Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
197.595
Cevap
968
Favori
13.477.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Miningci değilim ama bu is miningcilerin durumu degil tamamen vurgun yapan nvidia amd akabinde dağıtıcı firmalar derken zincir devam ediyor kendi sitesinde 3080 söyle ucar böyle kaçar 6k kusur fiyat derken daha geçenlerde denk geldim 3060ti msrp fiyatı 700 dolar bilmem ne sebepler yüzünden özür diliyoruz bu durumdan diye hikaye anlatanlar isin kötü tarafı bu miningden zarar başladı diyelim İnan ki miningciler ellerindeki kartları satmasınlar fiyatlarda öyle kolay kolay düşmez
  • Pny 3070 amazon fr, amazon it, amazon es geldi üçünde de kaçırdım fr zaten gönderimi yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: mimcayy35

amazon.com.tr deki satıcı Amazon Germany nin amazon.de olmadığını normal 3. şahıs bir satıcı olduğunu bilen var mıydı ? az önce öğrendim ve şoktayım

Robot süpürge almıştım buyrun bakın detayda ne yazıyor.

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt

amazon de müşteri hizmetleri dedi

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak kçtan geliyor hocam?
  • DeGetBe kullanıcısına yanıt

amazon de müşteri hizmetleri söyledi

• quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Pny 3070 amazon fr, amazon it, amazon es geldi üçünde de kaçırdım fr zaten gönderimi yoktu

yakalamak imkansız anında tıkladım ama boş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işini bilmeyen müşteri hizmetleri denk gelmiş sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mizumono -- 4 Mart 2021; 0:18:11 >
  • 22:49 da fr de açılan stokta tr gönderim vardı denediniz mi?

• mimcayy35 M kullanıcısına yanıt
    Bu kadın işe yeni başlamış galiba

Bilgisi olmayan bir temsilciye denk gelmişsiniz.

• The--Punisher kullanıcısına yanıt

650-680 euro arasıydı 3 amazonda da

• Wadjet kullanıcısına yanıt

bende geçmiş siparişlerime baktım amazon germany sorunsuz alışverişlerim olmuş ama kadın bi ürküttü beni :)

• Japonya bana devam ediyor. İlk sipariş banlandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordpeyniri -- 4 Mart 2021; 1:20:16 >
  • Galiba bütün kartları Türkiye çekiyor. Tr gönderimi olmayan ürünler uzun uzun kalıyor stokta. Garip.

rahat olun, bilgisi olmayan bir temsilciye denk gelmişsiniz.

• Bu amazon TR'den aldığımız Amazon.de satıcılı ürünlerin hepsi APG ile mi geliyor ?

• Maşallah her geçen gün öncekileri aratıyor doğru düzgün bildirim bile gelmiyor aklıma şu dayı geldi

,

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn.90

Düştüğümüz şu hallere bakın! Hala miningçileri savunanlar varsa ne diyim daha! Allah belasını versin tüm coinlerin, umarım hepsi dibi boylar.

Bela okumadan önce pandemi döneminde eve ekmek getiremeyen insanlari düşün. Sen cs de 2 adam vuracaksin bilmem nereni ağrıtana kadar oyun oynayacaksin diye insanlarin emeklerine , gelirlerine bu şekilde söz söyleme haddini nereden aliyorsun. Forumun konusu dahi senin söylediğin ile alakalı değil. Zeka seviyen ancak Pupg de adam vurmaya yeter diye düşünmüyorum değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: mimcayy35

amazon de müşteri hizmetleri dedi

Zeynep Sarı Değil mi Bu Bana Hep O Denk Geliyor NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.