Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
197.593
Cevap
969
Favori
13.476.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12371238123912401241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Japonyadan 3070 siparisi vermiştim hesabimi banladilar ama sabah parayi 0,07 tl para cekmisler kartin gelme ihtimali var mi?
  • hayır dostum

• var. daha önce hesabı kapanıp eline kart ulaşanlar oldu. önceki sayfalarda bahsedilmişti.

• ibolojic İ kullanıcısına yanıt

0.7 cekmişler eğer tam tutarı çekseydi bir ihtimal gelirdi o kart ama ana tutarı çekmediği sürece nasıl gelecek ?

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• zencifil09 Z kullanıcısına yanıt

Takip edebildiğim kadarıyla sadece UK üzerinde siparişe açıldı.

• İspanya zotac holo 3070 iade parası yatmış en paraya. 14 şubatta alıp iptal olanlardanım. 8263tl çekmişlerdi , 8288 olarak geri yatırmışlar. Artık bozdurup bozdurup harcarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih1175 -- 25 Şubat 2021; 12:49:8 >
  • ibolojic İ kullanıcısına yanıt

japonya tam ücreti kartı gönderirken çekiyor.

• Banlandigi zaman da gönderilmiyor işte
    Gönderilenler bankadan parası çekildikten sonra banlanılanlar
  • 0rka kullanıcısına yanıt

Amazon 597 Sterline Strix sattı diye hatırlıyorum ama alıp da çekim yapılan var mı bilmiyorum.

• oup59 kullanıcısına yanıt

Tarih bile vermedi henüz.

• Skynel S kullanıcısına yanıt

banlı japonya hesabından para çekilmeye çalışılan elli tane adam var geçmiş sayfalarda. ben okuduğumu söylüyorum dikkatli olması için.

• quote:

Orijinalden alıntı: rav3n.

banlı japonya hesabından para çekilmeye çalışılan elli tane adam var geçmiş sayfalarda. ben okuduğumu söylüyorum dikkatli olması için.

Banlı bansız farketmez, para çekerse gönderir, sadece ürünü geri iade etmek istersniz edemezsiniz o kadar...

• Amazon de 'den 3060ti yakalamıştım 15 şubatta tarihi belli değil gösteriyor hala karttan 15inde çekmeye çalıştı limit yoktu 5 dk sonra limit koydum ama denemedi bir daha. Ne kadar bekleriz acaba tarih vermesi için? Başına böyle bir şey gelen var mı tarih göstermeyen siparişin sonra güncellendiği falan

• iyi mi yaptık kötümü bilemedim

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: tysagman

Hocam Malatya ve Elazığ Vatana toplam 6 kart gelecek 4'ü Malatya 2'si Elazığ. Gigabyte 3060 Eagle modeli dediler bana.

Malatya'dayım. Ne zaman gelecekmiş acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyminom R kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun çok iyi yaptınız bence

İyi yakalamışsınız
    Gayet iyi hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 12371238123912401241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.