Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (3607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
197.596
Cevap
968
Favori
13.477.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36053606360736083609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynı hatayı ben de yaptım. Müşteri hizmetlerinin dediğine göre hata almadan ödeme yöntemi değiştirilmiyormuş. Anlayacağın saçma sapan işler.

• Arkadaşlar ödeme yöntemini değiştiren var mı acaba aranızda kartlarda zaten tarih yok ödeme yöntemini değiştirebileceğim bir yok yok mu sanki değiştirenler vardı konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tylerdurden04 kullanıcısına yanıt

Bence yine de pazartesiye kadar bekle hocam gönderebilirler gibime geliyor.

• HoneyMonkey kullanıcısına yanıt

Ödemeyi yapamıyorum ki hocam eski sanal kart duruyor orda mail atıyorum ödeme için kartımı güncelleyin diye adam beni arıyor İngiltere’den 😀 İtalya siparişim için de mail attım o da kartı değiştirmek istiyorum sanmış stokta yok değiştiremeyiz diyor. Tam tımarhaneye düştük

Ödeme sorunu olduğunda değiştirebilirsin başka seçenek yok.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt

Hata veriyor yeni ödeme yöntemini kabul etmiyor ki. Zaten parayı çekemeyip yeni ödeme şekli istemişti

O zaman aynı karttan tekrar çekmeyi denerler olmazsa iptal. Stok olmayınca ödemeyi değiştirtmiyor.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt

Durduk yere gitti kartlar sakat Amazon yüzünden

Üstüne soğuk su iç hocam. Aldığın sanal kartı iptal ettiysen geçmiş olsun.

Hediye kartını deneyebilirsin fakat küçük bir meblağ ile dene başta her zaman kabul etmiyorlar. Kabul ederse ordan ödemeyi yap.

• https://www.amazon.com.tr/Gigabyte-GTX1660TI-192Bit-HDMI-DP-GV-N166SGamingOC6G/dp/B07ZPL9LX5/ 3 Fanlı gigabyte 1660 super. Linkte ti yazıyor ama ASIN kodu super için. 5300 TL Trippodo EU edit: uçmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBrandy -- 16 Nisan 2021; 18:25:38 >
  • Kart ekstresini attım ve istediği herşey gözüküyordu ama yinede eksik demişler. Sizler neler paylaşıyorsunuz?

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

https://www.amazon.es/gp/css/order/edit.html?ref=cu_cfss_v2_pa&useCase=payment&orderID=

Bu linkin sonuna sipariş numaranızı yazın. Açılan sayfadan değiştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 16 Nisan 2021; 18:21:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirtp

Kart ekstresini attım ve istediği herşey gözüküyordu ama yinede eksik demişler. Sizler neler paylaşıyorsunuz?

aynısını bende yaptım bende de bilgi eksik dediler. daha sonra kredi kartının sadece son 4 hanesi gözükecek şekilde ön ve arka fotoğrafını çektim. onu da ekleyince ban ı açtılar ama siparişleri iptal etmişler.

• LastFaded kullanıcısına yanıt

Bu işe yaramıyor yani en azından İngiltere de işime yaramamıştı. Farklı ödeme yönteminde yine hata veriyor fakat yanlışlıkla aynı ödeme yöntemini seçtim onu kabul edip tarihi uçurmuştu. Gerçi işin sonunda kart elime ulaştı limit açabildiğim için 😅

• Amazon TR'ye düşen 3060 son anda gitti ya

• https://www.amazon.com.tr/dp/B08WHJFYM8

5527 TL den girdi sepete bile ekleyemedim

• TheBrandy kullanıcısına yanıt

Hocam büyük ihtimalle bir arkadaş 6 sını da aldı :)

• Trden alınan asus tuf 3060ti'larda bir gelişme var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 36053606360736083609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.