Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gprdon Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
197.596
Cevap
967
Favori
13.477.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16231624162516261627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Son düzlükteyim, patlamayız inş. ups ile gelen ilk ekran kartı. sadece tc verdim, yetki belgesi falan yollamadım. bakalım nolacak.

• Hocam kutuya o dhl nin ve faturayı yapıştırayım mi
  • Account on hold temporarily

We noticed unusual payment activity on your account and need to verify ownership of the payment method used on your most recent order. (Why?)

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Amazon.jp. 1650 siparişi vermiştim. Ne yapmak lazım dostlar?

• 0rka kullanıcısına yanıt

Hocam uzaydan geliyor sanırım diye cevap atsaydınız siz de. Ne ücreti çektiler ne kargo yaptılar hani neyin gecikmesi NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Evga geforce rtx 3080 ftw3 ultra gaming 10gb 15300TL diyor birisi alınır mı sizce?

• Lafügüzaf. kullanıcısına yanıt

sipariş vermemek lazım hocam :). istediği belgeleri yükleyin ki kalıcı olarak banlayabilsinler sizi.

• Lafügüzaf. kullanıcısına yanıt

ban is coming NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• 0rka kullanıcısına yanıt

bu pny ile ilgilimi hocam senden ücret çekildimi ? yoksa halen çekilmedimi amazon ispanya dimi.

• #Arananadam kullanıcısına yanıt

Bence kullanıcı için alınır hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: K@FKASYALI

bu pny ile ilgilimi hocam senden ücret çekildimi ? yoksa halen çekilmedimi amazon ispanya dimi.

çekilse ilk ben yazarım hocam rahat olun NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Yaprak kımıldamıyorNVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• rtx 3060 için 1080p kartı diyor nvidia:D ama gel gör ki fiyatı :D rtx 3080 ilk çıkış fiyatından.D

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

3Mart teslim deniliyordu az önce gümrüğü aradım görüştüm hiçbir sıkıntı yok bugün dağıtıma gönderilecek dediler iyi bari TC bile istemediler

• bu zotac 23 ve 28 şubat siparişimin 28indeki iptal oldu 23 ündeki duruyor bakalım ne olacak merak ediyorum, sırf iptal olacağını bilerek zaten 28indekinide almıştım, onlarada toplu bir iptal gelebilir. çünkü tedarik edilemiyor dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Punisher007

Yaprak kımıldamıyor 

Hani nerde Polyanacılar çin tatili bitince kart yağacak diyorlardı :)

3060 minnigçilerin işine yaramaz ortalık 3060 kaynakacak 5000tl vermek enayilik diyorlardı NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• #Arananadam kullanıcısına yanıt

Nerede buldunuz 🥺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The_Punisher007 kullanıcısına yanıt
    Kımıldasada rüzgar bize doğru esmiyor be kanka gelen bildirimde sepete bile ekleyip heyecan yaşayamıyoruz
  • Amerika da TR'ye göndermez oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

"which means, that it can be" nin devamı "a joke" ise nolacak? NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 2 Mart 2021; 14:50:37 >

• MARCO kullanıcısına yanıt

11 mayıstan sonra ortalık 56 olacakNVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 16231624162516261627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.