Şimdi Ara

Nuvo TLCard’ın ile harcamalarında 25 TL Puan hediye! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
51
Favori
23.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kultur kaldi bi tek. Pratik kultur onerisi olan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muitobom -- 25 Şubat 2016; 16:50:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muitobom kullanıcısına yanıt
    D & R
  • laiklikforever L kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler deneyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ea85

2 kartıma da 10 TL yüklenmiş. Bu ay da aynılarını yapacağım

Giyim: LCW (hediye kart yükleme)
    Kafe-Restoran: -
    Online: N11 - vodafone kontör yükleme
    Kültür-Sanat: -
    Diğer: -

Bende hediye kart yüklemek için bugün lcw ye gittim. En az 25 TL yüklenebiliyor dendi. 30 TL yükleyipte 3 adet karttan 10 ar TL yükleyebilir miyim diye sorduğumda, tabi dedi ama yapamadı. Siz nasıl yaptırdınız hocam? Her karttan ayrı ayrı 25 mi yüklettiniz?
  • Pendik neomarin lcw da 2. Katta ben hep ole yapiyorum 1. Kart 10 tl dedim 2. Kart 15 dedim h. Karti yukledi hemde bu 2. Ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutyok

Pendik neomarin lcw da 2. Katta ben hep ole yapiyorum 1. Kart 10 tl dedim 2. Kart 15 dedim h. Karti yukledi hemde bu 2. Ay

Anladım hocam, teşekkürler bilgi için. Beceriksiz kasiyere denk geldik anlaşılan.
  • quote:

Pendik neomarin lcw da 2. Katta ben hep ole yapiyorum 1. Kart 10 tl dedim 2. Kart 15 dedim h. Karti yukledi hemde bu 2. Ay

Anladım hocam, teşekkürler bilgilendirme için. Beceriksiz kasiyere denk geldik anlaşılan.
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    başvururken kredi kartını istemeyin. isterseniz bu ücret çıkıyor yıllık. yine de bu ücreti bir yıl sonunda alıyorlarmış. yıl sonuna geldiğinizde unutmazsanız iptal edersiniz hiç ücret vermemiş olursunuz
  • Gold kredi kartı ücretlidir fakat enpara TL kart ücretsizdir hocam.
  • Ocak ayında katılım sms i attım şubat ayı içinde tekrardan aynısını yapmama gerek var mı?

• Ben arayıp sormuştum, gerek yok dediler
  • Pamukkale biletlerden 25tl kapabilir miyim? online alim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 26 Şubat 2016; 9:51:34 >
  • _oSo_ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler :)

• arkadaşlar puanları yüklenmeyen varmı?
  • Lcw online alışveriş giyim kategorisi mi yoksa online alışveriş mi?
  • akbaba43 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    İnternet ve Sanal POS üzerinden yapılan tüm harcamalar "Online Alışveriş" kategorisi içinde sayılır.

• ben 2 defa n11 den alısveriş yapmıştım 5 tl puan yatmış. 10 tl bekliyordum 5 tl geldi kampanyaya göz attım şu ibareden dolayı sanırım 5 tl yattı.

*Bir takvim ayında, Nuvo TLcard ile tek seferde 10 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde her sektör için 5 TL, tüm alışverişlerde toplam 25 TL puan kazanılabilir.

her sektör için dediğine göre n11 den bir alışverişe vermişler ikincisinden hava almışız. farklı bir sektör olması lazım demekki aramadım da. zaten tıırt bir kampanya olmuş sağlam bir kampanya yapsalarda kartlar boşa yatmasa.
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Bana yatmamış tek internet alışverişi yapmıştım Hepsiburada'dan.

• quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

Anladım hocam, teşekkürler bilgi için. Beceriksiz kasiyere denk geldik anlaşılan.

Bugün ben de lcw de hediye karta 40tl yi 10ar 10ar 4 kartla yüklemek istedim. İlk olur dediler. Sonra 10tl ilk karttan çekemedi bir türlü. Ben de fazla üstelemedim. 40tl lik bi' ürün alıp 4 karttan 10ar tl çektirdim. Hediye kartına neden yükleyemedilerse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

Bugün ben de lcw de hediye karta 40tl yi 10ar 10ar 4 kartla yüklemek istedim. İlk olur dediler. Sonra 10tl ilk karttan çekemedi bir türlü. Ben de fazla üstelemedim. 40tl lik bi' ürün alıp 4 karttan 10ar tl çektirdim. Hediye kartına neden yükleyemedilerse.

Bugün farklı bir şubeye gittim hocam. Sistem gerçekten izin vermiyor. Yalnız kasiyer bilgiliydi. Nakit işaretledi sistemden. Posa 10-10-10 yönlendirdi. İşi biken biri oldu mu, herşey oluyor.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.