Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

5 sn
71.918
Cevap
499
Favori
3.913.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1669
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 17
  • Favoriye Eklediklerim 499
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 0rka (1690 mesaj) wildwachsend (1657 mesaj) asd55samsu (1426 mesaj) Yuhanna316 (1197 mesaj) DH | equ* (1076 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (61075 mesaj) Mobil (7243 mesaj) Mini (804 mesaj) (2792 mesaj)
  • @
243 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
Giriş
    695 Mesaj

Koniçivalardan çok umutluyum ben 10 gündür ban yok mail attım ne zaman göndereceksiniz diye depo 15 mart olarak planlamış dedi hadi bakalım kısmetime
    |
    |
    alkanbey056 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    1474 Mesaj

Benimkinin tarihi de belli ama henüz parasını çekmeye bile yeltenmedi capanis kardeşler
    |
    |
    CryptoZade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    636 Mesaj

şanslı kişi geldi :)

|
    |
    H3ATHROW kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5308 Mesaj

Benim daha önce banlanan hesaplardan birine mail geldi 109 bin yen cekilemedi odeme yöntemi değiştirin diye.Sanirim 6800xt yada asus rog 3070 neyse girdim hesap açık. Yüzümde bir mutluluk tabi girdim yeni kartımı hop ana ekrana atti ban yedim. Bu hesabı 2.actirisim ne dır bu hırs anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    73 Mesaj

Valla inanın bilmiyorum 5800 civarı aslında pahalı da

|
    |
  • Teğmen
    111 Mesaj

https://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/dream-gaming-977vb-ryzen-9-5900x-rtx3070-16gb-ram-512gb-ssd-750w-P474050490

Şöyle bir sistem var 20999tl ye yazıcıoğlunda vizyon bilgisayarı bilmeyen yoktur İstanbul da. İlgisini çeken için!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ego_1981 -- 26 Şubat 2021; 23:37:54 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SkyWalker25

Amazon uk den 3060 aldım karttan para çekmeye çalıştı ama hata verdi. Bakiyem var. Başka kart denedim onda da hata verdi. Ne yapmam lazım?

Bankanızı arayın. Benzer sorunu amazon.jp de yaşadım 7 kuruş mu deneme çekimi çekememişlerdi.

Bankayı aradım (enpara) Durumu anlattım sorunu çözdüler...

Sanırım güvenlik sebebi ile mail order tarzı çekimleri engelliyor bankanız ...

• Teğmen
    134 Mesaj
  • Teğmen
    134 Mesaj

Benim aksi gibi banlandıktan sonraki 10.dakikada banı tekrar açıldı hocam.Hiçbir belge vs de göndermedim, sipariş iptal tabii.Tekrar denemeyi düşünüyorum  

|
    |
    Alkımm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    602 Mesaj
    Bu japonlarla ilgili bir not düşeyim belki faydası olur belki tamamen şans.4 hesap açtım toplamda farklı zamanlarda, 2sini sadece uygulamadan ,2sini bilgisayardan giriş yaparak kullandım.Bilgisayar olanlar uçtu diğerleri 15 günü geçti, siparişleri ile beraber halen beklemede.
  • Yarbay
    3638 Mesaj

Tabletten ve uygulamadan hatta tel doğrulama bile aktifti acımadılar :)

|
    |
    eagle1903ss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    396 Mesaj

Benden 1 Japon yeni çekebilmesine karşın ve yıllardır aynı kredi kartını bütün amazonlarda sorunsuz kullanmama rağmen, Japonyadan önce kontrol sonra ban yedim Kontrol için adres telefon isim istediler verdim. Kartımın ön yüzünün son 4 hanesi görünecek şekilde foto da ekledim. Ama yine de banladılar ve banlarında haklı olduğunu düşünüyorlar. Çok sinir bozucu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbtalk -- 26 Şubat 2021; 23:42:35 >
    |
    |
    tamyak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    875 Mesaj

ben   https://prnt.sc/107uncy Vallaha alabildim nasıl oldu bilmiyorum ama prime reklamı bile çıktı onu kapatıp aldım. iptal olmaz umarım

|
    |
  • Teğmen
    134 Mesaj

Yabancıya gitmemiş bari sevindim   Hayırlı olsun, iptal olmaz umarım

|
    |
    TheBrandy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    636 Mesaj

3070 ler yine kaçtı

|
    |
  • Teğmen
    134 Mesaj

Alabilen var mı 3070lerden ?

• Yüzbaşı
    265 Mesaj

Yahu ben tıkladım ödeme ekranına bile geldim 3070 te, son ekranda 2080 çıkıyor hahaha olaya bak

|
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.