Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
197.592
Cevap
968
Favori
13.475.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

buda türkiyeye gönderim yapmıyor :(

• co uk deki 3080 i yakalayabildim ama gönderimi yok dedi. 3070 yakalamıştım ama otomatik iptal etti amazon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBrandy -- 28 Ocak 2021; 0:31:12 >
  • asd55samsu A kullanıcısına yanıt

amazon global Us satici olanlar malesef Tr gonderimi olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: asd55samsu

kardeşim dediğin yere baktım lakin 30-40 saniye içinde adres türkiye olduğu için sipariş tamamla gibi bölüme gelinmiyor ki ?

zaten sorunda o şuan botlar yüzünden sipariş edemiyoruz.

• https://www.amazon.com/dp/B08L8L71SM/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_HPDeGb23Q3P9D?_encoding=UTF8&psc=1 amazon usa 1230 dolara geliypr konuya denk geldim bi bakayım dedim fiyatlar konusunda çok bilgim yok buda stokta yok zaten şubat 5 te gelcekmiş. Önsipariş gibi bişey sanırım isteyen varsa baksın
  • co uk 3070 trio kaçırmam benim için üzücü oldu yarın 3070 tuf gelicek ama cw falan var dediler trioyu alır diğerini iade ederdik ya da buradan bir arkadaşa verirdik.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asd55samsu -- 28 Ocak 2021; 0:32:41 >

• asd55samsu A kullanıcısına yanıt
    Dikkat edin renewed
  • az önce amazon sitelerinde 10 dk arayla evga 3080 girdi. Tükenmesi 2-3 sn sürdü sepete bile atamadım :D

Şu konuşma özeti zaten :D

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Floydianathema -- 28 Ocak 2021; 0:34:57 >
  • Arkadaşlar şu anda ülkemizde rtx 3000 serisi ekran kartlarının çok çok az bulunmasının sebebi tam olarak nedir acaba? Pandemi mi mining olayı mı? Yani ancak 4500 TL edecek, 3000 serisi diğer kartlara göre / görece dandirik 3060 modelini bile 10 bin liradan kaktırmaya çalışıyorlar. Ben böyle bir rezalet görmedim. 1 - 2 ay içinde PC toplayamazsam vazgeçip Xbox series X alacağım artık. Sizce bu rezalet durum ne zaman düzelir? Stoklar ve fiyatlar ne zaman kendine gelir? ya da gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 28 Ocak 2021; 0:35:12 >
  • bune abi :D az önce attığım link ne ara gümledi vay arkadaş, keşke yazılımcı felan olsaydık 1 adet için programa döker işimizi görebilirdik

• quote:

Orijinalden alıntı: trident02

Arkadaşlar şu anda ülkemizde rtx 3000 serisi ekran kartlarının çok çok az bulunmasının sebebi tam olarak nedir acaba? Pandemi mi mining olayı mı? Yani ancak 4500 TL edecek, 3000 serisi diğer kartlara göre / görece dandirik 3060 modelini bile 10 bin liradan kaktırmaya çalışıyorlar. Ben böyle bir rezalet görmedim. 1 - 2 ay içinde PC toplayamazsam vazgeçip Xbox series X alacağım artık. Sizce bu rezalet durum ne zaman düzelir? Stoklar ve fiyatlar ne zaman kendine gelir? ya da gelir mi?

Hem stokçular hem miningciler hemde pandemiden dolayı üretimlerin zayıflaması.

• TheBrandy kullanıcısına yanıt
    Fr'deki 3070 Aorus'u yakaladım, sonra pahalı diye iptal ettim. Az önce de Uk'tan Trio'yu yakaladım, sorun yok şuan. İptal vs olmadı.
  • Floydianathema kullanıcısına yanıt

amazon.com.tr de de girseydi iyiydi

• Baholi kullanıcısına yanıt
    Ya nasil yakaliyon tarif et bizde yakalayak da
  • trident02 kullanıcısına yanıt
    Yakında da konsollar kıtlığa girecek bknz: ps5
  • He yav hayranıza bir iki taktik yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.