Şimdi Ara

Nuvo TLCard’ın ile harcamalarında 25 TL Puan hediye! (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
51
Favori
23.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N11 online alışveriş değil mi? Niye diğer olsun ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Hocam site diğer kategotisinde şimdi online demekte diğer demekte yanlış olur bence wn iyisiorayı kullanmamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 üye iş yeri ve online alışveriş kategorisine giriyor.

"İnternet ve Sanal POS üzerinden yapılan tüm harcamalar "Online Alışveriş" kategorisi içinde sayılır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 21 Şubat 2016; 22:50:03 >
  • Beyler bende aldım Nuvo. İnternet şubesinden bilgilere baktım. Ekstre adresime posta ile gelecek diye tanımlanmış. İptal edemedim ordan. Tel açtım işlem için ücret istediler kapattım. Ne iş bu? Hani ücretsiz bankacılık bunum neresinde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Beyler bende aldım Nuvo. İnternet şubesinden bilgilere baktım. Ekstre adresime posta ile gelecek diye tanımlanmış. İptal edemedim ordan. Tel açtım işlem için ücret istediler kapattım. Ne iş bu? Hani ücretsiz bankacılık bunum neresinde?

Bankamatik kartinin ekstresi oluyor mu ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mmert02

quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Beyler bende aldım Nuvo. İnternet şubesinden bilgilere baktım. Ekstre adresime posta ile gelecek diye tanımlanmış. İptal edemedim ordan. Tel açtım işlem için ücret istediler kapattım. Ne iş bu? Hani ücretsiz bankacılık bunum neresinde?

Bankamatik kartinin ekstresi oluyor mu ki ?

Oluyor

• Gıcık oldum 😈

• Nuvo ile gittigidiyor world puan kampanyasından puan kazanılabiliyor mu?
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    vadesiz hesap bildirim cetveli gönderdiler bana da istemediğim halde faks çektim şubeme dönüş bile olmadı yakında kapatacam çok ilgisiz banka
  • Yattı mı puanlar

• Hesapta hareket olmazsa ekstre göndermezler herhalde.

• İlk müjdeyi ben vereyim.A101 de alışveriş yaparken gördüm 15 puan yatmış bana.onu da harcadım bir güzel.
    geçen ay 3 adet 10tl burger,market,internet alışverişim olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 23 Şubat 2016; 13:01:33 >
  • Bende yatan yok

• 10 TL de bana yatırmışlar öyle tüm sektörleri zorlayamadık hiç yoktan iyidir
  • nerdeyse her sektörden yaptım 15 yatırmışlar kapatacam zaten bunlarla uğraşamam
  • 15 TL de bana gelmiş.

Giyim: LTB (Online)
    Kafe-Restoran: Yapmadım
    Online: N11
    Kültür-Sanat: İnkılap Kitabevi
    Diğer: Migros

4 alışveriş yaptım, 3 tanesine gelmiş. LTB, online alışveriş olduğu için gelmemiş olabilir ama ekstrede e-pos olarak gözükmüyor. Yine de onu ayırt etmiş olabilirler. Ya da İnkılap Kitabevi geçmemiş olabilir.

Neyse toplam 52 TL harcamışım, 15 TL puan geldi.

Bu puanların kullanımı için bir süre kısıtlaması var mı?
  • tüm sektörlerde alım yaptım ama internet bankacılığında hala yükleme gözükmüyor. Fatura talimatları da yatmadı hala incelemede!! bıktım nuvo dan yalanlarından
  • Bana da 15 tl yatmış.
  • Bir karta 10 lira puan yatmış: a101 ve sanalpazarda kullandım

Diğer karta 15 lira puan yatmış: a101, sanalpazar ve lcw mağazada kullandım.

25 lira puan için hiç kasmadım sadece ihtiyaçlarım içindi gayet yerinde oldu. Bu ay hiç kullanmadım birazdan kullanmaya başlayayım internet için yarında a101 yaparım tamamdır.
  • Hocam ben müşteri hizmetlerine sordum webden,tekrar sms atmanız gerek dedi
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.