Şimdi Ara

Nvidia 6600GT - Sapphire X800GT 256 mb ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • x800gto ile crysis medium 1024*768 oynadım(256mb)
    cod4'de ne varsa açık aynı çözünürlük oynadım.
    kalıbını kartı bence
  • Eğer yanlış görmediysem soruda x800 de soruluyor ve ben de bu kartı kullanıyorum amacım sadece arkadaşı bilgilendirmekti. Ne yani millet elinde olan kartlara göre soruyu cevapladı diye bende elimde olmayan kartlara göre mi düzenleyeceğim. Nasıl bir düzenleme yapayım sevgili Tuğer. İstersen sen onu da yaz da beni hiç uğraştırma. Allah Allah ya. Soruyu soran arkadaşa da syle de bari o da değiştirsin sorusunu sadece senin istediğin soruyu sorsun. Lütfen kimsenin işine karışmayalım. Diğer kartları bilmiyorum adamın sorduğu x 800 ü de biliyorum. Hepsi bu.
    quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

Sadece X1550 - 6600 GT için cevaplar varken hiçbir şey belirtmeden soruya X800 GT'yi de eklemeniz yanlış olmuş. Gerekli düzenlemeyi yapın lütfen.

Onun haricinde, X800 GT daha başarımlı olabilir, fakat SM3 desteklememesi pek hoş değil. Hiç olmazsa ayrıntı düşürerek oynayabileceğiniz oyunları SM3 yüzünden oynayamayacak ya da resmî olmayan yamalarla uğraşacaksınız.

• quote:

Orjinalden alıntı: halo_combat

Tabiki tartışılmaz 6600 GT al.

Bana Göre Eskilerden Yeni ÇAĞ Açan iki kart (O-C performansıylada) :

1- Ati 9550 GE AGP 8x 250/400 4 iş hattı
    2- Geforce 6600 GT pci-16x 500/1000 (standart) 8 iş hattı

9550 GE LOST oyununu açmadı 6600 gt desteği olduğu yazıyor oyunun başlangıç ekranında kahroldum tabi daha 3 ay olmadı bu kartı alalı şahsen CRYSIS için almıştım NEYSEKİ onu açtı ve hiç takılmadı ne kadar garip yaa aslında crysis daha iyi bir kart ister anlamadım bu ekran kartı işlerini yawww
  • ben de x8oo gto kullanıyorum 2,5 senedir ve şu ana kadar aldığım en iyi kart olduğunua kesinlikle eminim.Bu kart ATI için bir devrimdi o zamanlar.Bugün bir çok internet cafe de hala bu kartın kullanıldığını görmek beni hep mutlu etmiştir.Bu cüssede bu performans hiç bir şeyde yok.Yanlız SM 3.0 biraz canını sıkabilir.Çünkü bu kart desteklemiyor.Rahatlıkla oynayabileceğin oyunları bu yüzden oynayamıyorsun.Pes 2008 de medium'a kölesin.MOH Airborne çalışmıyor.Bioshock ta yama yüklemen gerekiyor.Tek sıkıntıları bunlarda yaşadım.Yoksa f/p bir kart bence.
  • Arkadaş siz laftan anlamazmısınız. Git bi tane al dediğim karttan dene eğer oynatmazsa o zaman konuş bi de ukalalık ediyorsun 8800 e rakip bilmem ne diye. Doğru düzgün yorum yap biliyorsan. Bilmiyorsan susta ...
    Bu ne seviyesizlik ya. İnsanlar elindeki bilgileri paylaşıyorlar burada herkes elinden geldiğince birbirine yardım ediyor. Peki sen şimdi bunu yazdın ne oldu. Soğumuşsundur heralde. Tövbe tövbe ya
    quote:

Orjinalden alıntı: sarikanarya567

X800GT ile crysiste oyta ayarmış hemde aa falan he süper vallahi 8800gt ye rakip ozaman.
  • 6600gt!!!! Öte yandan Sapphire'den nefret ediyorum!
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarikanarya567

X800GT ile crysiste oyta ayarmış hemde aa falan he süper vallahi 8800gt ye rakip ozaman.

oynanır hocam :)
    medium rahat oynatıyor o kart x800gto ile bende oynuyordum
    hatta performans olarak x-1600 pro 'ya çok yakındır.yani iyidir performansı ama
    shader model 3 (sm3) yok yani dirt,medal of honor airbourne,spiderman gibi bazı oyunları kurdurmaz
    anca pathcleri olursa belki .fiyatına göre onun yerine bence tercih edilecek en sağlam kart nvidia 7600 gt 'dir ve oldukça performanslıdır 75 ytl civarına alınabilir ikinci eli fiyatının fazlasını hakder.ama 100 ytl civarına 8600 gt sonci + en mantıklı seçim şu anda.
    yani:
    40-50 ytl nvidia 6600 gt
    60-70 ytl ati x-1650 pro ddr3
    70-80 ytl nvidia 7600 gt
    100-110 ytl nvidia palit 8600 gt sonic +
    almak mantıklıdır bence.

• X800GT HER TÜRLÜ 6600GTLERİ GEÇİYOR (tabi özel yok turboydu bilmemneydi onları bilmemde)

fakat x800gt de sm3.0 desteği yok bi eksiğimiz odur (assasins creed,bioshock,moha ) gibi oyunları çalıştırmaz o yüzden şimdilik senin ilgileneceğin şey hız değil destektir heralde tabi idarelik ve bu oyunları sevmem dersen X800GT

BENDE VAR AYNISI
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.