Şimdi Ara

☞Nuvo TLcard'ın ile harcamalarında Şubat'ta 25 TL Puan! (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
53
Favori
37.609
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben ocak ayındaki 3 alışverişim için 15 tl puan yatması gerekirken 10 tl yatması ile ilgili olarak nuvo'yu arayıp kayıt oluşturdum. hemen ardından bana geri döndüler, en son 15 mart tarihinde yatan puanla birlikte kartınıza 40 tl puan yatmış dedi sonra baktım 30 tl. olmuş. 15 mart tarihinde şubat ayının puanı 15 tl olarak yatmış. Ancak BurNing arkadaşın dediğine göre martın başında yatan 5tl puan ödül veya hediye olarak yattı demişti. öyle ise yine bana 5tl eksik yatmış.. BurNing arkadaşım, sizin verdiğiniz bilgi doğru mu? 7 martta yatan 5 tl puanlar hediye mi? yoksa eksik yatan sektör harcama puanlarına takviye için mi yatırıldı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 15 Mart 2017; 17:44:55 >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Puanı eksik yatırılan müşterilere 5 TL yatırıldı,diğer müşterilere de normal,hediye olarak yatırıldı.Sizinkisi doğru,MH'ni ararsanız geçmişe yönelik tüm yüklemeler kontrol edilerek önceden fazla yatırılanlar geri alınır ve puanınız eksiye düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 15 Mart 2017; 19:52:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmişe yönelik tüm yüklemeler niye kontrol edilsin veya niye eksiye düşsün? ben sadece ocak ayı için aramıştım. mh'de zaten puanları kontrol ettim, puanınız yatmış dedi. şu an eksik de yok , fazla da yok. teşekkürler
  • Ben bir kere kredi kartıyla alışverişim karşılığı world puan yüklenmişti 1 ay sonra aldığım ürün bozuldu iade ettim. Tabii yatan puanlarıda kullandım ancak ürünü iade edince puanım eksiye düştü 2 ay ancak sıfırladım.Yani mümkün olmayan birşey değil.

Burning hocam nuvo 'nun hiç mi geri dönüşü yok artık?yazık ettiler nuvo ya.

• martın ortasına geldik hala nuvoda tık yok
  • şubat sektör puanları yatmış..müş. tems. dediğine göre de bu ayda devam ediyormuş..bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Puanı eksik yatırılan müşterilere 5 TL yatırıldı,diğer müşterilere de normal,hediye olarak yatırıldı.Sizinkisi doğru,MH'ni ararsanız geçmişe yönelik tüm yüklemeler kontrol edilerek önceden fazla yatırılanlar geri alınır ve puanınız eksiye düşer.

İki kart var 5 kuruş hediye yatmadı :(

2 yıldırda her ay düzenli olarak kullandım

• soyken kullanıcısına yanıt
    Hediye yuklendigine inanmıyorum. Ben uzuuun zamandır nuvo kampanyalarını takip ediyorum 2 nuvo kartımız var. Sadece yaptıklarımız yüklendi. Aynen 1 kuruş hediye yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: adioses

Hediye yuklendigine inanmıyorum. Ben uzuuun zamandır nuvo kampanyalarını takip ediyorum 2 nuvo kartımız var. Sadece yaptıklarımız yüklendi. Aynen 1 kuruş hediye yok.

Geçen sene bir dönem yine böyle olmuştu 200 liraya kadar puan yüklenen vardı, hatta bir kısmı kul hakkı diye kullanmamıştı vs

O dönemde bana yüklenmemişti. Nuvoda raylar hiçbir zaman yerine oturmadı hocam olabilir mi, olabilir.

Olmayıp arkadaşların hatalı hesaplamalarıda olabilir. Nuvo ve Türk Milletti her şeye açık olmak gerek

• soyken kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar SMS' den önce yaptığımız harcamalar kampanyaya dahil oluyormu ?
  • Sektor puanları yatmış beyler.Sadece ve sadece 5 liracık.Bazı arkadaşlar ne kadar şanslı 200 lira yatanlar olmuş.Bu puanları kim neye göre yatırıyor anlamadım gitti.O değil de nuvo elimizde patlamasa bari.Telefona güncelleme geldi yükledim kampanyalar kısmını kaldırmışlar.Sonumuz hayrola
  • Ocak ve Şubat'ta birer alışverişim vardı. Nuvo'yu takibi biraktigim icin ancak bugun baktim. Toplam 10 lira yatmis. Forumda ekstra 5 lira-10 lira yatti diyenler var. Nuvo hesap özetinde de hangi puan neye yattı belli değil. MH'i arasak da derdimizi anlatana kadar sinir olacagiz. Puanlari listeli sekilde gormenin yolu var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Devam ediyor,evet ama henüz yayınlanmamış.Haziran ayına kadar aktif kampanya.

puanlar yatmazsa müşteri temsilcisine nasıl anlatacagız ?

burning ?
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Nisan ayında puanlar yatırılacak,eksik yükleme olursa kayıt oluşturabilirsiniz.Güncelleme henüz bitmedi,devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 23 Mart 2017; 1:3:17 >
  • mart ayı bitecek daha güncelleme bitmedi. şu mobil uygulamanın işlevini artırsalar iyi olurdu. uygulama içinde nuvo puanlarıını göremiyoruz. ayrıca puanları diğer karta aktarmak için müşteri hizmetlerini aramamıza gerek kalmamalı...
    Hocam şimdi alışveriş yapmalı mı yapmamalı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucandeve

Hocam şimdi alışveriş yapmalı mı yapmamalı mı?

mesaj attım ve alışveriş yaptım ama yatmazsa kampanya linki yok

burning yatacak diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilisim2222 -- 23 Mart 2017; 17:28:21 >
    Merhaba,

Sistemde her şey kayıtlı,SMS ile katılım sağladıysanız sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 23 Mart 2017; 17:44:53 >
  • Marttada 25 tl puan kampanyası devam ediyormu? Devam ediyor ise nasıl ve nereye atıyorduk mesajı nuvo yazıp bir boşluk bırakıp tc yazıyorduk galiba sonra hangi numaraya mesaj atıyorduk katılım için?

Teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.