Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

5 sn
74.011
Cevap
502
Favori
4.023.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1705
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 39
  • Favoriye Eklediklerim 502
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 0rka (1727 mesaj) wildwachsend (1704 mesaj) asd55samsu (1453 mesaj) Yuhanna316 (1197 mesaj) DH | equ* (1085 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (62676 mesaj) Mobil (7431 mesaj) Mini (849 mesaj) (3049 mesaj)
  • @
246 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
Giriş
    1208 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Noxy77

Arkadaşlar evga var 3070 xc3 modeli hemde totalde 10.5k ya geliyor satıcı farklı biri ama bi bakın

https://www.amazon.com/EVGA-08G-P5-3755-KR-GeForce-Cooling-Backplate/dp/B08L8L71SM?tag

• Onbaşı
    38 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    hayrettinhk

quote:

Orijinalden alıntı: tamyak

Stok bitince öyle yazıyor. Bitmiş ürün ara ara deneyin açıyor stok. Fiyat nasıl peki ?

çok bilmediğim için yanlış yorum yapmak istemem sadece sarı site diye tabir edilen yerde yine amazon.de üzerinden alınmış sıfır hali 13.250 TL. iyi fiyat gibi duruyor ihtiyaç ise

|
    |
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj

Kimse görmedi mi bunu? Ben sipariş geçtim paylaşım için sağ olun
    |
    |
    CryptoZade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1772 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

391 euro fiyat girildi fakat Tr gönderimi yok..

Ben deneme amaçlı ödeme ekranına kadar geldim ilk attığımda degiştirdiler demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj

Link
    |
    |
    Luken Drew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7867 Mesaj

%100 katılıyorum şu olaylar distributorunden satış yapan yerine kadar kendilerini kurumsal olarak lanse edip sonradan bu firmaların nasil kurnazlık ve fırsatçılık peşinde olduklarını gösterdi kolay kolay artık bu ülkenin satış yapan mağazalarından ürün almayacağım garantisi olmasa bile giderim newegg amazon nereden bulursam artık orayı tercih ederim adamlar akşam aksam 3000 küsüre biraz pahali ama şu donem icin cok uygun mis gibi gpu sattı 1660 super deyip gecmeyin orta segmentte halen is yapabilecek bir gpu bizde olsa 5000 6000 kitlemeye çalışırlardi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 3 Mart 2021; 1:30:20 >
    |
    |
    Luken Drew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1280 Mesaj

Kardeşim güzel ama bu fiyatlara 3080 aldı millet burada,onları gördükten sonra işte alası gelmiyor insanın,bir de satıcı amazon olmayınca sorun oluyor diyor arkadaşlar doğru mu bu acaba?

|
    |
    4S14N_HUNT3R kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj

akakçeden baktım ocak başı tr garantili fiyatı 2000 liraymış alanlara hayırlı olsun ama bana pahalı geldi

|
    |
    terliktengiiriyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    1tane daha alamadım 1660s den ya yine söylüyorum 81 rakamını unutmam artık! :) 1 ini kullanacaktım tabikii diğerini satardım ama sarı dan değil 😅😅 sarı sevmem
  • Teğmen
    204 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    cihat1788

Arkadaşlar ayda 5 yurt dışı olayı nasıl işliyor. Mesela 5 şubatta 1 tane kart sipariş verildi diyelim o sipariş şubat ayı içinde geldi diyelim.Sonraki mart ayına girer girmez tekrar hakkımız 5 mi oluyor ? Birde 1500 euro olayı tek sipariştemi yoksa ayrı ayrı siparişlerin toplamı 1500 euro yu geçerse sıkıntı mı çıkartıyor ?

• Yarbay
    2338 Mesaj

|
    |
    Lafügüzaf. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    204 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    cihat1788

hocam nerden aldınız link atar mısınız

|
    |
    gkhnyldzzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    269 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kratosgreatdestroyer

Misal bugün vatan aradı ps5 icin ödeme yapın martın 3.haftası gelecek ödemenin tamamını yapmalısınız diye bir ara mediamart davası geldi aklıma stoklar açılınca ps5 I yurtdışından alacağım ne olursa olsun
    |
    |
    Aerosol 34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj

Burda almayan kalmadı neweggden.. 3553tl ben hala newegg devamm bekliyorum :)
    |
    |
    LaughingCoffin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    510 Mesaj

hocam ocak başı olan fiyatları bi yana bırak şu an 3375tlye ikinci elini satan yok ülkede  keşke stoklar düzelse de bu fiyata bu kartı almak zorunda kalmasak...

|
    |
    portacal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3345 Mesaj

hocam tek vekalet ile birden fazla siparişi çözebiliyor muyuz , 1 hafta içinde ya da 1 ay içinde gelseler

bilginiz var mıdır

|
    |
    FrecoB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1118 Mesaj

Asus 2060'ı boşu boşuna almayın ispanyadan zira ben zamanında aldım hala duruyor öyle  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/cc/e9/92/cce992743f21106dc6c13cbd5413348b.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    370 Mesaj

Aldık bakalım hayırlısı yarın olsun da daha çekim yapmamışlar net karar veririm ...

teşekkürler.

|
    |
    kralcr1994 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hwmania

Newegg den 1660s alan arkadaşlar unutmadan satıcısı Newegg olan ayrı ayri yapacağınız her 5 alışveriş icin 170 TL promo kodunuz var

Hocam ilk defa ürün aldım bu Newegg için vekalet falanmı vercez birde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.