Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nvidia 6800 Ultra SLI ile 3DMark 2005'den 7229 puan alıyor !

46
Cevap
0
Favori
2.615
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Nvidia 6800 Ultra SLI ile 3DMark 2005'den 7229 puan alıyor !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4455 Mesaj
    Bilen bilmeyen yorum yapıyor anlamıyorum... Ağzı olan konuşuyor işte... Hayatta adam gibi bir ürün kullanmamış insanlar yorum yapıyor...
    |
    |

sen daha para biriktirip SLI sistemi kurana kadar, ben sli sistemimin suyunu çıkartmış ve hevesimi almış olacağım. kimbilir o zaman çoktan satmış bile olabilirim. Çok istiyorsan test sonuçları için açacağım konuda kendini tatmin edebilirsin
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: enderc

RossTheBoss

sen daha para biriktirip SLI sistemi kurana kadar, ben sli sistemimin suyunu çıkartmış ve hevesimi almış olacağım. kimbilir o zaman çoktan satmış bile olabilirim. Çok istiyorsan test sonuçları için açacağım konuda kendini tatmin edebilirsin

süpersin,mükemmesin çok yararli bi iş yapcaksin,tebrik ediyorum seni şimdiden...
    |
    |

Bubble Owns ALL...
  • Teğmen
    236 Mesaj
    Bende powercolor x800XT PE var. 3dmark05 den 3918 almıştım. demekki normal bir sonuç ;)
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: enderc

RossTheBoss

Bu değirmenin suyu nerden geliyor,Allah bizede verir umarım bi gün çifte ultra.Çalışmaya devam edelim
    |
    |

• Yarbay
    2119 Mesaj
    |
    |
Reklamlar
sohbet
son dakika
haberler
Blogio
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.