Şimdi Ara

NUSRET: 10 yıl önce ayda 400 dolarla çalışan insandım.Bugün şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
1
Favori
11.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bütün gün evde oturan 30 yaş üstü tipler, nusretin başarısını küçümsüyor

Zavallı kıskançlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89183934B -- 10 Haziran 2019; 13:7:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menü fiyatı tartışmanız son derece gereksiz adam Burger king gibi fix fiyat değil Nişantaşı şubesi ile Etiler şubesi arasında mesela fiyat baya oynaklık gösteriyor.

• Evet normal bir maaşlı çalışan gidemez burası kesin, zaten gitmeyi de denemesin. Sonuçta ucuzuz deyip sonrada kitlemiyor, rakamlar fahiş giden ona göre gitmeli.
    Ama şöyle düşünelim
    1. Yurtdışında döviz kazanıyor yada yurt dışından gelenler harcama yapıyor.
    2. Ülke tanıtımında o sözde sanatçı ve sporculardan daha faydası var.
    Ülkemize yılda 40milyon turist gelior bu rakam 80 olsa düşünün ülkede cari açık kalır mı.
  • Ben İşsizim Nusretin Yanına İş İçin Gitsem İş verir mi Aceba ? Aşçılıktan pek Anlamam Ama tuvalet filan temizlerim bulaşık yıkarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

Ortadaki menu geçen sene 50 liraydı 65 liraya yükselttiler.

@TheCaliph_ evet krediyi çeken her zaman "bir arkadaş" olur zaten.
    Haber kaynağı değeri yoksa boş atmanın bir anlamıda yok.

Benim arkadaş nokia 3310 için böbreğini satmıştı.
    İnandın mı?İnan...

Alıntıları Göster
    Avrupadan gelen türk olsam yerdim hayat onlara güzel bizde et fiyatları artsada tl değer kaybettiğinden yabancılar türkiyenin sefasını sürüyor

9 pound herşey dahil :D
    10 euro hmmm

11.4 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 10 Haziran 2019; 13:26:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Naruto45

Avrupadan gelen türk olsam yerdim hayat onlara güzel bizde et fiyatları artsada tl değer kaybettiğinden yabancılar türkiyenin sefasını sürüyor

9 pound herşey dahil :D
    10 euro hmmm

11.4 dolar

Alıntıları Göster
    Avrupada 10 euro adam sadece döner alabiliyorken burda krallar gibi nusrette bu menüyü yer
  • quote:

Avrupada 10 euro adam sadece döner alabiliyorken burda krallar gibi nusrette bu menüyü yer

Alıntıları Göster
    Mc donaldta full menü alıyosun ama ben sadece hollandaya gittiğim için orası pahalıydı kafadan atmakta olmaz 21 euro full herşey dahil 180 grm veya 170grm steak ve patates + soğan halkası + sarmısaklı sos + 50 lik bira amsterdam centralda

tek dilim pizza 5-6 euroydu sanırım yanında patates felan vardı menü içicek

Bu arada burgerı efsane nusretin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 10 Haziran 2019; 13:30:46 >

• Nusret ölüverirse şirket te batar... Böyle kişiye dayalı şirketlerin sonu iyi olmaz.
  • quote:

İhtiyaç kredisi çekip giden kim ki cidden merak ediyorum?

Nusrette hamburger+baklava+içecek+papatesin 65 lira bir fiyatı var.
    Kalkıpta T-bone isterlerse o ayrı tabi.
    +1

Nusret Steakhouselarda steak + içki yaparsanız hesap yüksek gelir. Nusret Burgerlerde fiyat aşırı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Bunun abd deki restoranı hakkında eleştiriler şöyle : yemekler berbat ötesi ama biz zaten eğlencesi için gidiyoruz. Adama helal olsun milleti güzel kazıklıyor. Aynı apple in bilgisayarlarının pc bileşenlerinden oluşması ve 4 kat fiyata satılması gibi. Kazıklamak da bir başarıdır.
    Bu tip popüler yerlere gidip ciddi hesap ödeyen adamların büyük bir kısmı ürüne değil, hizmete ve aslında markaya para ödediğini bilir. Nusret artık bir markadır. Mesele bir et restoranında yemek yemek ve Nusret'te et yemek diye en baştan ikiye ayrılıyor. Apple ürünlerinde de aynı durum var. Yoksa işlev bakımından iphone da bir telefon. Fakat diğerlerinden sıyrıldığı nokta marka değeri olan bir telefon. Dolayısıyla fazladan ödenen para markaya ödeniyor, ürüne değil.

