Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FSP marka ups kullanıyorum 750 80 plus gold psu m var. 3080 evga ftw3 ultra ile Control oyununda her şey fullde dlss rtx on 2k da ups alarm vermeye başlıyor, bi müddet sonra kapanıyor. Sebebi ups mi psu mu kaynaklıdır?

• Arkadaşlar bunu nasıl alıyoruz bilgisi olan var mı NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cayatai

FSP marka ups kullanıyorum 750 80 plus gold psu m var. 3080 evga ftw3 ultra ile Control oyununda her şey fullde dlss rtx on 2k da ups alarm vermeye başlıyor, bi müddet sonra kapanıyor. Sebebi ups mi psu mu kaynaklıdır?

Aslında PSU'nun bir şekilde idare etmesi beklenebilir ama min 850W kaliteli bir PSU ile denenmeden net bir şey söylemek zor, imkan varsa tabii ki farklı bir UPS ile de deneme yapılması lazım. UPS modeli nedir? Akabinde alarm verdiği esnada veya max olarak GPU kaç W görmüş kontrol eder misiniz?

UPS ile alakalı birkaç arkadaşımızı da mention ile ekliyorum.

@LEON-X @Humboldt

• quote:

Orijinalden alıntı: Wiseeman

Arkadaşlar bunu nasıl alıyoruz bilgisi olan var mı

Kartı nereden aldıysanız oradan istemeniz gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Güncel rdr2 de deneyin hold değerini 2k da belli olur.

RDR 2'yi aldım. Gece deneyeceğim birazdan işe gideceğim için. Yanlız RDR2'yi VULKAN mı DX12 mi çalıştırmam lazım ona emin olamadım

• quote:

FSP marka ups kullanıyorum 750 80 plus gold psu m var. 3080 evga ftw3 ultra ile Control oyununda her şey fullde dlss rtx on 2k da ups alarm vermeye başlıyor, bi müddet sonra kapanıyor. Sebebi ups mi psu mu kaynaklıdır?

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

Belki bu tablo biraz yardımcı olabilir.

• quote:

Ups marka ve modeli nedir? Ups i aradan çıkarıp denemişsindir muhakkak.Sonuç ne oldu? Kasa sistemini ups e taktığın için peak watt değerini kaldırmamış olabilir.Ups takılı olmadanda aynı hatayı veriyorsa psu da sıkıntı vardır.

Watt ölçer temin edebiliyorsan ölçümü yapabilirsin.

@REDSTONE

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Ups marka ve modeli nedir? Ups i aradan çıkarıp denemişsindir muhakkak.Sonuç ne oldu? Kasa sistemini ups e taktığın için peak watt değerini kaldırmamış olabilir.Ups takılı olmadanda aynı hatayı veriyorsa psu da sıkıntı vardır.

Watt ölçer temin edebiliyorsan ölçümü yapabilirsin.

@REDSTONE

Alıntıları Göster

ups yokken canavar gibi hiç bir sıkıntı yok. bence ups kaldırmıyor çünkü aküsü bitik.

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Hazır bedavaysa alayım dedim teşekkürler 🙂

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt

Merhaba. Cevap için teşekkür ederim. Herhangi bir mesaj çıkmıyor. Oyun sırasında mesela ölünce yeniden başlama başarısız olup masaüstüne atıyor. erhangi bir mesaj yok yani.

3D Mark stres testi bu şekilde.

Amd kartım vardı onu söküp Nvidia taktım. Acaba format atmadan onu kaldırıp bunu yükleyince tam olmadı mı :)

• Beyler Palit gamerock 3080 oc kullanıyorum. oyunlarda 1995mhzde çalışıyor. Msi afterburn ile hangi ayarları girebilirim?

• MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X photos leaked

@-MoDeStUs- @_Dominic_Toretto_ @Humboldt @Muten Baba

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X photos leaked

@-MoDeStUs- @_Dominic_Toretto_ @Humboldt @Muten Baba

Bu sefer çok basite kaçmış gibi MSI Görünüş açısından. Lighting Z ile karşılaştırınca. En tepe model mi acaba. 2 Tane POPCAPS gözüme çarpıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 8 Kasım 2020; 0:36:12 >

• OssiiE kullanıcısına yanıt

LIGHTNING gelmezse evet en tepe olacak, şu an için GAMING üstü. Değişmezse 2 adet POSCAP görünüyor.

• Msi lightining z yerine bunu mu yapmış ? Gerçekten tebrik etmek lazım.

Bu kartı alsam suprim yazısını bantlarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cayatai kullanıcısına yanıt

Bende de 1000VA /600w ups var. Crysis remastered oynarken kapandı birkaç kere. Monitor ve ses sistemini upsten çıkarınca kapanma olayı bitti. Sorun upslerde. Harcanan güç daha fazla o yüzden kapanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ups'in aküsü en son ne zaman değişti ?

• LEON-X kullanıcısına yanıt
    Hiç değişmedi, sorun ups kaynaklı. Akünün ömrü bitmiş.

• @Cayatai

Hiç değişmediyse sorun belli olmuş 5-7 sene aralığında gidiyor aküler modele göre değişiyor bu durum tabi, geçmiş olsun şimdilik o zamanNVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.