Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (3663. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
197.592
Cevap
968
Favori
13.475.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36613662366336643665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

o da sürecin bir parcasaı hocam benim de sizin aldıgınız urunu tr den yakaladım aynı gun para cekilde 4-5 mayıs gönderim tarihi bir anda gitti boş bekliyorum öyle

• BscPlyr B kullanıcısına yanıt
    695 euro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GarbageCollector kullanıcısına yanıt

600 tl lik iadeyi nasıl hesapladınız peki hocam

147 euro gümrük aldı ama 695 euro nun gümrüğü o kadar tutmuyor daha önce 1000 dolar için 1800 tl ödemiştim daha az olmalı sanki

7-10 euro arasında bir iade çıkar

• 14 Nisan'da İtalya'dan aldığım Asus Dual 3060 2 seçenekten 4 seçeneğe çıktı. Ne diyorsunuz gelir mi? Para daha çekilmedi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt

aynen dediğiniz gibi. Bu avrupa içinde aynı bildiğim kadarı ile. Konu aslında gümrük memurunu o belgeler nasıl ikna edebiliyor o önemli olan. Bir bisiklet parçasının değişmini vergisiz alan birini tanıyorum. Sramden değişim için kargo paketine gönderdiği belgelerini eklemesini istemişti arkadaş, email çıktıları fatura değişim onayı vs 10 sayfalık dökümandı. bunuda kutunu dışına koymaların istedi ve bu şekilde 1000€ luk seti ücretsiz ülkeye sokmayı başardı.

Bu arada takip edenler için, Powercolor, asus ve Zotac japonyadan alınan kartları kendi japonya servislerine göndermelerini istiyor ve süreci siz takip ediyorsunuz. Amazon Japonya 30 günlük geri iade haricinde hiç bir garanti işlerine karışmıyor. Sadece yetkili servisin telefonunu adresini ve mailini paylaşıyor.

147 gümrük degildir hocam gönderim bedeli de var onun içerisinde 115 euro gibi bişey olması lazım gümrük bedeli gerisi kargodur kargoyu unutmayın

• MonarJuu kullanıcısına yanıt

bakarak olun hocam bu aralar parası cekilmeye calısırsa tarih de gelir üstüne

• hayırlısı o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GarbageCollector -- 18 Nisan 2021; 11:52:24 >
  • Dün aldım biri Amazon DE diğeri Amazon JP

Sizce fiyatlar uygun mu ?

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
    NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • DoktorH D kullanıcısına yanıt

herkesin kendi görusudur ama 5700 xt benim begendigim bir kart degil alttaki gelecek gibiyse sadece kullanıcı iseniz üsttekini sutlayın bence

• MonarJuu kullanıcısına yanıt

Benimki de öyle oldu ben bu hafta içi ya da gelecek hafta elimize ulaşacağını düşünüyorum bu duallerin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BscPlyr

herkesin kendi görusudur ama 5700 xt benim begendigim bir kart degil alttaki gelecek gibiyse sadece kullanıcı iseniz üsttekini sutlayın bence

Mining için alıyorum hocam. Japonyanın servis olayı biraz canımı sıkmıyor değil açıkçası sırf o yüzden bile iptal etme düşüncelerim var

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

gigabyte gaming modeli mi hocam? tarih ne gösteriyor öyleyse?

Entrega 3 may - 18 jun

• DoktorH D kullanıcısına yanıt

Bu fiyata yakın bir fiyata Türkiye'de satılıyor. Madem servis bu kadar önemli, çalışan sorunsuz temiz ve Türkiye garantili ikinci el alsanıza?

Vekaletname nedir hocam? Süreç yorar mı? 2 kart toplamda 1760euro civarına denk geldi. İptal mi etmeliyim? :( Siz olsanız ne yapardınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam bir sorum olacaktı. Ben kartı amazon garanti kuru ile 7500 TL'ye aldım. Benim kartta döviz ekstrem de mevcut. Herhangi bir şekilde borcun döviz olarak yansıtılması söz konusu olabilir mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 36613662366336643665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.