Şimdi Ara

Nuuvem'dan alınma GTA V'te açılmama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gün boyunca bu sorunla uğraştım, bakmadığım konu kalmadı ben de konu açmak zorunda kaldım. Bugün Nuuvem sitesinden kod aldım, Social Club'ın internet sitesinde üyeliğimle aktivasyonu gerçekleştirdim. 180 mb'lık setup dosyası için link verdi, indirdim, kurdum fakat indirmeye başlaması gerekirken hiçbir action olmuyor, öylece kalakalıyor. En son belgelerim de bootstrap adında bir text dosyası buldum, içeriği şu şekilde;
    [2015-04-15 00:16:17.474] [DISPLAY] Initializing downloader... 
    [2015-04-15 00:16:17.475] [DISPLAY] Adding patch checks...
    [2015-04-15 00:16:17.475] [DISPLAY] Checking for updates...
    [2015-04-15 00:16:17.620] [DISPLAY] Download complete!
    [2015-04-15 00:16:17.620] [ ERROR ] Unable to get file version info size for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe
    [2015-04-15 00:16:17.620] [ ERROR ] Last error: 2 : Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.

[2015-04-15 00:16:17.847] [DISPLAY] File version 10000:0 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\PlayGTAV.exe)
    [2015-04-15 00:16:17.998] [DISPLAY] Download complete!
    [2015-04-15 00:16:18.000] [DISPLAY] File version 10000:1430001 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTAVLauncher.exe)
    [2015-04-15 00:16:18.000] [DISPLAY] Shutting down downloader...

tıkladığım anda saat değişiyor fakat olaylar değişmiyor. Yıllarca bekledim bu oyunu sıkılmadan, ama bugün beni hakikatten bıktırdı

• DNS falan girili ise otomatik yap düzelir belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • torrentten indir key code gir oyna oyunu ugrasmaya degmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic

DNS falan girili ise otomatik yap düzelir belki.

Dns ile ilgili değil hocam denedim onu :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrPinkFloyd

torrentten indir key code gir oyna oyunu ugrasmaya degmez

Torrentten indirmiştim dosyaları zaten, eğer kuruluma başlasa iptal edip kopyalayacaktım. Öbür türlü çalışmıyor onu da denedim :/

• en baştan dene firewall antivirüs kapat hdd 60gbtan fazla yer olsun
  • quote:

en baştan dene firewall antivirüs kapat hdd 60gbtan fazla yer olsun

Sorunu buldum sanırım, sizdeki GTAVlauncher.exe nin boyutu kaç mb? Bu dosya sıkıntı çıkarıyor çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: loftuk

quote:

Sorunu buldum sanırım, sizdeki GTAVlauncher.exe nin boyutu kaç mb? Bu dosya sıkıntı çıkarıyor çünkü.

12.6 mb
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: loftuk

quote:

12.6 mb

Biliyordum :) bendeki 19 mb. Setup la gelen 11 küsürken bir anda 19 oluyor. 12.6 lık olan torrentten indirdiğim. Onu mevcut olanla değiştirerek downloadı başlatabildim nihayet. Daha sonra sizin diğer konuda söylediğiniz gibi pause yapıp torrent dosyalarını yükledim. Her şey tamam derken şimdi de the game failed to connect hatası aldım repair yaptığımda yine 19 luk launcher geliyor ve yine tepkisiz kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loftuk -- 15 Nisan 2015; 2:14:52 >

• Arkadaşlar setup dosyasını ilk kurduğunuzda gelen GTAVlauncher.exe boyutu kaç oluyor sizde? Bende 19 mb lik şekilde oluşuyor, ve hatanın kaynağı bu dosya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.