Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
197.593
Cevap
968
Favori
13.477.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Saylorz

RTX 3060 için link var mı?

https://www.amazon.es/gp/aw/d/B08BNNSJMZ/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pes ediyorum parayı altına yatırıp yazı bekleyeceğim. İşimin gücümün arasında ekran kartı araştırmaktan bıkkınlık geldi. İnsanı yoruyor bu iş. Size bol şans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry of Skalitz

Ben pes ediyorum parayı altına yatırıp yazı bekleyeceğim. İşimin gücümün arasında ekran kartı araştırmaktan bıkkınlık geldi. İnsanı yoruyor bu iş. Size bol şans.

Tam olarak bu cümleyi kurmaya çok yaklaştım ben de. Tüküreyim böyle piyasanın içine, parasıyla kart yok.

• 3060 ön sipariş pny'leri yola çıkan oldu mu hiç? artık kargoya vermeleri gerekiyor sanki  

• Aberforth09 kullanıcısına yanıt

2060s ayarındaki bir kartı o fiyatlara satıyorlarsa hiç satmasınlar daha iyi zaten.Al-satcıları bahane ederek hazır sisteme koydular ama fiyatını da normal yapmıyorlar hala.

Sinerji’dekini gördüm şimdi, 3600+3060’lı( ya da 2060s de diyebiliriz) sisteme 14bin demişler ya şaka gibi 10bine falan geliyor 3060.

Şuan olması gereken fiyatı `sözde’ bi İtopya verdi ona da 2 saat 3-4 tane ayrı cihazdan uğraşmama rağmen alamadım, kart her ne kadar beklentimi karşılamasa da alırken işlemciyi 10700’e yükseltip piyasa biraz kendine gelene kadar idaretenlik kullanmayı düşünüyordum da alamadık tabi...

Ya cidden forumda bir konu açıp toplu bir şekilde bu işi belli başlı yerlere şikayet etmeliyiz artık, önceden stokları, al-satcıları falan bahane ediyorlardı ama bu bahaneyle kendileri de resmen karaborsacılık yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

14 Şubat'ta Almanya'dan Aorus alan var mı arkadaşlar kargolandı mı kartınız?

Bunu ben de merak ediyorum. İptal olmaz inşallah siparişler.
  • Merhaba arkadaşlar. Bu vatan bilgisayar'da stok'ta var gözüküyor şu anda. Ama fiyat uçmuş durumda. 1000 Dolar gibi bir fiyata geliyor çevirince.

https://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-geforce-rtx-3060-12gb-gddr6-192bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html

Şöyle bir açıklama var; "İşlemci, Anakart, Ram ve Kasa ile birlikte alındığında, İndirim uygulanacaktır."

Mağazaya gitsek, tek ekran kartı istesek yükseltme yapacağız diye indirim yaparlar mı? Yaparlarsa ne kadar yapıyorlar bilen var mı?

Birde olmuyorsa öyle yok ille bir şey alacaksanız derlerse, 3000 serisi Ryzen'e geçmiştim pandemi ilk patladığında, anakart 370x kaldı yeni anakart alsam indirim yaparlarmı acaba? Bilgisi olan var mı?

• Goodmane G kullanıcısına yanıt
    F/p sistem kaça gelir acaba
  • Forumda verilen linkler haricinde elinde RTX 3060 linki olan varsa atabilir mi?

• Aberforth09 kullanıcısına yanıt
    Dün burada itopya alan vardı satacağım diyordu direkt hatta. Ben de ödeme ekranını dahil yaptım ilkinde sms girdim sepet boş dedi, ikincisinde karttan çekemedi internet limiti azmış alamadım sinirim bozuldu.
  • Bizde bu şans varken ispanya haftasonu çeker paraları valla  

• Evet arkadaşlar ben kart kovalamayı bıraktım. Son 2 hafta içinde 2060 Super kartımı satıp 2070 aldım onu satıp 3060 almayı düşünüyordum ama olmadı. Haftalarca amazondan 3060ti-3070 kovaladım o da olmadı. Bugün gidip 650 liraya R9 270x alıp Nisan-Mayıs'a kadar idare edeceğim.

• ibolojic İ kullanıcısına yanıt
    0.17 jpy çektiler sabah ama geri verecekler heralde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirbeyin -- 26 Şubat 2021; 9:48:18 >
  • 20 subat 3070 holo es iptal olan var mi?
  • Var para hala açık provizyonda . Gelmedi hesabıma

• LaughingCoffin kullanıcısına yanıt
    Benim iptal olmamis hala acik provizyonda görünüyor demekki iptal yakın
  • Bizim 14 şubat siparişimizden parayı çektilerde ne oldu yine iptal ettiler :D

• luquella L kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten farkettim 6-7 gunde bir iptal ediyorlar ben 20 sinde aldim ayin 26 si oldu bugun yarin en az ay sonuna kadar iptal ederler diye düşünüyorum.

Isin kotu yani kart limitini mesgul ediyorlar oyle baka kaliyorsun diğer kartlara
  • luquella L kullanıcısına yanıt

Bankanın açık provizyondaki işlemi iptal edememesi ne kadar saçma ya

• 
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.