Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (3664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
197.594
Cevap
968
Favori
13.477.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36623663366436653666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 10 Mart'ta bu siparişi geçmiştim ama parada çekilmedi hiç, gelip gelmeme ihtimali nedir sizce?

Bu durumda olupta gelen veya iptal edilen oldumu hiç?

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anywar

Vekaletname nedir hocam? Süreç yorar mı? 2 kart toplamda 1760euro civarına denk geldi. İptal mi etmeliyim? :( Siz olsanız ne yapardınız?

gümrük limiti 1500 euro diye biliyorum ticarete girmesin

• FoxPark kullanıcısına yanıt

10 marttan bu yana hareket yoksa gelmez o kart direkt iptal edin.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

bende ki tarih 7-7 mayıs haziran

• anywar kullanıcısına yanıt

bende o siparişlerden test amaclı hala alınabiliyor mu diye sipariş verdim basta 6 taneyi rahat verdim ki versem daha sipariş verebilirdim sonrasında 5 tane iptal ettim her zaman 1 tane ile ugras gelirse gelir kafa yormasın sonucta 2 tanesi sıkıntı yaratma ihtimali var vekaletname senin yerine birinin gümrük işlerini yapmasına izin veriyorsun olay bu deigl olay aynı kargo içinde 2 tane olması sorun cıkmama ihtimali de var cıkma ihtimali de kesin kimse diyemez cunku gumruk memuru neyse der imzalar gecer by by der geri yollar belli olmaz yani

• HoneyMonkey kullanıcısına yanıt

Yapacak bir şey yok o zaman. Fiyatlar da artmış bu sabah bir tane MSI gaming x 1660 super denk geldi 500€ yakındı toplamı iki dk sürmeden bitti.

• jeansque J kullanıcısına yanıt

döviz ekstre hesabınız varsa zaten 780 euro gibi şey yansıyacaktır istediginiz zaman ödersiniz euroyu en dusuk buldugunuzda yani 2 sebeple döviz ekstre acıyoruz zaten 1 banka komisyon koymasın 2 euroyu istedigimiz zaman ödemek için söyle dusunun zaten gece cekse amazon 9.7 olan euro kurunu 10.2 hesaplıyo gereksiz para kaybı olurdu

• bende ise 29 nisan-15 haziran yazıyor ama yine de umudum yok. provizyondaki 8153 lira da 7778 lira olarak çekilmiş bugün, iş bankası kur 9,91

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar aşağıdaki ürün kaça satıldı. Yardımcı olur musunuz? de, es, it veya tr de

MSI GeForce RTX 3060 VENTUS

• FoxPark kullanıcısına yanıt

umudunuzu kaybetmeyin ama ben olsam gecen hafta iptal etmiştim 1 ay cok uzun 1 ayda gelmediyse gelmez diye düsünürdüm

• Omara kullanıcısına yanıt

ilk tarih bende de oydu sonra para cekmeyi denedi yanlıs kart seçiliydi degiştirdim cekince tarih 7-7 oldu işte

• BscPlyr B kullanıcısına yanıt

Ben şimdi 2 tane aldım ya hocam tek siparişte. Sadece 1 kartı iptal edebiliyor muyum en azından birisi gelsin düşüncesiyle? Veya talep etsem araya 2 gün koyup diğerini yollasalar olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anywar -- 18 Nisan 2021; 12:23:4 >
  • https://www.amazon.co.jp/gp/aw/d/B08ZDW1RRQ/ref=ppx_yo_mob_b__o0_img?ie=UTF8&psc=1

4 mayıs teslimat yazıyor, 6700xt, 130bin yen

• Forumda bı arkadas vardı.Urunu kargoya verildikten sonra stok yok diye iptal etmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Benim de 15 inden beri hareketsiz duruyor DHL ye verilmiş. İşin garibi 2. Barkodlu olan faturada çıkmamış. Sizce gelme ihtimali var mı? NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt

pahalı bence

• BscPlyr B kullanıcısına yanıt

Kendileri iptal edene kadar kalsın madem :) umutlar tükendi zaten :)

• HoneyMonkey kullanıcısına yanıt
    evet sarı sitede bile daha uyguna var sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: KemalD94

Forumda bı arkadas vardı.Urunu kargoya verildikten sonra stok yok diye iptal etmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Benim de 15 inden beri hareketsiz duruyor DHL ye verilmiş. İşin garibi 2. Barkodlu olan faturada çıkmamış. Sizce gelme ihtimali var mı?
    Benzer sorunu yaşadım. 2 arkadaş daha vardı bildiğim. Ne yazık ki hepsi iptal oldu 15-16 Nisan günü.

Aynı günde almıyorsa gelmiyor şu an için görünen bu.

Yine de umarım bir mucize ile değişiklik yaşanır da gelir ürününüz.

• anywar kullanıcısına yanıt

hiç sanmıyorum amazonun tarihi size bırakacagını ama deneyin isterseniz cunku onların işine gelicektir 2 defa kargo parası gönderim parası vermicekler evet 1 kartı iptal edebilirsiniz üstte ki en yeni siparişiniz

• KemalD94 K kullanıcısına yanıt

dhl ile görustunuz mu hocam durumu onlar ne diyorlar

• 
Sayfa: önceki 36623663366436653666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.