Şimdi Ara

Nusr-et Kadınlara Özel Ücretsiz Menü - 8 Mart (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
8.226
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.youtube.com/watch?v=voaNbl6dMf0

Bu videodan sonra nusretle işim olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Hesap öderken bir bozuk paranın sadece 50 katını ödeyebilirsin. Yani maksimum 50 tl. Diğer türlü karşı tarafın kabul etmeme hakkı mevcut.
  • Davranış doğru mu yaklaşım doğru mu. Müşteri de sütten çıkmamış orası ayrı da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

https://m.youtube.com/watch?v=voaNbl6dMf0

eminim nusret büyük müşteri kaybettiğini anladığında çok geç olacak. :-)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanyon Nusretin önü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne oldu acaba yok mu bir bilgi
    kadınlar gününde şu kadar kadın izdihamda ezilip hastanelik oldu gibisinden :)
  • yalnız harbiden o fiyatlar ne öyle(((
  • peruk takıp etek giyen forum üyelerin neredesiniz
  • quote:

https://m.youtube.com/watch?v=voaNbl6dMf0

Ülkenin her yanı ilgi çekmeye çalışan aptal youtuberlarla dolu. çalışanlar, videonun sonunda t.şk yapmaya çalıştıklarını anladılar farkettiysen, çocuklar da keh-keh gülerken bir anda çekmeyelim daha fazla dediler.

nusreti antipatik buluyor olabilirsin ama videodaki çocukların soytarılığı bununla açıklanamaz.

• kadillakkk kullanıcısına yanıt
    Antipatik bulmuyorum bu elemanlar sandığın gibi fırlama kişiler değil gençler ve heyecan arıyorlar. Çalışanlar tamam bozuk parayı alın diyebilirlerdi ne demek bu parayı bahşiş alıp yemeğin parasını ödeyin demek bu ne ile açıklanır. Bu kadar kar eden bir kurum 1 yemek ısmarlasa öğrencilere üstelik de çekim yapılıyorken ne olurdu batar mıydı? Gözlerinin doymaz olduğunu çalışanları yetiştirme tarzından anladım. Bir kurum neyse bu çalışanlarından anlaşılır. 2 kap yemek için başlarına 50 tane adam yığıldı kamera olmasa belki dayak da yerlerdi. Hala savunuyorsan o yorum da forumdaşlara kalmış? Ne elemanlar ne nusret hiçbiriyle işim olmaz sadece canımı sıktı insanların aç gözlülüğü ve para hırsı.
  • quote:

Antipatik bulmuyorum bu elemanlar sandığın gibi fırlama kişiler değil gençler ve heyecan arıyorlar. Çalışanlar tamam bozuk parayı alın diyebilirlerdi ne demek bu parayı bahşiş alıp yemeğin parasını ödeyin demek bu ne ile açıklanır. Bu kadar kar eden bir kurum 1 yemek ısmarlasa öğrencilere üstelik de çekim yapılıyorken ne olurdu batar mıydı? Gözlerinin doymaz olduğunu çalışanları yetiştirme tarzından anladım. Bir kurum neyse bu çalışanlarından anlaşılır. 2 kap yemek için başlarına 50 tane adam yığıldı kamera olmasa belki dayak da yerlerdi. Hala savunuyorsan o yorum da forumdaşlara kalmış? Ne elemanlar ne nusret hiçbiriyle işim olmaz sadece canımı sıktı insanların aç gözlülüğü ve para hırsı.
    2 kap yemek mi? öğrenci mi? hocam siz orayı üniversitenin yemekhanesi yada esnaf lokantası sanıyorsunuz galiba

• kadillakkk kullanıcısına yanıt
    Nusret büyüklüğünde bir firma için onların yediği 2 kap yemek anlamına bile gelmez 1 kişinin yediği yemekten 5 masanın parasını çıkarıyorlar bu dubaide filan 100 kişi 1000 kişiye kadar çıkıyor. Nusret için o et hiç hükmünde.
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    ben olmasam ben de vermem dalga geçer gibi bir çuval bozukluk ile gelmiş. açım param yok dese hoş olmayan muamele görse anlarım şımarıklık bu
  • cream cheese kullanıcısına yanıt
    sonuç ne oldu gerçekten ücretsiz miymiş ?
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Evet baya uzun kuyruklar oluştu.

videoya çeken olmadı mı acaba ,izdiham falan olmadı mı ?
    İzdiham şeklinde olmadı. İnsanlar gayet sıraya girdi, boşalan masalara oturdular güzelce yiyip kalktılar. Garsonlar da baya kibarmış. Sadece uzun kuyruklar oluşmuş işte, o da normal.

ilginç şaşmadım desem yalan olur :)
    ya millet ücretsiz olacağına inanmadı ve aşırı kalabalık olmadı yada bizim insanlarımızda değişim olmuş demektir :)
    yoo kalabalık oldu işte. Baya uzun kuyruklar oluştu dedim ya

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.