Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
197.596
Cevap
968
Favori
13.477.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç bir zaman fiyatlar sabit kalmaz zaten orası bilinen birsey benim tahminim dahada kötüye gidicek durum umarım düşündüğüm gibi olmaz piyasa suan kötü filan diyoruz daha beteri olucak.
  • NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

amazon tr üzerinden az önce 5 bine aldığım kart iptal edildi stokta yok diye ilginç

• Statist kullanıcısına yanıt
    Tr siteye düştü mü hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motörbreath

Tr siteye düştü mü hocam

evet stokta 6 tane falan yazıyordu hatta aldım 2 3 dk sonra iptal oldu amazon mail attı özür dileriz stokta kalmadı diye

• Statist kullanıcısına yanıt

Kusura bakma halamın oğluna sattım diyememiş bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar alamanyada fiziki mağazada gören duyan olursa yeşillendirsin size zahmet teşekkür ederim şimdiden

• Euro dolar aldı başını gidiyor yine.

• RTX 3060 için link var mı?

• Dövizin haline bak. Şaka gibi ya, her yerden bir şeyle uğraşıyoruz istisnasız her yerden. Bilgisayar falan hayal olacak az daha çıkarsa.

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] dün rtx 3080 zotac vardı ktusu hasarlıydı ayın senaryo gerçekleşti benim için dokunmadım inşallah bizden biri almıştır

• arkadaşlar enparadan euro hesabı açsam aynı kart üzerine para çekiminde sorun yaşar mıyım amazonda? bu euro 10 olursa yandık bari kurtaralım biraz da olsa

• Amazon jp den aldığım zotac 3060 için kredi kartı son 4 hanenin resmini istediler banı yiyeceğiz heralde yolladık bakalım.

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Alınır mı sizce? Kart zaten 12 k eder gibi piyasada
  • Dün ne strix kaçtı yahu ekran kırılacaktı alayım diye meğer adamlar bizi insandan saymayıp göndermiyormuş ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sirbeyin kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun o belgeleri gönderdiğiniz an hesabınızı kapatacaklar :)

• Ya hani bu 3060’ları hazır sistemle satacaklardı ? Bir İtopya’da bir Gaming.gen’de gördük, o da sözde hani, görenler vardı da alabilenler oldumu tartışılır, bazı oyunlar döndü sanki akşam.

Ama neyse bu ikisi dışında hiç hazır sistem satıldığı oldu mu ? Sinerji, Vatan, incehesap, qp bunlardan niye hiçbir şey duymadık ?

Dolar yükselişe geçti biraz bekletelim de sonra yüksek fiyattan satarız falan diyorlar sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saintvicious22 -- 26 Şubat 2021; 9:19:56 >
  • Amazon ispanya gerçekten sıvadı iyice. 5 marta kadar nasıl teslim edecekler acaba

• Saintvicious22 kullanıcısına yanıt
    Incehesap ryzen 5 3500lü 3060li sistemi 11.5kya sinerji monitor 5600x felan 16kya felan sattı sen düşün artık. Bu arada alan var diğer forumlarda ss attı vok almış ama 1 kişi gördüm daha :D
  • 
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.