• Valla gidip yemedim, mekanına girmedim.

Ancak Steak olayına ayrı bir boyut getirdi bu adam. Bu adam sayesinde ete bakış açım değişti.
  • quote:

İhtiyaç kredisi çekip giden kim ki cidden merak ediyorum?

Nusrette hamburger+baklava+içecek+papatesin 65 lira bir fiyatı var.
    Kalkıpta T-bone isterlerse o ayrı tabi.
    "T bone istersek ayrı" önermesi çok sacma.Zaten steakhouselarda t bone, dana pirzola, lokum bonfile yenir.Hamburger genelde ailedeki çocuklar içindir.

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    Saçmalayan varsa o da sensin bence.

Steakhouse da T bone yenirmişmiş.

Ben 200 gram hamburger+patates+havuç dilimi baklava+içecek yiyecek bir çocuk tanımıyorum sen tanıyor musun?

Tbone dediğin et zaten normal mekanlarda bile pahalı.
    http://www.virginiaangus.com.tr/menu.html

Kalkıpta bunu nusret gibi pahalılığıyla ünlü biryerde yemek istersen buyur git ye.

İlla biriniz çıban gibi sivrilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 10 Haziran 2019; 14:23:57 >
  • Sevmem ama saygı duyuyorum.
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    Kardesim senin olaydan haberin bile yok.steakhouse kulturunde hamburgerin yeri en sonlardadır.Steakhouse fiyatlarini hamburgerle baklavayla anlatman komedi.Bu senin yaptigin, enflasyonu blok flüt ve at nalı ile ölçen hükümete benziyor.Ayrica sadece t bone değil, dinlenmiş veya özel kesilmiş steaklerin hepsi köfteye gore elbette pahalidir.Mahalle kasabindaki antrikot da kiymadan daha pahali mesela.mekanla ilgisi yok durumun.

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    Bana steakhouse mı öğretiyorsun kardeşim?

Bir ayağım avrupa diğeri amerika yemediğim steakhouse mekanı kalmamış bana burda steakhouse öğretmeye çalışıyorsun.

Sana meselenin steakhouse olduğunu düşündüren şey ne? Steakhouseyi nereden çıkarttın?İnsanlar nusret çok pahalı orda yiyemeyiz modunda.Ben de dedim ki bakın böyle bir menü var gidin yiyin neyin kafasını yaşıyorsun sen?

O zaman nusrette burger yeme git burger kingde ye sen. Sana o yakışır herşeyi yerinde yemek yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 10 Haziran 2019; 14:59:50 >
  • Dibine kadar helal olsun Nusret Abimiz:-)

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Boşu bırak, adam başardı, öyle yada böyle

• Arkasında Ferit Şahenk olmasa sıradan bir kasap olmaya devam ederdi.
  • quote:

Bana steakhouse mı öğretiyorsun kardeşim?

Bir ayağım avrupa diğeri amerika yemediğim steakhouse mekanı kalmamış bana burda steakhouse öğretmeye çalışıyorsun.

Sana meselenin steakhouse olduğunu düşündüren şey ne? Steakhouseyi nereden çıkarttın?İnsanlar nusret çok pahalı orda yiyemeyiz modunda.Ben de dedim ki bakın böyle bir menü var gidin yiyin neyin kafasını yaşıyorsun sen?

O zaman nusrette burger yeme git burger kingde ye sen. Sana o yakışır herşeyi yerinde yemek yani
    İnsanlar genelde nusrete burger yemeye değil steak yemeye gidiyor.o halde parası olmayanlar da kola içip çıksın.sonuçta nusrete gitmiş oluyorlar ama değil mi?

ayrıca bir çok ülke gezmiş olmanız veya her restoranta gitmeniz neyi değiştirir? bizim burada jipe binen dolu köylü var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.