Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
197.596
Cevap
968
Favori
13.477.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12481249125012511252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8500'e bile alırım ben yakalasam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: :S

Hayırlı olsun hocam 10 şubat tarihli amazon.tr siparişim var aynı karttan . Teslimat tarihi nisan yazıyor . Sizde de öyle miydi ?

evet bende 9-12 nisan yazıyordu. çok bile beklettiler zaten. 4 şubatta aldığım ayın 12 sinde kargoya verilirken 8 şubatta alınan ürün 25 inde veriliyor garip

• Dolar ne ara uçtu bu kadar ya

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

• 7000-7500 TL arası rtx 3070 veya 3060 ti yakalama şansım varmıdır sizce ?

• damat geri dönüyor dedikoduları var, cbaşkanı yardımcısı olarak. piyasa şimdiden tepkiyi verdi eğer gerçek olursa eski seviyelerine dönebilir kurlar.

• Halesia Carolina kullanıcısına yanıt

Bana nedense hikaye gibi geldi bu olay, keşke üstüne düşseymişssiniz hocam.

• Numanz N kullanıcısına yanıt

Amazon'a düşüyor arada. Ancak oradan olabilir. Ama orada bile botlar anında kapıyor neredeyse. Dek gelmesi lazım ancak. Kısmetse olur modundayız.

• Arkadaşlar 1300 dolar tuf oc 3070 hala pahallı bir fiyat mı sizce ne düşünüyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oup59 kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam teşekkür ederim umarım bir şans yüzümüze gülerde alırız. 1 Tane fazlasında gözüm yok

• QP sitesine ddos saldırı va sanırım :D

• 9 şubat fransa pny 3090 bugün kargoya verildi

italyadan yola çıkmış UPS ile gönderilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

8500'e bile alırım ben yakalasam :)

valla 7300 liraya bile pahalı dedim ben bu kart için

• Fanzi kullanıcısına yanıt

Bence fazla ben o fiyata almazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Bana nedense hikaye gibi geldi bu olay, keşke üstüne düşseymişssiniz hocam.

valla üstüne düşecek bir olayı yok ki hocam depoya geri gönderdiler işte. amazon'da para iadesini yapacağını söyledi yani yapacak bir şey yok. tekrar gönderin dedim öyle olmuyor dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halesia Carolina -- 25 Şubat 2021; 15:15:56 >
  • Artık fiyatı vs geçtim hocam zaten. Dediğim gibi şimdi 8500TL olsa sepete ekler siparişi geçerim. İstediğim bir karttı bu. En fazla 1 kez sepete ekleyebilmek kadar yaklaşabildim. Öde dediğim kart yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mizumono

QP sitesine ddos saldırı va sanırım :D

Noldu, kartlar mı gelmiş?

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Artık fiyatı vs geçtim hocam zaten. Dediğim gibi şimdi 8500TL olsa sepete ekler siparişi geçerim. İstediğim bir karttı bu. En fazla 1 kez sepete ekleyebilmek kadar yaklaşabildim. Öde dediğim kart yoktu.

düşerse anında buraya link atıcam hocam takipte olun zaten düştüğü günlerde akşam vakitleri düşüyordu ona göre ayarlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halesia Carolina -- 25 Şubat 2021; 14:25:6 >
  • Palit 3060 stoklara gelmiş

ama tahmin edemeyeceğiniz fiyatlara şu fiyatları yazarken acaba ne düşünüyorlar 

https://www.amazon.co.uk/dp/product/B08WR6DRQQ

• amazon ispanya pişmanlıktır.

28 ocakta aldığım ve ücreti hemen yansıttığı için ödemesini de yaptığım tuf 3060ti en geç 25 şubatta kargolanacaktı sözde. şimdi stok yok diyorlar, muhtemelen iptal edecekler. resmen amazonun kara deliği bu ispanya.

• 
Sayfa: önceki 12481249125012511252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.