıştı, bu dünden beri Polonya'da yatıyor.

Türkiye'ye girince böyle garip uygulamalara takılırsa direkt Amazon'a şikayet ederim bunları, yapacak başka birşey yok.

• 0rka kullanıcısına yanıt

Anladım aslında 3.parti satıcılar daha iyi amazon elde olmayanı satıyor ne zaman kargolucakları muamma.3.satıcılar eldekini satıyor genelde bir iki günde kargoluyor diye biliyorum ben gördüğüm kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

Amazona mail atmıştım durumla alakalı, Amazon ups ile görüşüp geri döneceğini söyledi. Görüşmüşler gelen cevap da çekim işlemlerinin devam ettiği söyleniyormuş. Ups i ilk aradım vekalet dendi. 2.ye aradım dilekçe ve yetki belgesi dendi. Ya hiç biri birşey bilmiyor yada dediğiniz gibi para koparma derdindeler

PARA KOPARMA PEŞİNDELER DEMEKKİ BAŞKAN . HERKES BİŞEYLER KOPARMA DERDİNDE VAY ANASINA BE  

• quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

Amazona mail atmıştım durumla alakalı, Amazon ups ile görüşüp geri döneceğini söyledi. Görüşmüşler gelen cevap da çekim işlemlerinin devam ettiği söyleniyormuş. Ups i ilk aradım vekalet dendi. 2.ye aradım dilekçe ve yetki belgesi dendi. Ya hiç biri birşey bilmiyor yada dediğiniz gibi para koparma derdindeler

bana sabah yetki belgesi dilekçe yeterli dendi, 1 saat sonra vekalatname için aradılar. o 1 saatte ne değişti bilinmiyor. az önce konuştuğumda belki yetki belgesiyle geçer tekrar denicez dediler. ben hem yetki belgesi hem vekaletname vermiş oldum şu an hala bir şey belli değil.

muz cumhuriyeti olmanın böyle yan etkileri var hak arama diye bir şey yok. ups diyor neden reddedildi biz bilmiyoruz, ünsped diyor ups bilir. kanunen bana tanınan limitler çerçevesinde bir şey alıyorum bambaşka mevzuata göre işlem tahsis ediliyor. neden diyoruz, cevap veren yok. bekleyin diyorlar. bekleriz biz de koyun gibi.

• asd55samsu A kullanıcısına yanıt
    Para koparacakda neye göre koparacak hocam vekalet versem ücreti benden çıkacak. Acaba depoda bekletip Amazondan mı para isteyecekler anlamadım o kısmı

Günlük ardiye vs ücretleri var,kitliyorlar Amazon'a. İşin içinde vergi memurları bile olabilir,yakında salarlar.

• marquin kullanıcısına yanıt
    Banada gümrük memuru red vermiş ticari görüp dedi. Ups de ne yaptığını kendisi bilmiyor ki.
  • Gerçekten şaka gibi ülkeyiz insanca bir ekran kartı alıyoruz sanırsın pablo escobarız gümrükten kaçak mal sokuyoruz memur acaba ne der diye dertleniyoruz

• Bu Aorus Master 6800XT sizce nasıldır? Her şey dahil sanırım 8.9-9 civarı bir şeye gelmiş oluyor. 3080 istiyordum ancak hiç stok düşmüyor artık, tamamen oyun odaklı alıyorum. Ne düşünüyorsunuz?
  • marquin kullanıcısına yanıt

sorun UPS te değil. Kanı bozuk kendine ekran kartı alamamış haset gümrük memurunda. 

• DRAGUT kullanıcısına yanıt

Katılıyorum. Bu uygulama dhlde de olsa, yeni genelge çıktı vs, anlarım. Geri gönderin derim en kötü. Art niyet, çakallık var, bariz belli.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Onu bilmemde memurun bu hafta sövülmedik ne zerresi ne akrabası kalmadı :))
  • 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.