Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
197.593
Cevap
969
Favori
13.476.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12301231123212331234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Gigabyte AORUS GeForce RTX™ 3060 ELITE

Mal güzel gözüküyor NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Saintvicious22

Onları şikayet ediyorsan Sahibinden’deki al-satcıları falan da şikayet etmen lazım hocam.

Adam ucuza satsa bu sefer bu al-satçı yamyamlar ondan alıp gene o fiyatlara ilana koyacaklar zaten, bir şey değişmeyecek, e o zaman bu adamlar da salak mı niye gidip ucuzdan satsınlar boşu boşuna.

Fiyatların bu seviyelerde olmasının sorumluları:

1-Bilinçsiz tüketiciler: Gidip 500 dolarlık karta binlerce dolar vermek için birbirlerini yiyenler...

2-Al-satcılar

3-Miningciler

Yani görebileceğin üzere o satıcılara sıra biraz zor gelir daha..

diğer taraftan forumda 5700 ana konusu altında 2. el 2500e aldıkları 5700xt'leri nasıl 7-8bine sattık diye eğleniyor millet. sonra aynı adam sattığı kartın yerine kart bulamayınca geliyor rtx 3000 serisi niye bu kadar pahalı diye dert yanıyor, fırsatçılara alt satçılara miningcilere sövüyor.

bizim ülkede bir yerde kolay para varsa herkes ona tuzlukla koşar, bundan fayda sağlayamayan da bu kolay para kazananlara küfür eder ancak fırsat bulsa hemen kendi de bu kolay para kazanma çarkına ortak olur. bu böyle gider.

• Merak eden arkadaşlar için ispanya zotac holo 3070 iadelerim yattı. Banka parayi alırken 200 300 geçirmesini biliyor ama iade olurken artan doviz farkı için 70 tl yatırmış oldu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://shiftdelete.net/kuresel-cip-kitligi-beklenenden-daha-uzun-surebilir
    Suyunda da koy.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bir arkadaş mağaza mağaza geziyor şuan motorla onun edindiği bilgiye göre 3500 tl civarından vatan almış kartları 5000 lira civarından satılması bekleniyormuş söylediğine göre kendi aralarındaki bir dayaloğa şahit olmuş şu şekilde kartlar istanbuldaki bazı mağazalara dün gelmiş satılmış dönüyor yine bir tezgah.

• Venomancer kullanıcısına yanıt
    Arkadaş doğru söylüyor aslında Facebook da gruplarda görüyorum. Bir arkadaş var her hafta 2-3 tane Rtx satıyor gümrüğü nasıl aşıyorlar bilmiyorum.
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt

al satcı tayfa kartları kime satıyor? madencilere satıyor demek ki asıl sebep madenciler. deli gibi fiyatlara gözü kapalı kart aldıkları için oluyor.

• GogV G kullanıcısına yanıt

hocam şahsi karar ben daha uygundan sipariş vermedim bir evga msi ne kadar fiyat çekecek görelim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Gehinnomm

Arkadaş doğru söylüyor aslında Facebook da gruplarda görüyorum. Bir arkadaş var her hafta 2-3 tane Rtx satıyor gümrüğü nasıl aşıyorlar bilmiyorum.

Yav kime satıyor o kartları ? 10 lu 20 li SLI mı yapıyor millet :))

Adamların minimum 400-500 tane kartı var gelmiş al-satçı yüzünden diyor ahah. Al - satçılık sebep değil sonuçtur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomancer -- 25 Şubat 2021; 10:57:53 >
  • Gehinnomm kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen tanıdığı var o ayarlıyor
  • Venomancer kullanıcısına yanıt
    Yakaladığına satıyor. Tek bireysel olarak alıyorlar genelde benim gördüğüm kadarıyla ama bana öyle denk gelmiş olabilir.
  • @manohazim Teşekkürler hocam bende aslında aorus veya rog bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 12301231123212331234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.