Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
197.596
Cevap
968
Favori
13.477.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.ups.com.tr/ImportRaporGoster/Show/Index?w=D67A30B6-C8DC-42F8-9CFD-B44B91CEAC8B

Burada var gidin noterden çıkartın eğer ilk ekran kartı değilse

Ünsped ile çalışıyorlar sadece kendi gümrük firmaları zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mizumono kullanıcısına yanıt

geldi mi hocam ? F5 e devam mı NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Asus Tuf 6800 xt, 18 Şubat tarihi sabahleyin çayımı yudumlarken :), alırken temiz 2 dakika geçmiştir. Yavaş yavaş yaptım işlemleri

Önce sanala para yükle, sepete ekle, al, sonra sms geldi, güveli işlemse onayla diye vs... aldım

• mizumono kullanıcısına yanıt
    Dün bir duyum aldım ama umarım yanılıyorlardır, tr’de de tanınan bir firma firma yetkilisi 3060’ların 12k civarından satılacağını söyledi telefonda, umarım öyle olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 23 Şubat 2021; 23:1:19 >
  • Corticera kullanıcısına yanıt

beni önce aradılar, tc verdim. 1-2 saat sonra sms geldi, tıklayınca yetki belgesi pdfi çıktı. Elle doldurup mail attım. Noter falan yazmıyordu

• şeytan diyo kart parasıyla bi mavic mini 2, birde oculus quest 2 al... Yaza doğru toparlayıncada alırsın 2. el 5k ya bir kart bakarsın keyfine diyo ama işte :)

• TR'den 3060 almayı planlayan arkadaşların canını sıkmak gibi olmasın ama, döviz yükseliyor yavaş yavaş. Neye göre düşüyor çıkıyor bilmiyorumda hareketlendi yine.

• merdas kullanıcısına yanıt

ilk ekran kartım hocam 1500euro üzeri olduğu için noter onayı gerekiyormuş

• Yoizhik kullanıcısına yanıt

Hocam bir kere daha böyle olmuştu 1000TL ye bitcoin almıştım önceden yaklaşık 1 bitcoin 41000TL idi. Daha sonra çok düştü ama kur yükseldiği için ve paraya ihtiyacım olduğu için 1024TL ye geri satmıştım. Şimdi yine bitcoin düştü ama kur yükseldi NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] Bilmiyorum bir etkisi var mı ama olabilir de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Corticera

ilk ekran kartım hocam 1500euro üzeri olduğu için noter onayı gerekiyormuş

Kart nedir? Gümrük hariç 1500 euro değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

İptal edilince tekrar 950 küsür oluyor kart fiyatı. Kartı iptal olanlar etsinler tabi artık  

Alıntıları Göster

Birisi sanki iptal edilmiş vergi değişmemiş bir SS atmıştı gibi hatırlıyorum da...

• 14 Şubat'ta Almanya'dan Aorus alan var mı arkadaşlar kargolandı mı kartınız?

• apollonx kullanıcısına yanıt

zotac 3090. 2000 euro civarı fiyat.

ilk kartım ve 1500 euro olduğu için ek belge istendi. ama bir türlü gönderemiyorlar belgeyi... belki yollanan arkadaşlardan temin edersem ups in 48 saatte yollaması yerine daha hızlı halledebilirim işlemleri diye düşündüm..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Birisi sanki iptal edilmiş vergi değişmemiş bir SS atmıştı gibi hatırlıyorum da...

Alıntıları Göster

Yok hocam bu akşamki bollukta ben denemeler yaptım, fiyat saçmalamaya geri dönüyor. Satın alımları da iptal ettim zaten.

Örnek vereyim, 2 euroluk macun ile fiyat 857 euro, macunu iptal edince 958 euro NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: DeGetBe

beni önce aradılar, tc verdim. 1-2 saat sonra sms geldi, tıklayınca yetki belgesi pdfi çıktı. Elle doldurup mail attım. Noter falan yazmıyordu

Taratıp mı gönderdiniz yoksa fotoğrafını çekerek mi?

• Arkadaşımın XFX RX6800XT si yaklaşık 8 gün önce amazon.de den verdiği siparişi bugün geldi arkadaşlar. Satıcı NR ınfo ydu...

150 200 tl bankanın kurdan çakmasına rağmen 10,300 tl ye mal oldu...

UPS kargo ile geldi... Bize bi form gönderdiler doldurduk maillerine gönderdik başka bir şey yapmadık

Fiyat nasıl sizce ?

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamyak -- 23 Şubat 2021; 23:34:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamyak

Arkadaşımın XFX RX6800XT si yaklaşık 8 gün önce amazon.de den verdiği siparişi bugün geldi arkadaşlar. Satıcı NR ınfo ydu...

150 200 tl bankanın kurdan çakmasına rağmen 10,300 tl ye mal oldu...

UPS kargo ile geldi... Bize bi form gönderdiler doldurduk maillerine gönderdik başka bir şey yapmadık

Fiyat nasıl sizce ?

Hocam hangi kargoyla gelmişti sizinki

• tamyak kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bende 22sinde sipariş verdim kargo ups miydi dhl mi hocam , ne olur dhl olsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

Hocam hangi kargoyla gelmişti sizinki

Alıntıları Göster

ups

• 
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.