Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
197.592
Cevap
969
Favori
13.476.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yusuf6993

Hocam totalde vergi dahil 930 euro ise bence güzel neden öle diyosun 8500 bile yapmıyor evgaya ben verirdim şahsen

düşününce güzel ama zorlayan arkadaşlar başka 3070leri 5k civarına çekiyorlar zaten 9k 3070 verene kadar sınırları zorlayıp 3080 vermek daha mantıklı geliyor açıkcası.

• drcaucasian D kullanıcısına yanıt

link atabilir misiniz Discord için hocam ?

• Aha da mutlu sonNVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]  696415 numaralı siparişiniz iptal edilmiştir. Ödeme yaptıysanız en kısa sürede iade edilecektir.

İyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

Özür dileriz. Üründen yeterli stok yoktur. Anlayışınız bizim için önemlidir 21057TvkJ01011062 Satış İptal 26-Şubat-2021 19:47 21970,00 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: 4S14N_HUNT3R

düşününce güzel ama zorlayan arkadaşlar başka 3070leri 5k civarına çekiyorlar zaten 9k 3070 verene kadar sınırları zorlayıp 3080 vermek daha mantıklı geliyor açıkcası.

Alıntıları Göster

strixe 950euro veriyorum NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• artos 10 kullanıcısına yanıt

Anlaşılan 3090 dan vazcaydılar satmıyacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

strixe 950euro veriyorum  

Alıntıları Göster

garibanın yüzü gülür mü hocam NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

O paraya bende satmamNVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Hocam 3080 bırakmıyorlarki çok zor denk getirmek evga global garanti veriyor. Keşke görseydim alırdım 5k ya felan kim alıyor ayrıca o depo ürünleri sepete bile eklenmiyor görmüyoruz bile daha o üründen alan görmedim bu forumda bilmiyorum alan varmı açıkcası
  • Fiyatı düşük yazdık heralde diye düşünmüş olabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 26 Şubat 2021; 21:9:24 >
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Verilir hocam ya iyice bedavaya almaya çalışıyorlar heralde türkiyedeki piyasasına baksınlar bir
  • ellerinde stok olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

• Dikkat edin arkadaşlar kart kıtlığında kazıklanmayalım.

• Arkadaşlar 3090'ı takip edin inventusta ve tekrar stoğa girerse eğer direk şikayet edin. Büyük yaptırımlar uyguluyorlar böyle firmalara. Eğer size stokta yok deyip ertesi gün falan stoğa koyarsa daha pahalıya direk şikayeti basın ve akılları başına gelsin. Şöyle bir örnek var ne kadar doğru bilmiyorum ama genel olarak yasaktır böyle davranmak

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkanust

bende de provizyonda görünüyor ama kartın bakiyesinden düşmüyor, kullanabilir limitin hep boş görünüyor. provizyondan çekilince normalde kart bakiyesine yansır. bende bankayla görüşmüştüm ama provizyonda bekliyor amazon çekmemiş hala parayı demişlerdi bana

vala benim limitten düşmüş görünüyor bu devlet bankalarında harbiden sıkıntı çok ... Bakalım son görüşmede kartın ekstre tarihini bekleyelim dediler ama bu eksi bakiye düşüşünü halen anlayamadılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • runelgna kullanıcısına yanıt

msi rtx 3090 22 binden

• quote:

Orijinalden alıntı: spintirea

Arkadaşlar 3090'ı takip edin inventusta ve tekrar stoğa girerse eğer direk şikayet edin. Büyük yaptırımlar uyguluyorlar böyle firmalara. Eğer size stokta yok deyip ertesi gün falan stoğa koyarsa daha pahalıya direk şikayeti basın ve akılları başına gelsin. Şöyle bir örnek var ne kadar doğru bilmiyorum ama genel olarak yasaktır böyle davranmak

Benimde aklıma geldi bu ama sanmıyorum birşey çıkacağını elimize kart gelmeyecek sonuçta karalisteye eklenmek kötü olur NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Hocam o yedikleri cezadan sonra isterse banlasın siteden bence sorun değil. Aklı başına gelsin yeterli hani ben olsam şikayeti basarım

• artos 10 kullanıcısına yanıt

provizyonu hemen iptal ettiler benim... limit sıkıntısı kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Corticera

msi rtx 3090 22 binden

Hadi ya, çok iyi fiyatmış.

• spintirea kullanıcısına yanıt

her siteden beklerim ama inventustan beklemem açıkcası. Şaşırtırlar böyle bişey olursa

• 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.