Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
197.594
Cevap
968
Favori
13.477.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16811682168316841685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

DH başlangıçtı. Yakında tüm sitelerden yasal talep ile kaldırtacaklarını düşünüyorum. Umarım sorunları çözerler de konulara gerek kalmaz.

• hwmania kullanıcısına yanıt
    Hocam anlamanızda sıkıntı mi var bilmiyorum ama tekrar söylüyorum. Bende bu promosyon kodları kart almadan önce de çıkıyordu bazı ürünlere özel. Ben kartı 3383TL ye yani promosyon olmadan aldım çünkü kartın ekranında bir promosyon kodu yoktu. Bu kodlar bazi özel ürünlerde var sadece. Artı olarak kaç tane kart aldığım sizi ilgilendirmez ama söyleyeyim yine de sadece bir tane aldım. Üç kere ödemem reddedildi Enpara banka kartımla ve daha sonra Papara kartıma atarak alabildim bir tane kartı. Eğer yine söylediğimi anlamadıysanız lütfen cevap yazmayın, uğraşamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

DH başlangıçtı. Yakında tüm sitelerden yasal talep ile kaldırtacaklarını düşünüyorum. Umarım sorunları çözerler de konulara gerek kalmaz.

Bu dediğinize inanmak istiyorum ama vucut ister istemez düşman olarak görüyor UPS'yi  

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Umarım.

• REDSTONE kullanıcısına yanıt

Son gelinen durum neydi hocam ?

• kara6655 kullanıcısına yanıt

Neden hocam model mi aklınıza yatmadı?

• Bana cevap verebilecek olan var mı beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRAGUT

Son gelinen durum neydi hocam ?

UPS TR Genel Merkezi konuyla alakalı bana ulaştı. Birkaç sorumlu beraberinde konferans görüşmesi sağladık. Kısaca;

• 1-2 ekran kartı gibi durumları belirttiler (konuda da görüldüğü üzere 2 taneye de müsaade edildiği oluyor).
    • Gümrük memurlarının inisiyatif kullandıklarını belirterek, ekran kartlarındaki mevcut durumdan ötürü ticari olarak değerlendirebildiklerini söylediler.
    • UPS ile konunun alakası yok, tamamen ilgili gümrük müşavirliği denetimi altında deniyor.
    • DHL-ARAMEX (APG) ve UPS ile ilgilenen gümrük memurları farklı. Bu bilgiyi de onlardan aldığım için net olarak iletebilirim.
    • Şu an konunun çözüleceğine dair pek bir ışık göremedim lakin en azından incelendiğini duymak bile güzel denebilir.

Yazmıştım fakat ihtarname gönderdikleri için konu kaldırıldı.

Cevapları şu olmuş sanırım, inceledik ve konunun kaldırtılmasında karar kıldık.

• Arkadaşlar ben elimdeki ROG STRİX 1660Superi satıp ardından 3060 alayım diyordum ama sizce mantıklı mı?

Kartı satıp alacağım nakit yok (: değer mi sizce o riske girmeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 3 Mart 2021; 2:3:6 >
  • spintirea kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Kac adet aldığınız beni ilgilendirmez ve sadece burada bulunanlara elimden geldiğince fayda sağlamaya çalışıyorum .su anda Newegg in satıcı olduğu tüm ürünlerde 5 sefer ayrı ayrı bu kodu kullanabileceğim yazıyor 03.08.2021 tarihine kadar
  • 7500-8000 civarına rx 6800 mantıklı mı (xt olmayan versiyon)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi fiyata verirseniz 3060 çok mantıklı. Ancak kart bulmak gerçekten zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hwmania kullanıcısına yanıt
    Hocam o kodlar tüm ürünlerde farklı. Her ürünün kendine özel kodu var tabi promosyon varsa eğer. Gidin bakın hazır sistemlerde de %5 indirim kodu var mesela. Sizin dediğiniz kod her üründe geçerli değil, promosyon olan ürünlerde o ürüne ait promosyon kodu geçerli.
  • Sanalkart Paycell kart kullanan var mı hiç amazonda

Konunun açılması,forumun ilgisi iyi ses getirdi.Aslında isim vermeden malum kargo şirketi,malum gümrük firması şekline devam edilemez miydi ? Hukuki boyutunu bilmiyorum tabi.

Emeklerinize ve destek veren herkese teşekkür ederiz.

• yok hocam. rx 6800 bakıyordum. bide 9 nisan falan diyor. ödeme yönteminide değiştirmemişim

• 
Sayfa: önceki 16811682168316841685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.