Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
197.585
Cevap
972
Favori
13.471.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ps5 zaten en başından beri kıtlıkta

• Olkay1988 kullanıcısına yanıt
    Partalert'ten bildirim gelir gelmez yardırıyorum. Başka taktik yok bende.
  • cxcagri C kullanıcısına yanıt

Konsollar zaten kıtlıkta hocam tıpkı ekran kartları gibi. Yalnız bu aralar en azından Series X bulunabiliyor piyasada. Fiyatı yurt dışına göre yine aşırı yüksek olsa da ekran kartlarındaki kadar astronomik değil.

• Fenool kullanıcısına yanıt
    3070 tuf a CW var diyen ilk defa sizden duydum
    Şu videoyu izleyin hangi kart alınır diye
    Ayrıca CW olayı tamamen şans suprimdede çıkar triodada ama kronik değil bu saydığım kartlarda
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DN3lfXsa08CY%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGLW9x4AGIhkA8aeDS7vHgllPd3LZjWZNvRVYOrCugMZpMgFy
  • NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4S14N_HUNT3R

Şaka gibi.

Kardesim ss atacağına link atta yararlanalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asd55samsu A kullanıcısına yanıt

gönderimi yok Türkiye'ye

• asd55samsu A kullanıcısına yanıt

partalert discordda yakaladım bende ama almadım

• quote:

Orijinalden alıntı: asd55samsu

Kardesim ss atacağına link atta yararlanalim

Alıntıları Göster

Co.uk kardeşim yok gönderimi olsa zaten link koyarım herkes faydalansın diye.

• Discordu kurdum 10dk sonra mesaj içeriklerine ulaşabilecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kartta para yokken amazon.uk'den 3070 Trio yakaladım 6600 civarına. Direk al dedim ama 1-2 dakika sonra hesabım şüpheli duruma düşüp geçici süreliğine kapandı. 2 gün önce Vision ödemesi yapmıştım ama Trio'nun geliş tarihi şubat olduğu için onu iptal edip bunu alacaktım. Şimdi muhtemelen bu Trio iptal olacak ama Vision'u iptal etmezler değil mi? Bir korku sardı erkenden kart kapalım derken eldekinden de olmayalım :)

• Hayırlı olsun kardeşim. Ben de niyetlendim de Malatya'da olunca parçaları eserine satmam zor olur diye düşündüm.Hem Türkiye garantili ürün almış oluyorsun hem de amazon fiyatına yakın geliyor. Tekrardan hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • judgmennt J kullanıcısına yanıt

Hesabınız kapandıysa mevcut siparişler kargolanmamışsa iptal edilir. Kargolanmışsa ona yapabilecekleri birşey yok zaten.

• Yoizhik kullanıcısına yanıt

Askıya aldılar. İnceleme için maile gelen sipariş bilgisini yolladım. Vision'un ödemesini almışlardı ama kargoya çıkmadı. Umarım iptal etmezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: judgmennt

Askıya aldılar. İnceleme için maile gelen sipariş bilgisini yolladım. Vision'un ödemesini almışlardı ama kargoya çıkmadı. Umarım iptal etmezler.

kartın resmini isterler muhtemelen gönderirsin kaldığı yerden devam eder amazonda bu sorun isminde kart isminde aynı olsa hesap direk devredışı bırakılıyor yurtdışı amazon siparişlerde.

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • Sanal kartla aldım. Herhalde sanal kartın SS'ini atsam yeterli olur istediklerinde. Umarım hesabı falan kapatmazlar milletin botlarını kapatmıyor. El ile 2 kart aldık birini iptal edicez bize kaldırmasın amazon şimdi. NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: judgmennt

Sanal kartla aldım. Herhalde sanal kartın SS'ini atsam yeterli olur istediklerinde. Umarım hesabı falan kapatmazlar milletin botlarını kapatmıyor. El ile 2 kart aldık birini iptal edicez bize kaldırmasın amazon şimdi.  

Yalnız maalesef açsalar bile hesabı, siparişleri iptal edecekler hocam büyük ihtimalle. Benim geçen sene laptopu aynı şekil iptal ettiler black friday de yakaladığım. Ne kavgalar ettim yurtdışı amazon ile bile telefonla görüştüm ama yapacağımız birşey yok demişlerdi. İnşallah siparişiniz iptal olmaz.

iki kartı da mı amazon.co.uk'den almıştınız

• zp6606 kullanıcısına yanıt

Yok biri Almanya'dan.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.