Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
197.592
Cevap
969
Favori
13.476.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: savcı963

şimdi size 10 puanlık soru amazonda 2 adet kartım ekli kayıtlı. palit 3060 ı alırken limiti olmayan kartımı seçtim ve ödemeyi denese çekemez ancak kayıtlı olan diğer kartımda limit mevcut . çekmeyi denerken 3060 ı aldığım karttan çekemeyince diğer kayıtlı limiti olan kartımdan çeker mi parayı ?

Ödemeyi değiştirmediğiniz müddetçe çekmez ödemeyi değiştir diyip para olan kartı seçersiniz ödemeyi tekrar deneyebilirse siparişiniz oluşturulur fakat şöyle bi muhabbet duydum ödemeyi değiştirip hesabı kapanan siparişleri iptal olan arkadaşlar görmüştüm konuda.

• asus tuflardan başka bişey göremedik yine bügün

• quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

Yedek ödeme yöntemi açıksa emmükler.

kanka onu nasıl açarım ben ? emcüklemesini istiyorum çünkü ödeme değiştirden hata veriyor değiştiremiyorum kartı kayıtlı olan diğer kartı seçemiyorum o siparişe

palit 3060 OC dual uyguna geliyor gibi en azından yararlanırım tarih girerlerse

• Fuzix kullanıcısına yanıt

Beklemeyin, Nisana kadar bütün stoklar Amerika ve Çine gidiyor, Avrupa için stok teminatı bu hafta içinde belirlenecek. Partnerler Avrupayı kar edebilecekleri bir pazar olarak görmedikleri için öncelik vermeyeceklerini bildiriyorlar. Parayı basıp sipariş verseniz dahi Nisan sonu Mayıs başında anca kart sahibi olursunuz gibi bu şartlarda

• savcı963 kullanıcısına yanıt
    Hocam hesap ayarlarında ödeme ayarları kısmında vardı pcde. Mobilde görmedim
  • asd55samsu A kullanıcısına yanıt

İspanya'ya güvenip bişe alınmaz bu saatten sonra 1-2 ay içinde teslimat nedir ya. Olmayan ürünü satıp duruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 28 Şubat 2021; 1:37:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4S14N_HUNT3R

Ödemeyi değiştirmediğiniz müddetçe çekmez ödemeyi değiştir diyip para olan kartı seçersiniz ödemeyi tekrar deneyebilirse siparişiniz oluşturulur fakat şöyle bi muhabbet duydum ödemeyi değiştirip hesabı kapanan siparişleri iptal olan arkadaşlar görmüştüm konuda.

Alıntıları Göster

hocam ödemeyi değiştir dediğimde seçiyorum okeylıyorum hata verıyor değiştiremiyorum MH ılede gorustum onlarda değiştirememişti

• TUF 3070 fake bildirimdi galiba.
  • savcı963 kullanıcısına yanıt

Ayarlardan yedek ödemeyi aç çeker

Hesabım › Ödemeleriniz › Ayarlar

Sol altta yedek ödeme yöntemi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 28 Şubat 2021; 1:39:41 >
  • victor66 kullanıcısına yanıt
    İspanya olmayaydı sağ kalmazdı o :D
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt

tr gönderimi yoktu yeni açtılar

• Macun eklemeyi unutmayın  

• victor66 kullanıcısına yanıt
    Aynen az önceki linkte yoktu hocam. 1-2 tahmini diyor. 3060 yada 3070 holo mevzusuna da dönebilir
  • Aldım fakat geri iptal ettim. Hem pahalı hem de amazon.es e güvenim kalmadı forumda amazon.es den ağzı yananları gördükten sonra

• nedense içime sinmedi

• asd55samsu A kullanıcısına yanıt

İspanya çöp gerçekten sakın bulaşmayın. Saçma sapan müşteri temsilcileri var ingilizce konuşamıyorlar. Olmayan ürün için para çekmeleri de cabası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Aldım fakat geri iptal ettim. Hem pahalı hem de amazon.es e güvenim kalmadı forumda amazon.es den ağzı yananları gördükten sonra

7 bini az geçiyor alınabilir bence

tabi es'in yaptıklarını unutmadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asd55samsu -- 28 Şubat 2021; 1:42:9 >
  • 
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.