Şimdi Ara

Nutantep yer fıstığı ezmesi 1Kg 24 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
5.673
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ey olmaz o zaman daha kötü
  • Nut Master 3kg luk olani kuponla uyguna aldim diye seviniyordum bunun fiyati cok daha uygunmuş.

İlk defa geçen hafta keşfettim bu trendyoldaki fistikezmelerini. Simdiye kadar kesfetmemis olduğum için üzüldüm. Nutmaster aldim süper gerçekten. Yulaf ezmesinin üzerine gezdiriyorum harika oluyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt

Bir çok marka tükettim.deva çiftliği,nutmaster,purry,adress fındık..:)Nut master aşırı akışkandı pek bana hitap etmedi doğrusu bu katı kıvamlı ve sanki yağı kısmen alınmış gibi geldi bana bilemiyorum. Ama dediğiniz gibi fiyatı da oldukça uygun.

• çok çeşitli markalar denedim bunu denemedim ama lezzet olarak o kadar çok değişiyor ki birinde fıstık ezmesi mülayimi olursunuz birinde fıstık ezmesinden soğursunuz fiyat ucuz diye atlamak doğru değil hepsi fıstıktan diyeceksiniz ama nedense çok farkediyor calvenin şekersiz krem olanı birde jif creamy favorim şimdilik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Nutmaster dediğiniz gibi akişkan. Yulaf ezmesinin üzerine dökmek için marketten aldiklarimi mikrodalgada eritiyorken, nutmasteri kasik sokup gezdiriyorum :) Firsat kaçmasaymış fiyat cidden baya uygunmuş. Paylaşim için teşekkürler. Denk gelirseniz haberdar olmak isteriz

• drarter kullanıcısına yanıt

Doğru,aradalarında oldukça fark olabiliyor..bu daha çok fiyatı için tercih edilebilir,özellikle spor yapanlar açıısndan az yağlı olduğundan

• biyikliadam kullanıcısına yanıt

Rica ederim,satıcı stoğun yenileceğini belirtmiş sorular karşıısnda,fiyat değişir mi bilmiyorum.Görür isem elbet paylaşırım forumun maksatı birbirimizi haberdar etmek.

• Satıcı ürünü hem trendyoldan hem de hepsiburadadan tamamen kaldırılmış

• Ürünü alan ve eline ulaşan varsa satıcının numarasını yazabilir mi kutunun üstünde yazan?

• quote:

Orijinalden alıntı: tr37tr

Buyurun,yardımcı olur umarım..

Bu üründen ben de aldım, urun elime ulaştı ve tattigimda tadı çok şekerli geldi. Ürünü şekersiz diye aldim, içindekiler kısmına bakayım dedim, Türkçe içerikte sadece yer fıstığı var yazarken, ingilizfe besin degerlerinde ise 8 gram eklenmis seker oldugu yaziyor. bu nasil bir terbiyesizliktir ya?

• ratsorizzo kullanıcısına yanıt

Ben de gördüm onu ama tadından anlamadım var mı yok mu ama biraz acılık var onu alsın diye katmış olabilirler

• Fiyat tekrar 24TL ye inmiş, ve stokta var....Nutantep yer fıstığı ezmesi 1Kg 24 tl 

ancak kargo 50 tl üstüne ücretsiz.

o nedenle şekerli olanla beraber alınabilir

24+29= 54 tl,

kargo 12 tl olduğu düşünülünce 2 kg fıstık 42 tl olmuş oluyor...

Şekersiz: 24 TL

https://www.trendyol.com/nutantep/yer-fistik-ezmesi-100sekersizsaf-net-1-kg-parcacikli-yer-fistigi-ezmesi-p-103390029

Şekerli:29 TL

https://www.trendyol.com/nutantep/sekerli-yer-fistik-ezmesi-net-1-kg-kahvaltilik-enerji-yiyecegi-parcacikli-surulebilir-p-115603096

üstteki mesajlardakini okuyunca soru sordum cevabı aşağıda..

Nutantep yer fıstığı ezmesi 1Kg 24 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir78 -- 18 Haziran 2021; 22:16:35 >

• şöyle bi yorum var ne düşünüyorsunuz. yakın z<amanda alan var mı

"satıcı sorularında artık kabuklu çekmedikleri ve kavurma ayarı düşürüldüğü yazıyordu o nedenle denemek istedim ama gördümkü sonuç değişmemiş ayrıca kapak altında sızdırmasın diye tıpa var o delik olduğu için fıstık yağı poşetin içine akmıştı"

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

şöyle bi yorum var ne düşünüyorsunuz. yakın z<amanda alan var mı

"satıcı sorularında artık kabuklu çekmedikleri ve kavurma ayarı düşürüldüğü yazıyordu o nedenle denemek istedim ama gördümkü sonuç değişmemiş ayrıca kapak altında sızdırmasın diye tıpa var o delik olduğu için fıstık yağı poşetin içine akmıştı"

kargo haftaiçi gelmiş olur, gelince yazarım...Nutantep yer fıstığı ezmesi 1Kg 24 tl 

• Bi şekerli bir de şekersiz sipariş ben de geçtim bakalım, teşekkürler

• Tadı gereksiz tuzlu geliyor ayrıca içinden küçük küçük siyah taş benzeri şeyler çıktı. Çıtır çıtır yiyince farkettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 19 Haziran 2021; 9:55:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Tadı gereksiz tuzlu geliyor ayrıca içinden küçük küçük siyah taş benzeri şeyler çıktı. Çıtır çıtır yiyince farkettik.
    Nutantep yer fıstığı ezmesi 1Kg 24 tl

not: firmayla alakam yok ama konu hakkında cevabı okuduğum için bilgilendireyim dedim...Nutantep yer fıstığı ezmesi 1Kg 24 tl 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir78 -- 19 Haziran 2021; 0:14:39 >

• kadir78 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam yalnız bana inandırıcı gelmedi :)

Ama satıcı bir şeyler yapmaya çalışıyor ve bu fiyata satış yapması takdir edici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 19 Haziran 2021; 10:0:2 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.