Şimdi Ara

☞Nuvo TLcard'ın ile harcamalarında Şubat'ta 25 TL Puan! (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
53
Favori
37.609
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayıttan önceki alışverişler geçerli oluyor muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasobilo H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Evet,bitiş tarihine kadar SMS gönderebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 10 Mart 2017; 12:49:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Evet,bitiş tarihine kadar SMS gönderebilirsiniz.

merhaba, bir şey aklıma takıldı. Şok marketlerde world karta 100 tl alışverişe 15 tl puan veriyor. ben kampanyaya Cüzdan üzerinden katıldım. bu kampanyanın 75 tl.sini world kart ile , 25 tl.sini de nuvo ile harcasam, toplamda 100 tl harcamış sayılır mıyım? bunun için ayrıca nuvo kart için Şok kampanyasına katılım sms'i göndermeye gerek var mı?
  • Bankayı arayan var mı? Kampanya bitmiş demişler bir arkadaşa

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Cüzdan üzerinden katılımlarda yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler geçerli olduğu için,dahil edilmez.SMS ile katılım sağlasaydınız hem kredi kartı hem de banka kartı ile ödeme dahil edilirdi.Banka kartları ile Cüzdan kampanyalarından faydalanamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 10 Mart 2017; 22:5:26 >
  • sevozgur kullanıcısına yanıt
    Yayinlanmadigina göre bence de bitmiştir. SMS de katılım alındı demesi anlamsız.

Yeni kampanya yaparlar inşallah. Yoksa ben de nuvo uyeligimi iptal ettiririm sonuçta nuvoluyken vipline bile yardımcı olmuyor direkt nuvoya yönlendiriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Onlar torpil yüklemesi değil.Sadece size değil,herkese 5 TL ödül puan yatırıldı sektör kampanyası adı altında.Aktif kart kullanımında(fiziki pos ve sanal pos alışverişleri) %14 düşüş yaşandı,yeni kampanyalar sizin için yolda.Enpara'yı kampanya bazında solladı,yakında Garantione ile yarışacak.

hocam peki nuvo'ya 5 tl ödül yattı dediniz. play kredi kartıma da 10 tl puan yatmış. bu da öyle bir şey mi acaba? bilginiz var mı? yoksa geçen ay katıldığımız cüzdan için ek 10 tl puan mı bu? gerçi daha cüzdan'da katıldığım online alışveriş kampanyasının 15 tl.si 23 martta yatacakmış , ikisi beraber yatar diye bekliyordum

EDİT: az önce konusunu gördüm , evet bu yatan 10 tl cüzdan'a ek 10 tl puan kampanyasının puanlarıymış. 10 Martta yatmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 11 Mart 2017; 3:3:7 >

• Bende sadece nuvo card var. Ykb kk yada baska urun yok. Cuzdan uygulamasini kullanabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

Bende sadece nuvo card var. Ykb kk yada baska urun yok. Cuzdan uygulamasini kullanabilir miyim?

Hayır, kullanamazsınız.
  • nuvo güya enparaya rakip olacaktı ama duman oldu.. bu kampanya da bittiyse artık nuvo tamamen bitmiştir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Martda var mi yok mu kesin cevap ?

• Nuvo ayı puanları yatan varmı ? Bana sanırım 5 TL yatırmışlar. Eksik yatmış.
  • benim play karta 15 tl puan yatmış. nedenini bilmiyorum. gerekte yok
  • Nuvonun sitesinden KAMPANYALAR bölümünü bile kaldırmışlar.

Nuvo bitmiş haberimiz yok.

• Bana puan yatmadı.

M.h. aradım sektör puanlarının yatmadığını söylediler. Sizlere yatan nedir bilmiyorum

• hocam yeni kampanyalar gelecek diyordunuz ama bırakın yenisini, web sitesine bakınca nuvo dükkanı kapatmış gibi bir hali var. yeni müşteri almıyorlar, kampanyalar kaldırılmış vs... igaranti'yi de böyle yapmışlardı, kapandı. artık sadece 25 yaşından küçükleri alıyorlar. nuvo bakalım neye dönüşecek?
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    cuma günü arkadaşa nuvo başvurusu yaptık pazartesi geldi. bir sıkıntı yok şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

hocam yeni kampanyalar gelecek diyordunuz ama bırakın yenisini, web sitesine bakınca nuvo dükkanı kapatmış gibi bir hali var. yeni müşteri almıyorlar, kampanyalar kaldırılmış vs... igaranti'yi de böyle yapmışlardı, kapandı. artık sadece 25 yaşından küçükleri alıyorlar. nuvo bakalım neye dönüşecek?

• evet arkadaşlar şubat ayı puanları yatmış. bana yatması gereken 15 tl puan yatmış. ayrıca müşteri hizmetlerinin verdiği bilgi, kampanya bu ayda devam ediyormuş. web sitesinden kaldırıldı ama sms ile katılabilirsiniz dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 15 Mart 2017; 17:37:41 >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.