Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (3587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
197.595
Cevap
968
Favori
13.477.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35853586358735883589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Numanz

Geçmiş olsun reis

sağol numan kardeşim halen şok durumundayım ...NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: coolhearts

Sence ben neden atlamadım ona. Lanet ispanyollar. Bir hesapta 2-3 siparişin varsa mutlaka başka hesap açıp kovala demiştim ama ben sana.

Alıntıları Göster

evet abi dedinde işte bu akşam yağmur gibi yağınca bi panik olduk düşünemedik...

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun. En iyisi bekleyen siparişin varsa 2. bir hesapla sipariş vermek sanırım. Öbür türlü tüm uğraşlar boşa çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Geçmiş olsun. En iyisi bekleyen siparişin varsa 2. bir hesapla sipariş vermek sanırım. Öbür türlü tüm uğraşlar boşa çıkıyor.

sağlam ders oldu bu sefer buiş.. kesinlike haklısın.

• Arkadaşlar şimdi hem fr den hem de es'ten 3060ti sipariş geçtim. İptal olmazsa alıcı ismini filan değişebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asd55samsu A kullanıcısına yanıt

tuf 3060ti vardı bunu da sipariş edince hesabımı kapattılar :( banlanan arkadaşlar nasıl açmıştınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

tuf 3060ti vardı bunu da sipariş edince hesabımı kapattılar :( banlanan arkadaşlar nasıl açmıştınız ?

tr hesabından giriş yap. kartın son 4 hanesi ekstre ve 1 adet doğalgaz yada su faturası gönder açarlar. siparişler iptal da olabilir sağlamda kalabalir

• 747Euro’yu 7500 olarak çevirmesi biraz fazla değil mi sizcede? 7180 civarı tutması gerekiyordu. Keşke Euro olarak satın alsaydım. Belliki kuru yüksekten almış.
    NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

• Xallez X kullanıcısına yanıt

Aynı fiyat çıktı bana da.Hesap açıldığında iptal olmamışsa ben iptal edicem.

• 11 nisan ES 6700 XT siparişinin parasını az önce 778 EURO olarak çekti. 29 Nisan gönderim diyor. İptal de olabilir sanırım öyle deniyor.

10.03 oaraak hesaplıyor amazon euroyu

Hocam fiyat garantisi var o yüzden böyle. yarın birgün euro fırlarsa bile 7500 ödersiniz böyle. ki benim başıma geldi. euro olarak alsaydım daha fazla verecektim. fiyat garantili alınca daha az ödemiş oldu. üstelik kart bulmak daha da zorlaşacak.

• .fr'den mail geldi hesabınızı açıp siparişlerinizi işleme koyduk diye ama bu sefer de iki aşamalı otp sınırlaması gelmiş yine giremiyorum niye koydum ki bunu nasıl kurtulabilirim birkaç saattir böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @Kererm -- 16 Nisan 2021; 3:57:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: @Kererm

.fr'den mail geldi hesabınızı açıp siparişlerinizi işleme koyduk diye ama bu sefer de iki aşamalı otp sınırlaması gelmiş yine giremiyorum niye koydum ki bunu nasıl kurtulabilirim birkaç saattir böyle

çok fazla deneme yapma sabah tek denemede girersin

• Akşam saatlerinde Amazon fr den 3060 ti alarak hesap askıya alındı ve doğrulama ekranında benden bazı bılgılerı ıstendı.
    İsim adres tel Kredı kartı son ektresı ve Kredı kartının numaralarına son 4 hane gorunecek sekılde fotosunu yolladım.
    Hesap acılır dıye beklerken gelen maılde bılgılerı ıncelendıgı fakat yetersiz olduğu cevabını alarak tekrar bır sayfaya yonlendırıldım.
    Orada da son ektre ve kart fotosunu gonderdım.

Acaba ben mı bıseylerı yanlıs yapıyorum yoksa prosedür bu sekılde mı işliyor, konu İle alakalı tecrubelı arkadaşlardan yardım etmelerını rica edıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gouken. -- 16 Nisan 2021; 4:9:2 >
  • Birini kendi kredi kartımdan, diğerini babamın kredi kartından almıştım limit dolmaması için. İkisi için de hesap özeti ve doğalgaz faturası yükledim. Umarım siparişler iptal olmadan açarlar banı. Of ya o kadar uğraşıp 40 yılın başı kart düşürdük başa gelene bak. 3060ti'ın geleceğinden kesin emin olmadığım için hiç yoktan 5600xt gelsin diye onu da sipariş ettim, hesap gitti ...

@asd55samsu Hocam bilginiz var mı ne kadar sürede bir dönüş yapıyorlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalım -- 16 Nisan 2021; 4:13:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

Birini kendi kredi kartımdan, diğerini babamın kredi kartından almıştım limit dolmaması için. İkisi için de hesap özeti ve doğalgaz faturası yükledim. Umarım siparişler iptal olmadan açarlar banı. Of ya o kadar uğraşıp 40 yılın başı kart düşürdük başa gelene bak. 3060ti'ın geleceğinden kesin emin olmadığım için hiç yoktan 5600xt gelsin diye onu da sipariş ettim, hesap gitti ...

@asd55samsu Hocam bilginiz var mı ne kadar sürede bir dönüş yapıyorlar ?

Genelde 2-3 saat en geç 2 gün

• kartalım kullanıcısına yanıt

Bıraz evvel com tr den mail geldı, hesabıma gırebılıyorum fakat sıparıs ıptal edılmıs

• @asd55samsu

Şimdi bana da yanıt gelmiş, hesap açıldı. Fransa'daki siparişlerim duruyor, inanamıyorum. Umidimi kaybetmiştim. Artık başka kart sipariş etmeyeceğim. İnşallah bu iki karttan birisi gelir .

• kartalım kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam, umarım teslım edılır.

Benım 3060 ti sıparıs gorunmuyor

• 
Sayfa: önceki 35853586358735883589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.