Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (3700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
197.594
Cevap
968
Favori
13.477.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36983699370037013702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Javelin.

Amazon.com'da hiç ekran kartı bulunmuyor mu? Bulunuyorsa da 3060ti'lar kaç dolar?

çok nadir giriyor 609 dolar + gümrük kargo ile Asus tuf ve Zotac twin.

• KemalD94 K kullanıcısına yanıt

iyi yapmışsınız hocam o ürünü aynı tarihte aldım 31 martta teslim ettiler. Göndercek olsalardı çoktan gönderirlerdi.

• Hocam bunların stoğa girip girmediğini nasıl takip edebilirim? Kusura bakma konuyu takip etmiyordum ta ki tanıdığımın yazın Amerika'dan gelecek olmasına kadar  

• quote:

Hocam bunların stoğa girip girmediğini nasıl takip edebilirim? Kusura bakma konuyu takip etmiyordum ta ki tanıdığımın yazın Amerika'dan gelecek olmasına kadar  

bunları amazondan stok takibi ile alamazsın hocam anında puf oluyor. akraban bence bestbuy ve wallmart'tan baksın sana kart daha ihtimalli olur alman.

• victor66 kullanıcısına yanıt

Hocam ileri tarihte alanlara bile geldi, gelme olasılığı yoktu bana.

• megalomenyak kullanıcısına yanıt

Direkt mağazasına giderek mi yoksa internet siteleri üzerinden mi?

Depo prag mıydı?

• msb_bjk kullanıcısına yanıt

En son MSI 3080'nin üretimini sonlandıracağını açıklamıştı.İptal yakındır bence.Yakında temin etmeye çalışıyoruz derler sonra da iptal maili gelir gibi.

• quote:

Direkt mağazasına giderek mi yoksa internet siteleri üzerinden mi?

İkisi de olur. 2-3 gün önce bestbuy internet üzerinden bildiğin stok yağdırdı alınabilirdi. Ama arkadaşın yazın geliyormuş o zamana kadar stoklar belki düzelir biraz daha uygun fiyata da alabilir tabi karar senin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheBrandy kullanıcısına yanıt

Depo bilgisi falan yok hocam. Kargoya verildiğinden beri Package has shipped yazıyor.

• megalomenyak kullanıcısına yanıt

Kaç dolar bandında alınabilir peki hocam? Normalde 400 dolarmış ama stok olmaması sebebi ile çok pahalı fiyatlarla satıldığını biliyorum sadece.

Bizim de benzeri başımıza geldi bi kaç kişinin. DHL kodu verdiler DHL gönderi bilgisi alındı yazdı öyle kaldı. Çalındı büyük ihtimal yolda, iade yaptılar

• quote:

Kaç dolar bandında alınabilir peki hocam? Normalde 400 dolarmış ama stok olmaması sebebi ile çok pahalı fiyatlarla satıldığını biliyorum sadece.

7000 liraya kadar alınır...

Evet bencede başına bir şey geldi kesinlikle ürünün hocam. Çünkü DHL ye verildikten sonra 2-3 gün içinde giriş yapıyor gümrükten. İadeyi kaç günde yaptılar size?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KemalD94 -- 19 Nisan 2021; 19:18:19 >

Bir kartın bize ulaşması ne kadar çok parametreye bağlı ya. Haftalarca, aylarca bilgisayar başında zaman geçir. Botlarla, insanlarla savaş ver. Bir şekilde kartı yakala. İptal edilmesin diye dua et. Bir şekilde gönderildiyse kargoda kaybolmamasını um. Ülkeye girdiyse gümrükte çok beklememesi için dua et.

• Beyler dhl ile kargolar gümrüğe ortalama kaç günde geliyor ?

• iNetwork12 kullanıcısına yanıt

kargoya verildiği andan itibaren en geç 3günde sizde olur benim ürünüm 2 günde izmire ulaştı

• abekaynana123 A kullanıcısına yanıt

Süper o zaman   Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 36983699370037013702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.