Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1279. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
197.588
Cevap
971
Favori
13.471.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12771278127912801281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu pandemi, stok sorunu falan geçtiği zaman bu şirketleri hatırlayıp gerekeni yaparız umarım tüm forum ahalisi olarak.
  • New egg de çekiliş var ,,, 3060 lar bitti geldiği gibi .

https://www.newegg.com/product-shuffle?cm_sp=head_nav-_-shuffle

• Zaten devletim resmi kanallarına başvurdum sonrasında gereken tepkimizi göstereceğiz.

• arkadaşlar amazon.co.uk taki sparişimin ödemesini değiştiremiyorum kart değişikliği yapacağım ama yapamıyorum MH de bağlandım onlarda yapamadı hata veriyor değiştirmeyi onaylarken sizce neden olabilir ?

• Amazon jp de

Your payment is expected
    Get Pay ID information on Order Details and complete payment before Wednesday, March 3, 2021
    Bu yazı çıkıyor siparişlerim bölümünde nedeni nedir ?
  • savcı963 kullanıcısına yanıt
    Ben değiştirdim bugün sorunsuz olarak.
  • pny 2060 ı kim aldı saniyeler içinde NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: tst-

Bu pandemi, stok sorunu falan geçtiği zaman bu şirketleri hatırlayıp gerekeni yaparız umarım tüm forum ahalisi olarak.

Evet evet kesin yaparsınız. 50 TL indirim yapsa adamlar her şeyi unutur koşa koşa yine alırsınız. Kimse kendini kandırmasın tepkiymiş, gerekeni yapmakmış hepsi hikaye. Alır millet kartını çekilir köşesine oyununu oynar bu kadar basit.

• TheDeviLofDark kullanıcısına yanıt
    Aldınız mı?
  • emin14265 kullanıcısına yanıt
    Stok yok sanırım
  • Şimdi yine baktım, "seller: mila ag" satırı komple gitmiş pny ön siparişinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirbeyin

Amazon jp de

Your payment is expected
    Get Pay ID information on Order Details and complete payment before Wednesday, March 3, 2021
    Bu yazı çıkıyor siparişlerim bölümünde nedeni nedir ?

Pay ID ile ödeme yapmışsınız havale gibi düşün ordan ödeme yöntemini değiştire tıklamayı deneyin yoksa müşteri hizmetlerine bağlanın onlar iptal etmeden kredi kartınızla değiştiriyor.

• yüksek bi tepeye çıkıp etherium patlasın diye duaya çıkın gamerlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 3060 sanıp attım asdasdasd

• quote:

Orijinalden alıntı: iso0606

Amazon jp den ürün alıp hesaptan çekilip yola çıkıp ürünü elinize almadan o ürünü aldım demeyin . Benim hesapta neler var hala mail geliyor şöyle üzgünüz yollayamadık ama öyle bir ban attılar ki evlilik cüZdanım dahil yolladım yine açmadılar . 4 kişiyiz 4 ümüzünde hesabı stokta ki ürünü alınca banlandı . Bilmem anlatabildim mi bu japon askerleriyle ugraşmayın derim .

kan grubunu yollasan böyle olmayacakti.

• Havalimanında mobilden yapınca olur böyle şeyler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Evet evet kesin yaparsınız. 50 TL indirim yapsa adamlar her şeyi unutur koşa koşa yine alırsınız. Kimse kendini kandırmasın tepkiymiş, gerekeni yapmakmış hepsi hikaye. Alır millet kartını çekilir köşesine oyununu oynar bu kadar basit.

Alıntıları Göster

Kimse oynamıyor hocam buradaki birçok kişi minerci.

• Firmalar 320 dolarlık satış fiyatı olacak kartı çok önceden yüklü stok çektiler şimdi son kullanıcıya 6500e bile vermiyorlar pes

• 
Sayfa: önceki 12771278127912801281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.