Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nvdia Ekran kartı ve Midtown madness sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Nvdia Ekran kartı ve Midtown madness sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2243 Mesaj
    slm beyler tnt ekran kartı ile midtown madness 2 oyununu d3d açık olarak oynayamıyorum
    çözümünü bilen varmı

|
    |
  • Yarbay
    3835 Mesaj
    Nasıl oynayamıyorsunuz? oyun hiç mi açılmıyor yoksa grafikler karışık mı çıkıyor? (ben de böyle olmuştu, renkler filan birbirine giriyordu) Biraz daha ayrıntılı anlatabilirseniz sorununuzu yardım edecek arkadaşlar da daha doğru teşhis koyarlar.
    |
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj
    bahsettiğin sorun tüm nvidia kartlarda var. bunun için microsoft un sitesinden bir yama yüklemen gerekli midtown madness 2 diye bi arat sitersen tam aklımda kalması bayağı bi önce uğraşmıştım çünkü.. ama şööle bi durum var onu yükleyince oyun eğer crack liyse açılmıyo yeni crack gerekiyor....
    |
    |
  • Binbaşı
    1408 Mesaj
    Evet kopyaysa çalıştıramazsın aynı crack i uygularsan da değişen birşet olmaz...
    |
    |
  • Binbaşı
    1095 Mesaj
    butun nvidia kartlarda yoktur o sorun sanırım cunkı benım kartta nvidia ama bende hıcbı sorun cıkartmadı yama falanda cekmedım
    |
    |
  • Binbaşı
    1425 Mesaj
    2pac +1
    |
    |
  • Teğmen
    174 Mesaj
    Benim de böyle bir sorunum var.3d yi aktif ettiğimde grafikler birbirine karışıyor.Ne yaptımsa bir türlü düzeltemedim!Ekran kartım 32mblık tnt2 model64!Çözümü hakkında bir fikri olan varsa lütfen söylesin![:(!][:(!][bwlng]
    |
    |
  • Yarbay
    3514 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by fokenli</i>
    <br />bahsettiğin sorun tüm nvidia kartlarda var. bunun için microsoft un sitesinden bir yama yüklemen gerekli midtown madness 2 diye bi arat sitersen tam aklımda kalması bayağı bi önce uğraşmıştım çünkü.. ama şööle bi durum var onu yükleyince oyun eğer crack liyse açılmıyo yeni crack gerekiyor....
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

fokenliye kulak kabartın arkadaşlar..
    |
    |
  • Teğmen
    174 Mesaj
    Bu yamanın adı nedir?
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.