Şimdi Ara

BiLGİLENDİRME_DİKKAT nvdia 526.47 driverında sorun var indirmeyiniz kurmayınız !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
4.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün çıkan ; DİKKAT nvdia 526.47 driverında sorun var indirmeyiniz kurmayınız !

sorunlu

RTX 3900 KART SAHİBİ

522.25 şe geçtim düzeldi.

BiLGİLENDİRME_DİKKAT nvdia 526.47 driverında sorun var indirmeyiniz kurmayınız !

Benden bu kadar eskı drıverıma donuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 28 Ekim 2022; 7:28:35 >

• Sürücü ile ilgili özellikle yabancı forumları takip ederim çünkü orada işin ciddiyetinde olan ve gerçekten diğer kullanıcılara yararlı olmaya çalışan kişiler var. Eskiden burasıda öyleydi ama eskide kaldı. Her neyse, sürücüyü denedim ve açıkcası herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Win 11 üzerinde ddu ile temiz kurulum yaptım ve sürücü shader cache dosyalarını silip shaderleri oyuna girince tekrar yazdırdım. Bazı oyunlara özel sorunlar her sürücüde olabiliyor örneğin takip ettiğim forumlarda son sürücü ile ilgili en çok yeni Call of Duty oyunundan sorun bildiriliyor ve Nvidia' da bunu bilinen sorunlar listesine aldı fakat Battlefield V ile ilgili bir sorun yaşayan pek görmedim. Burada konu açarak açıkcası vaktinizi boşa harcıyorsunuz çünkü burada çözüm önerisinde bulunacak kişiler artık yoklar. Nvidia' nın sürücüler ile ilgili geri bildirim aldığı ve bilinen sorunlara mevcut olan ek sorunları tespit ettiği bir konu başlığı var. Buradan yaşadığınız sorunu yine görsellerle paylaşırsanız Nvidia' dan ManuelG yardımcı olacaktır. Alternatif olarak Guru3D forumundaki sürücü başlığınada yazabilirsiniz. İlgili konu linkleri ;

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/game-ready-drivers/13/503224/geforce-grd-52647-feedback-thread-released-102722/

https://forums.guru3d.com/threads/nvidia-geforce-526-47-whql-driver-download-discussion.445220/page-5

• 60 TIKLAMA 1 TANE BİE + ALAMAMIŞIM YAZIK BANA.

belliki çok seviliyorum forumda !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 28 Ekim 2022; 7:30:22 >
  • Bir an için Amd için açılmış konudayım sandım değilmiş.

• Bilgilendirme için teşekkürler. Dün akşam kurdum ve henüz oyuna girmedim. Test edip sonucu paylaşırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sorun sadece BFV demi oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boss06 kullanıcısına yanıt

4 ayrı oyunda denedım bf v de karşılaştım bilgi vermek istedim.

• Ben dün kurup 4 saat kadar cs go oynadım bir sorun yaşamadım hocam, kart 2070.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bundan önceki driverda da bf2042 de ben de oluyordu böyle hatalar. pek değişen bişey olmayacak benim için belli ki

• Bende de yeni sürüm yüklü valorant oynuyorum bu aralar sıkıntı yaşamadım bf hepsi de mevcut bende, bir ara test edeyim diyeceğim ama bf sürümlerinin mekaniği her zaman böyle idi oyundan kaynaklı birşey eskiden oynadığım dönem de sırf bu oyun yüzünden eski drivera dönmüşlüğüm çok olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 28 Ekim 2022; 11:29:13 >

• Ben bu ara sadece Battlefield V oynuyorum hiç kurmayayım o zaman

• Önceki sürümde aynısı bende sadece pubg da oluyor. son 2 sürücüsü sorunlu nvidia nın evga 3060ti ftw3 var

• ben kurdum oyun da oynadım bir sorun yok.

• BFV'i pc de nasıl oynuyorsunuz ya herkes hileci.

Bilgilendirme için teşekkürler..

• Bu sürücüyü yükledikten sonra masaüstünde artefact görmeye başladım. Çok çok önceleri de bir sürücü nedeniyle bu tarz bir sorun yaşadığım olmuştu. Uzun zamandır hiçbir sorunum yoktu. Sanırım bu sürücü değişik sorunlara sebep oluyor.

• konuyu şimdi gördüm ben dün hem amd hem intel win10 win11 ikisi de 3080 son sürücü makinelerde gotham knights re2-3 valhalla oynadım sorun yok ama 2042'de girer girmez dondu bundan olabilir.işin komiği bu sürücü yeni cod için çıkmış yani bilinç altı mesaj mı veriyorlar bf'yi bozarak?BiLGİLENDİRME_DİKKAT nvdia 526.47 driverında sorun var indirmeyiniz kurmayınız ! 

• Notebook RTX 3060'ta sorun yaşadım. Tekrar 522'ye döndüm. Sorun, ekran parlaklık ayarının devre dışı kalması. Ekranı en parlağa alıyor ve değiştirilemiyor. Geceleri kör edecek nerdeyse.

Edit: Bir sürücü güncellemesi bu kadar hızlı gelince şüpheleniyorum zaten.

Edit: Win10 Pro 64bit, son sürüm. Legion Slim 7, mux switch açıkken, yani yalnızca harici gpu (RTX 3060) çalışırken bu sorun oluştu. Optimus açıkken, yani dahili gpu da çalışıyorken sorun yok. Oyunlardaki durumuna bakmadım bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 30 Ekim 2022; 13:48:12 >
  • Afterburnerdaki veriler az olmuş bence ekranın üst taraflarını da kartın üretim yılı, üretildiği tesis, üreten operatör, kullanılan bobinlerin yılı-üretim tarihi gibi verilerle doldurabilirsiniz.

• DemirKipi kullanıcısına yanıt
    Tam olarak ne oluyor? Biraz açıklayabilir misin? Bende de bir problem var benzer olabilir mi merak ettim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İşte AMD'ye dair olumsuz bakışı anlamak için güzide bir örnek. Kabiliyetin ne kadar yüce olursa olsun, donanımlar arası konuşmayı yapan aracıda sorun varsa sonucu sistemsel hissedilir, sistemi travesti eder. Bir sürücü ekran kartını vezir de eder, rezil de. Ağzında acı tat kalan insan o olumsuz tecrübeyi daha keskin, yoğun ve uzunca süre hatırlar. Ben de habere hızlıca okurken Nvidia'yı görmedim ve aklımdan ilk geçen AMD oldu. Çıkarımını da reklamcılar düşünsün, zira Donanımhaber forumunda sayılarının son zamanlarda çokça arttığını görmekteyim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.