Şimdi Ara

Nvidia 347.25 WHQL Driver global internet sayfasından indirebilirsiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha nvidia nın tr sayfasında açılmadı ancak turkce dil paketiyle global nvidia sitesinden indirime sunulmuştur...
    Yenilikler neler bilgim yok daha yeni indiriyorum bakalım.

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Sanirsam 960 icin cikarilmis bir guncelleme
    Diger ekran kartlarina artisi varmdir yardimci olabilicekmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskis

Sanirsam 960 icin cikarilmis bir guncelleme
    Diger ekran kartlarina artisi varmdir yardimci olabilicekmisiniz

aynen gtx960 için çıkarılmış güncelleme gibi görünüyor..
  • kuralım bakalım.
  • Kuran arkadaşların yorumu nedir? GeForce Experience de sürücü güncelleştirmesi şeklinde çıkıyor. Kursam mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

Kuran arkadaşların yorumu nedir? GeForce Experience de sürücü güncelleştirmesi şeklinde çıkıyor. Kursam mı acaba?

Dostum gtx960 kartının piyasaya çıkmasıyla ortaya çıkan bir driver sanırım oyunlara ekstra bir artışa rastlamadım.
    Dying Light oyunu içinde optimize edilmiş görünüyor.
    Bu arada kart Asus gtx970 strix.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 27 Ocak 2015; 4:40:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Bu sürücüyü diğerlerinden ayıran en temel özellik Dead Rising 3, Dragon Age 2 ve Max Payne 3 haricindeki tüm DX 10/11 destekli oyunlarda MFAA nın aktif ediliyor olmasıdır.MFAA ile örneğin oyun içi 2x msaa açılıp üzerine ister GFE den istersede Nvidia denetim masasından açılabilen MFAA ile 4X msaa kalitesini daha yüksek fpsde alabilme imkanı oluşuyor :)Ayrıca kişisel olarak gözlemlediğim bir kaç güncel oyunda vram kullanımının azaltılmış olduğudur maxwell ile duyurulan temel yeniliklerden biriside belleğe olan ihtiyacın düşürülmesiydi sanırım yavaşta olsa sürücüler Maxwell için istenilen düzeye geliyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 27 Ocak 2015; 5:17:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detonator-58

Bu sürücüyü diğerlerinden ayıran en temel özellik Dead Rising 3, Dragon Age 2 ve Max Payne 3 haricindeki tüm DX 10/11 destekli oyunlarda MFAA nın aktif edliyor olmasıdır.MFAA ile örneğin oyun içi 2x msaa açılıp üzerine ister GFE den istersede Nvidia denetim masaından açılabilen MFAA ile 4X msaa kalitesini daha yüksek fpsde alabilme imkanı oluşuyor :)Ayrıca kişisel olarak gözlemlediğim bir kaç güncel oyunda vram kullanımının azaltılmış olduğudur maxwelle ile duyurulan temel yeniliklerden biriside belleğe olan ihtiyacın düşürülmesiydi sanırım yavaşta olsa sürücüler Maxwell için istenilen düzeye geliyor :)

Bilgi için ayrıca teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

Kuran arkadaşların yorumu nedir? GeForce Experience de sürücü güncelleştirmesi şeklinde çıkıyor. Kursam mı acaba?

Dostum gtx960 kartının piyasaya çıkmasıyla ortaya çıkan bir driver sanırım oyunlara ekstra bir artışa rastlamadım.

Anladım hocam teşekkürler. Sırf kenarda ki ünlem işareti gitsin diye kuracam artık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

Anladım hocam teşekkürler. Sırf kenarda ki ünlem işareti gitsin diye kuracam artık

• Arkadaşlar GTX970 sli kullanıyorum.Bu sürücüyle bütün oyunlarda flicker olmaya başladı.Aynı sıkıntı yaşayan var mı=?Ac Unity,Far Cry 4,Crysis 3...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 29 Ocak 2015; 3:41:27 >
  • AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    Bu sürücü ile hiçbir oyunda grafik bozulması veya titreme gibi şeyler yaşamadım, Crysis 3 hariç hepsi orjinal oyun.
  • Merhaba arkadaşlar ben bilgisayardan çok anlamam yardımcı olursanız sevinirim asus n750jk gtx850m kullanıyorum ve GeForce game ready driver 347.25 güncellemesini yaptım ancak sonradan öğrendimki bu güncellemede gtx900 serisi için yazıyormuş bu bir sorun yaratır mı?
    ve önceki sürümü kaçtı ona bakmadım ,sizce gtx850m için hangi sürüm daha uygundur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetgrgl -- 3 Şubat 2015; 15:10:03 >
  • 750TI ye kursam sorun olurmu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.