Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
197.594
Cevap
968
Favori
13.477.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Quest 2 benim de radarımda Alyx için. Amerika amazondan 3.5k civarlarına geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 23 Şubat 2021; 23:45:47 >
  • Geçmiş Olsun Bana da, Beni de Aldı İçine UPS, Umarım Vekalet Vs Uğraştırmazlar

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • tamyak kullanıcısına yanıt

Peki ya vekalet yetki belgesi falan nasıl oldu tam olarak anlatırmısınız? Benimde şuan almanyadan bir ürünüm var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çetooooo kullanıcısına yanıt

kart ne hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: tamyak

ups

Alıntıları Göster

Sıkıntı Çıkardılar mı Hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Juliassen

kart ne hocam

6800XT NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

Güzel fiyat hayırlı olsun

• Çetooooo kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun

• GameGaraj Rtx 3060'ları sistem ile beraber satacakmış. Tekli 3060 almak için en uygun site nedir bi fikri olan var mı?

• Arkadaşlar UPS'e kişisel olarak nasıl vekalet veriyorsunuz? Linkini attığım vekaletname örneğinde diyor ki firma adına ben birşey anlamadım aydınlatır mısınız beni...

https://www.ups.com.tr/ImportRaporGoster/Show/Index?w=D67A30B6-C8DC-42F8-9CFD-B44B91CEAC8B&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• İlk mesajı güncelledim arkadaşlar orada yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Juliassen

hayırlı olsun

Teşekkürler, Uğraştırırlarsa En Büyük UPS Düşmanı Olucam Dünyadaki NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt

Adobe scan proğramı var, oto pdf yapıyor. Ücretsiz, bir çok işimi onunla hallediyorum

• UPS gümrükten tanıdıkla falan anca geçirebildim. Birde adresim izmir yazmasına rağmen ankaraya göndermişler ürünü, kayıp mı değil mi belli değil. Bir tane ekran kartı almam UPS le ugrasmamak için.

gümrüğe hangi gün girmişti?

• Corticera kullanıcısına yanıt

Noter soruyor kişiselmi şirket mi diye kişisel vekalet diyosun notere.O belgeyi ona göre düzenliyor.

• 25inde girecek 3060 kartlar için +10k ustu söylemler dolaşıyor gruplarda asli astarı var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • noter çıkartıyor vekalet talep edilirse oradaki metni düzenleyip yazdırıyorlar

talep edilmediği sürece tc kimlik numarası işlem için yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

Peki ya vekalet yetki belgesi falan nasıl oldu tam olarak anlatırmısınız? Benimde şuan almanyadan bir ürünüm var.

10 k lık ürün vekalet falan istenmiyor. Bi form gönderiyorlar onu dolduruyorsun o kadar..

Bu arada teşekkürler arkadaşlar inşallah hepiniz istediğiniz kartı alırsınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

gümrüğe hangi gün girmişti?

Geçen hafta perşembe günüydü sanırım ya da cuma . Toplam da 8 gün de iyi süre... Bu arada teslimat tarihi daha uzun du satıcı çabuk gönderdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamyak -- 23 Şubat 2021; 23:32:36 >
  • 
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.