Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

19 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 42 Misafir (15 Mobil) - 39 Masaüstü22 Mobil2 iOS11 Android
5 sn
71.742
Cevap
498
Favori
3.904.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1667
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Favoriye Eklediklerim 498
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 0rka (1690 mesaj) wildwachsend (1654 mesaj) asd55samsu (1426 mesaj) Yuhanna316 (1197 mesaj) DH | equ* (1076 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60946 mesaj) Mobil (7216 mesaj) Mini (803 mesaj) (2775 mesaj)
  • @
243 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
Giriş
    50 Mesaj
    Beyler Newegg de Amazon gibi vergi iadesi yapıyor mu? Bilgisi olan var mı? Amazon birden bire taa 5 ay önce falan patrona aldığımız bir kulaklık için ödediğimiz verginin tamamını iade etti geçen hafta. Tam 100 dolar falandı. Sonra başka ufak bir sipariş için de 5 euro falan iade geldi.
  • Binbaşı
    1226 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

Allah Allah bu amazon.co.jp beni niye banlamiyor arkadas beni de banlasinlar aksiyona girelim cidden kafaya takılacak bir mevzu adamlar belli bir kesime dokunmuyor diğerlerine direk ban anlamadım hesaba kac defa giriş çıkış yap chat ile yazış 2 defa sipariş iptal et sonra tekrar ver falan yok sana dokunmuyoruz sen istediğini yap falanmı diyorlar acaba  banlasınlar arkadas masrafa girmem hic değilse banlamayip gönderirlerse de mis gibi kart  

gözardı edilen nokta ne biliyor musun ? bazıları bot gibi hareket ediyor :)

|
    |

• Yarbay
    7861 Mesaj

Kotu değil gaming serisine göre kullanilan malzeme soğutma teknolojisi vs biraz düşük ama yinede 70 lerde tutuyor gpu yu Linus incelemesinde belirtiyordu yine pahali ama şu sıkıntılı günlerde yine alınır geleceğin ne getireceğini bilemezsin zamanında 4900 tl ye 3060 ti neden almadık diye çok üzüldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    krsck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    998 Mesaj

Yalnız değilsiniz hocam bende 19 undan beri bekliyorum iadeyi axess kart ile almıştım provizyonda duruyor. Bankayı arıyorum amazon la amazonu arıyorum bizlik bir durum değil iadenizi yaptık bankayı arayın diyorlar. İşlem itirazında bulundum daha incelemeye bile alınmamış. Bakalım ne zaman alacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CryptoZade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    192 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj

amazon.com.tr deki satıcı Amazon Germany nin amazon.de olmadığını normal 3. şahıs bir satıcı olduğunu bilen var mıydı ? az önce öğrendim ve şoktayım

• Çavuş
    66 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b3/d2/83/b3d28321aad3cba67a32eee61f870855.png&t=0&width=480&text=1

Amazona UPS i sikayet ettim de ekstra bilgi filan istiyorlar gereksiz yere diye. Bu noter isi icin filan. Belgeniz varsa size yollariz o miktari dediler.

|
    |
  • Binbaşı
    1226 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mimcayy35

amazon.com.tr deki satıcı Amazon Germany nin amazon.de olmadığını normal 3. şahıs bir satıcı olduğunu bilen var mıydı ? az önce öğrendim ve şoktayım

AGA BEE

|
    |
  • Yarbay
    3512 Mesaj

Fransayı küstürdük yollamıyor kartları.

• Teğmen
    138 Mesaj

hocam bu kart ile mining yapılıyor mu ?

bende bunun 2070 versiyonu vardı arkadaş sattırdı bununla mining yapılmaz diye ?

|
    |
    erdememre9898 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2835 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mimcayy35

Kim dedi bunu hocam benim bildiğim kadarıyla amazon'un kendisi oluyor.

• Binbaşı
    1023 Mesaj

pny yine geldi italyada hiç göremedim fransada almıştım zaten bir saat önce şimdi öylesine bi denedim TR gönderimi kapatmış

|
    |
  • Yüzbaşı
    865 Mesaj

:D harbiden ha :D

|
    |
    :S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1148 Mesaj

yanlış bilgi bu, kim söyledi size?

Aldığım ürüne bakıyorum direk Amazon eu sarl çıkıyor

|
    |
    mimcayy35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj

stokta görünüyordu evet

|
    |
    Clauder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3512 Mesaj

hocam bildiğiniz amazon.de işte dropshipping olayı. sıkıntı yok yani.

|
    |
    mimcayy35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj

Amazon germany amazon de oluyor kim uyduruyor böyle şeyleri arkadaş

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.