Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (3482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
197.596
Cevap
968
Favori
13.477.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34803481348234833484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükemmel bir espri. Kahkahalara boğuldum nasıl güldüm anlatamam tebrik ederim. NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

@Nondark Adresinizi gözden geçirin, üyeliğiniz yoksa üye olun yada giriş yapın. En olmadı ürün tr gönderime kapalıdır.

• Zotac 3070 düştü alabilen oldu mu? Bir de bir şey sormak istiyorum.Mobil ile pc farkı olur mu hız dışında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @Kererm

Zotac 3070 düştü alabilen oldu mu? Bir de bir şey sormak istiyorum.Mobil ile pc farkı olur mu hız dışında

illa hız farkı olur..

• Evet bence de.Ancak aklıma takılan mobilde sepetten ürüne geri gittiğinde sayfa yenileniyor gibi hissettirmedi beni.Cacheden işlem yapılıyormuş gibi hissettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nondark

Arkadaşlar sizde de oluyirmu amazon.de de ürüne basıyorum stok var ama satıcı bölgenize göndermiyor diyor ne yapmam lazim

2080 ti girdi geçen stoklara piyasa altı bildiğin gönderim yoktu :)

• İspanyadan 3090 denk getirdim,bir tane de 3070 geldi ikisini alınca banladılar,italya siparişim de gitti.ofm@amazon.com.tr mail attım açıldı ama hepsi gitti bilginize arkadaşlar.

• megalomenyak kullanıcısına yanıt
    3000 serisi ilk çıktığındada o paralara alınmaz diyip durdular 6200 e 3070 , 9000 e 3080 almadık dahada bi tarafımıza Mart karı yağmadan aldım geçtim uğraşamam artık Amazon kapılarında yatmayla. Zaten 4-5 sene yeter bu ozamana da ister düşsün fiyatı isterse uçsun ben keyfime bakarim . 4000 serisi gelecek hala kart yok piyasada .

6700xt zaten 3070 benzeri bir kart . 3070 şuan 14-15 binden aşağı değil hemen hemen aynı karta fazladan para vermedim en azından. Ama bazı çok bilmişler yüzünden bu forumda çoğu kişi 3000 serisinin fiyatı düşecek diye bekledi benim gibi. Dahada artarsa ozaman görün şenliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaos_3492 -- 13 Nisan 2021; 5:36:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaos_3492

3000 serisi ilk çıktığındada o paralara alınmaz diyip durdular 6200 e 3070 , 9000 e 3080 almadık dahada bi tarafımıza Mart karı yağmadan aldım geçtim uğraşamam artık Amazon kapılarında yatmayla. Zaten 4-5 sene yeter bu ozamana da ister düşsün fiyatı isterse uçsun ben keyfime bakarim . 4000 serisi gelecek hala kart yok piyasada .

6700xt zaten 3070 benzeri bir kart . 3070 şuan 14-15 binden aşağı değil hemen hemen aynı karta fazladan para vermedim en azından. Ama bazı çok bilmişler yüzünden bu forumda çoğu kişi 3000 serisinin fiyatı düşecek diye bekledi benim gibi. Dahada artarsa ozaman görün şenliği

Bekleyin bulursunuz desem haklısınız ama size direkt link attım ve günden güne stoğu artan bir kart olduğunu belirttim o yüzden öyle dedim hocam. Tabi para ve keyif sizin orasına birşey diyemem.

• Japonyadan 2060 aldık, banı yedik :)

Stoklu ve tarihliydi

• Japon amcalar 7500 lira çekmişler. 6700xt hound için sanırım gönderecekler.

• karateboy kullanıcısına yanıt

Aşağı yukarı aynı fiyata 3060 vardı hatta 15 nisan stok yazıyordu. Bari onu deneseydiniz.NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: VedatDnz

sol üstte adresin girili değilse yapıyor hocam birde buga girenler oluyor genelde

Hocam İstanbul Türkiye sokağa varana kadar ekledim ama çoğu üründe satıcı teslim edemiyor diyir

• megalomenyak kullanıcısına yanıt
    Stoğunun artmasının sebebi miningciler pek sevmiyor diye biliyorum. 5700xt daha iyi kazıyormuş bundan.

• Kaos_3492 kullanıcısına yanıt
    3060 dan yüksek fiyatı ama onunla aynı kazıyormuş. 5700 xt den kötü evet bildiğime göre
  • Nondark N kullanıcısına yanıt

Türkiye'ye göndermiyorlar. Türkiye'deki adresinizin doğruluğu, yanlışlığı ile alakası yok.

• 8400e MSI GeForce RTX 2080 Super Gaming X TRIO alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Trackdokuz

Bu çift fanlı olan model mi

evet hocam meşhur kart NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

dhl kartları f35le getiriyor kesin bilgi NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

ama ne kadar f35lede getirse dağıtıma çıkarmıyor paşalarım ertesi günü bekletiyor %90 NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 34803481348234833484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.