Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Tasarım olarak gün geçtikçe körelen Msi ekibini kutluyorum  

+1 EN tepe model bu olmamalı. Geçen seferde belirttim çok kötü duruyor. Performansını bilemem.

Ayrıca o GPU Güç kablolarını öyle takan kişiye selam olsun NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• Palit RTX 3080 GamingPro O.C Modelini dün çalıştırdım. Stock halde %99 tdp'a çıkan kartı 23 derece oda sıcaklığında max 71 dereceye ulaştı. Kasa olarak Corsair Spec Delta kullanıyorum

GPU'yu 2ghz üzerine çıkarttığımda %108 pik, %105 genel tdp ile FurMark OpenGL testinde max 74 dereceye ulaştı lakin AC:Origins Benchmark'ında oyun defalarca çöktü.

Şuan +65 çekirdek ve +400 bellek bellek hızı ile kullanıyorum ve stabil gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Tasarım olarak gün geçtikçe körelen Msi ekibini kutluyorum  

Ben şu tasarım ekibini bi' SUPRIM gelim... NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• Selamlar,

Kart ile biraz oynadım. Son test ve kullandığım ayarlar aşağıdadır.

Yorumlarınızı rica ederim :)

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]
  • İlk boş vaktimde tasarım yapıp herkese göndericem gerçekten belki bir kapı açılır belli mi olur NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• @Demirci25 NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

@titi001 NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

@SEL1MD Hayırlı olsun, ekledim.

@HALO NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

@nyks NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

17 eylülde amazon almanyadan verdiğim evga ftw3 ultra siparişi bugün geldi. amazondan oyun kodu alabilen oldu mu?

Bildiğim kadarıyla amazon bu konularda biraz sıkıntılı. Hem gönderileceğine hem de gönderilmeyeceğine dair bilgi alanlar vardı. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

@Terminator T-800 Ben teşekkür ederim, eklerim tabii ki ve ekledim. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• Taze taze @100/600

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Taze taze @100/600

Tamamını görseydik bari, nedir ne değildir? NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• Şunları'da ekleyim şuraya. ASUS ROG Strix 3080 OC - Stock ayarlar ile yapılmıştır.

• REDSTONE kullanıcısına yanıt

Siz isteyin hocam. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• SAVIAR kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, ekledim. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Dentrassi

Palit RTX 3080 GamingPro O.C Modelini dün çalıştırdım. Stock halde %99 tdp'a çıkan kartı 23 derece oda sıcaklığında max 71 dereceye ulaştı. Kasa olarak Corsair Spec Delta kullanıyorum

GPU'yu 2ghz üzerine çıkarttığımda %108 pik, %105 genel tdp ile FurMark OpenGL testinde max 74 dereceye ulaştı lakin AC:Origins Benchmark'ında oyun defalarca çöktü.

Şuan +65 çekirdek ve +400 bellek bellek hızı ile kullanıyorum ve stabil gibi.

evet o.c olmuyor çok fazla çünkü

altta resmini koyduğum yapı yüzünden 3 güç girişli full mlcc olanlar 2 ghz üstü rahat görüyor. 1965 - 85 bandı stabil .

• REDSTONE kullanıcısına yanıt

cumartesiye kadar bizden haber alamazsanız tekrar bizimle iletişime geçin dedi amazon.de. redditte konu açıp sordum. birisi amazon.com'dan aldığı karttan ötürü kod gelmiş mail ile 3 gün sonra. nvidianın amerika sayfasında amazon yetkili satıcı olarak görünmediği halde. gene de bir ümidim var. cumartesiyi bekleyip tekrar soracağım. gelişme olursa da güncellerim buradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

cumartesiye kadar bizden haber alamazsanız tekrar bizimle iletişime geçin dedi amazon.de. redditte konu açıp sordum. birisi amazon.com'dan aldığı karttan ötürü kod gelmiş mail ile 3 gün sonra. nvidianın amerika sayfasında amazon yetkili satıcı olarak görünmediği halde. gene de bir ümidim var. cumartesiyi bekleyip tekrar soracağım. gelişme olursa da güncellerim buradan.

• Son bir Superposition gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Son bir Superposition gelsin

Oc değerleriniz ne acaba? Benim Gamerock OC cc +110 / mc +800 ile bu sonucu aldı.

• onur_emu kullanıcısına yanıt

100/600 hocam.

• Calll Of Duty Cold War Ayarlar Full + FULL - Trabzon havalimanından Selamlar

3 Saat Cold War Story oynamam sonucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 13 Kasım 2020; 12:8:17 >

• amazon.de'den aldığım rtx 3080 için oyun kodunu sordum nvidia ve amazona tekrardan. nvidia zaten direk amazonla görüşün dedi attı başından. haklılarda. kocaman yazıyor aldığınız yere başvurun diye. amazon ise bilgi sahibi değil gene yardımcı olamadı. 1 hafta süre verin inceleyelim dedi.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.