Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (7187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
197.592
Cevap
969
Favori
13.476.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71857186718771887189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 10 gün sonra co.uk kargomu yollayacak sanırım. Bugün fatura oluşmuş ve UPS ile gelecek sonradan değişmezse.

En son mart ayında UPS ile bir siparişim gelmişti. Daha sonra UPS ile gelen hiçbir siparişim yok. Aradan bu kadar zaman geçtiği için vekaletsiz geçer mi yoksa vekalet isterler mi?

• 13 eylül de amazon tr üzerinde aldığım(Aynı gün gece parayı çekmişti) Gigabyte 3060 ti Elite bu gün kargoya verilmiş(DHL) sipariş veren başka arkadaşlar varsa kontrol etsinler perşembe günü teslim diyor bakalım. Bu arada müşteri hizmetlerine felan pek güvenmeyin bence daha 1 saat önce canlı sohbet üzerinden sormuştum stok bekleniyor diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Msevinc -- 27 Eylül 2021; 15:59:43 >
  • coolman06 C kullanıcısına yanıt
    10 k idi 14 olmuş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xImR0

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B096Y2NLV4/

754 sterlin

Ekledik bakalım sepete ama fiyat ucuz değil ama şuanki piyasaya bakarsak uygun gibi teslim tarihide kasım gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

16.999 TL

https://www.hepsiburada.com/gainward-phoenix-nvidia-geforce-rtx-3080ti-12gb-gddr6x-pci-e-4-0-ekran-karti-ned308t019kb-132ax-p-HBCV00000F22AF?magaza=Hepsiburada

Valla iyi fiyatmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucel kullanıcısına yanıt
    Hocam kurlar yukarı doğru hareket etmeden önce 8.6 k ya falan denk geliyordu. Bildiğiniz üzere piyasa da yukari tırmanıyor. Kullanmak icin alıyorsanız da iyi fiyat bence. Bu fiyatlardan stoklara giriyor zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xImR0

Hocam kurlar yukarı doğru hareket etmeden önce 8.6 k ya falan denk geliyordu. Bildiğiniz üzere piyasa da yukari tırmanıyor. Kullanmak icin alıyorsanız da iyi fiyat bence. Bu fiyatlardan stoklara giriyor zaten.

754 GBP yi TL kurunda ne kadar çeker acaba 9500 TL civarı olursa hiç şaşırmam normalde 9150 TL civarı kesmesi gerekiyor.

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
    NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]amazon.co.uk
    MSI Radeon RX 6700 XT MECH 2X 12G OC Graphics Card ‘12GB GDDR6, AMD, 3x DisplayPort, HDMI, Dual Fan Cooling System'
    https://www.amazon.co.uk/dp/B08Z8LHVR1?psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE&ref_=chk_typ_imgToDp
  • Oppsional O kullanıcısına yanıt

£719.99

Benden 17'sinde 9.4K küsür çekmişti sabah iptal ettim para daha bu sabah karta geri yüklendi muhasebeleşmeden banka komisyonuna göre değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Kart Visa ise, yurt dışı alışveriş yetkileri açıksa ve yeterli para mevcutsa alışveriş yapabilirsiniz tabii ki.

test

• quote:

Orijinalden alıntı: HWS

Benden 17'sinde 9.4K küsür çekmişti sabah iptal ettim para daha bu sabah karta geri yüklendi muhasebeleşmeden banka komisyonuna göre değişiyor

siz niye iptal ettiniz? fiyat yüksek mi geldi?

• Selamlar, Hollanda'dan arkadaşım gelecek 15 ekimde, amazon harici uygun fiyatlı ekran kartı nereden bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Nasılsın 0 oluyor :)

• Msevinc kullanıcısına yanıt
    Ben de 14 eylülde vermiştim sipariş hadi inşallah kuruduk kartsizliktan:) geldiğinde başından geçen süreçler ile tekrar yaz hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

İptal edince o rakam sıfır olur hocam yapmayın koskoca Cancelled yazıyor görmediniz mi :D

• quote:

İptal edince o rakam sıfır olur hocam yapmayın koskoca Cancelled yazıyor görmediniz mi :D

Ben direk fiyat kısmına odaklanmışım pardon :)

• Amazon.com'dan selamlar...... numaralı

siparişiniz için 1.071,96 TL iade yaptığımızı teyit etmek için yazıyoruz.

Geri

ödeme nedeni: İthalat maliyetlerinde azalma diye bir mail aldım mailin devamı var da bu kadarı yeterli sanırım.

Hiç beklemediğim derecede geliyor.Var mı iade alan ? Aldığım kart 3060ti zotac gaming 8 gb idi.

6.963,38 tl vermişim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akut One

Amazon.com'dan selamlar...... numaralı

siparişiniz için 1.071,96 TL iade yaptığımızı teyit etmek için yazıyoruz.

Geri

ödeme nedeni: İthalat maliyetlerinde azalma diye bir mail aldım mailin devamı var da bu kadarı yeterli sanırım.

Hiç beklemediğim derecede geliyor.Var mı iade alan ? Aldığım kart 3060ti zotac gaming 8 gb idi.

6.963,38 tl vermişim.

Bana amazon Jp ve Es den iade gelmişti ama 60-70 TL iade geldi :)

• 
Sayfa: önceki 71857186718771887189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.