Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1750. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
197.596
Cevap
968
Favori
13.477.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17481749175017511752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ilk başta açıkmış sonra kapanmış diyorlar da

• Amazon japon hesabı askıya aldı ne yapmam gerek siparişi de mi iptal ettiler şimdi 😩😩

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar arkadaşlar yazın kısmetse yurtdışına çıkma planım var, bana en uzun süre idare edecek sistemi toplamak istiyorum. 3060ti ve 3070 arasında kalmışım ilk çıktığında, 1000-1500 dolar bandında full sistem olarak toplanabilecek en iyi kart nedir 3000 serisinde?

yaz aylarında 3070ti gelir mi? bekle şunu al dediğiniz bir şey var mı merak ettim bilgisi olan varsa çok sevinirim.

• UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    Bir şey yapmana gerek yok hocam ,belge filan gönder diyorlar ama belge yollayıp japonu açtıran olmadı henüz.Daha çok hesap daha çok şans
  • şuraya bak kart daha gelmeden ilanını koymaya başlamışlar . msi marka olan ilan da var , ne fırsatçı millet ya :D

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-zotac-geforce-rtx-3060-twin-edge-oc-sifir-910632115/detay

• eagle1903ss kullanıcısına yanıt

Hocam nasıl üzüldüm ama :( Ne güzelde kart almıştım açılsa gelir mi acaba sipariş 😩 Diğer amazonlarda hayatta tutturamıyorum şansımız da yok ki yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: UnInvited_Guest

Amazon japon hesabı askıya aldı ne yapmam gerek siparişi de mi iptal ettiler şimdi 😩😩

jeff bile care bulamıyor jp ye

• pny aldıktan sonra iptal eden fransa hesabı açıldı ve sipariş iptal olmamış gibi gözüküyor ama para çekmedi, mail attım dönüş yok sizce iptal olmuş mudur

• ckaracar C kullanıcısına yanıt

Canım epey sıkıldı valla tüm şartlar idealdi kart adı hesap adı felan herşey tek isimdi. Anormal ne tespit ettilerse artık :(

• _CANER_ _ kullanıcısına yanıt

İlan benim ve iki kart da elimde. Keşke rastgele sallamasaymışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajajya -- 4 Mart 2021; 0:30:7 >
  • Etunbak kullanıcısına yanıt

Hocam askıya alınan hesabı nasıl açtınız? Japon da aynı haltı yedi nasıl yapacağız fatura felan istiyor anormal bişeyler tespit etmiş

• ajajya kullanıcısına yanıt

:D kusurabakmayın bu aralar çok fake ilan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CANER_ -- 4 Mart 2021; 0:33:20 >
  • UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    Canını sıkma japonya amazon banı ile meşhur.
  • _mabolla_ _ kullanıcısına yanıt

Kısmet değilmiş valla hocam ama o kadar uğraşın da bir karşılığını bekliyor insan uykusuz kaldık o kadar eşimle bile papaz oldum bu stok takibi yüzünden.

• ajajya kullanıcısına yanıt

İlan sizin olsa ne olur, 4500TL'ye aldığınız kartları 8000TL'ye satmaya çalışıyorsunuz. Ayıp

• NoThing2Lose N kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım o süre değişkenlik gösteriyor. Bana taa sabah 10 gibi mail gelmişti çıkmadı diye. Tabii belki sizler daha çok tecrübe etmiş olabilirsiniz ben ilk defa katılmıştım.
  • Newegg kurayı beklemeyelim mi şimdi dostlar durum nedir yatalım mı  

• Japonya parayı çektikten sonra ban yerden yatırırlar geri değil mi? Var mı böyle deneyimi olan

• msb_bjk kullanıcısına yanıt

tr dahil değilmiş. sadece amerika için dedi mh.

• 
Sayfa: önceki 17481749175017511752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.