Şimdi Ara

Nuriye Gülmen ve Semih Özakça tutuklandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar nasil grev yapıyor kac aydir aynilar. Bende ölecekler diye bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kahrolsun pkk ve dhkpc ve yandaşları
  • Adamlar ERDOĞAN düsmanlıgından herkesi mazlum, halk kahramanı felan görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

o senin düşüncen amerikancı yahudik tip imam diye sevmeyen dindar veya sağcı kesim doluydu fetöyü bu olay kırılma daha 1999 da başladı...yaşlarınız küçük olduğu için dünyadan haberiniz yok...akp demek halk demek değil akp bir parti....akp zamanında fetö yaladı diye halk baylıyordu anlamına gelmez...chp terörist pkk cenazelerinden kanallarından çıkmıyor tüm chpliler terörist senin kafanla ozaman...halk düşüncesi ayrı şey parti ayrı şey..

Merak etme benim yaşım herşeyi bilecek kadar var. Türkçe olimpiyatı olunca işten çıkıp koşa koşa izlemeyi gelenleri gördü bu gözler, cemaat sohbetlerinden çıkmayıp şimdi ana bacı sövenler.

Tayyip Erdoğan bitsin bu gurbet derken alkışladınız ayakta. Unutmadım merak etme.

Tipik yalancı akpli gibi davranma o zaman inandırıcı ol.

• adnansetek kullanıcısına yanıt
    ben alkışlamadım hatta bu usa imamına fazla yüz veriyolar diye akp ye sövüyordum zamanında....hadi seni chpli kabul edelim bilmiyorumda sanki şu anki chp ye ayılıp bayılmaktanmı oy veriyon sanki...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Mayıs 2017; 18:16:49 >
  • GÜLMEN'İN DOSYASI

Basit yaralama, mala zarar verme.
    Kara ulaşım araçlarını kaçırma veya alıkoyma.
    Mülki amire ve kolluk kuvvetlerine direnme.
    Kanuna aykırı toplantı ve gösteri yürüyüşleri düzenleme, yönetme.
    Hakaret, görevi yaptırmamak için direnme, görevlilere engel olma.
    Türk milletini, Cumhuriyeti ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni alenen aşağılama.
    Gülmen, DHKP-C terör örgütüne 9 Mayıs 2012'de yapılan operasyonda gözaltına alındı. 12 Mayıs 2012'de Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nce tutukladı. 31 Ağustos 2012'de de serbest bırakıldı.

ÖZAKÇA'NIN DOSYASI

Kasten yaralama, basit yaralama.
    Silahlı terör örgütüne üye olma, terör örgütü propagandası yapma.
    Kamu malına zarar verme.
    Polisin görevini yaptırmamak için direnme.
    Özakça daha önce terör örgütü faaliyetlerine katılmak suçundan da gözaltına alındı.

KARADAĞ'IN DOSYASI

Silahlı terör örgütüne üye olma ve terör örgütü propagandası yapma.
    Örgüte yönelik ülke genelinde yapılan eş zamanlı operasyonlar sonucu 19 Şubat 2013'te gözaltına alındı. 22 Şubat 2013'te çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi. 31 Temmuz 2013'te serbest bırakıldı.

• Yaşasın Adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğan

• İkisinin de arkasındayım. Uydurma davalar yapmayın. Yıllarca okumuş emek vermiş, diploması olan insanları zorla zıvanadan çıkarıyorsunuz. Çocuklarınız gün yüzü görmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/S_Kozagacli/status/867706761947598848

Sicil kaydı nasılsa tertemiz "teröristler". Şimdi söyleyin bakalım, ya devlet bildiğin teröre karşı mücadele falan vermiyor ve bu insanlar cidden bağlantılı. Ya da birileri çıkıp yalan söylüyor, bu insanlara terörist diyor. Hangisi?
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Ulan yalancı şerefsiz!!! Utanmıyor musun iftira atmaya, dönek fırıldak seni, ahlaksız!!

Nuriye Gülmen ve Semih Özakça tutuklandı

Nuriye Gülmen ve Semih Özakça tutuklandı

• Çök güzel bir haberi!

• quote:

Orijinalden alıntı: KLeiNeR

https://twitter.com/S_Kozagacli/status/867706761947598848

Sicil kaydı nasılsa tertemiz "teröristler". Şimdi söyleyin bakalım, ya devlet bildiğin teröre karşı mücadele falan vermiyor ve bu insanlar cidden bağlantılı. Ya da birileri çıkıp yalan söylüyor, bu insanlara terörist diyor. Hangisi?

Sana göre PKKlı vekiller tertemiz dimi ama, nasıl olsa adli sicil kayıtları temiz.

• Distroy kullanıcısına yanıt
    adli sicil kaydı olmayan herkes temiz diyon yani gel külahıma anlat kesinleşmiş ağır cezada görülmüş yüz kızartıcı en az 6 ay hapis yatılan kesinleşen suçlar adli sicile geçer bre cok bilmiş dünyadan haberi olmayan vatandaş....şerefsiz diyene bak...o avatarda sana hiç yakışmıyor....kırmızılı yıldız işareti koy....işiniz gücünüz hakaret zaten insanlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Mayıs 2017; 17:43:7 >

• asau kullanıcısına yanıt
    Alakası yok. Önce terörist ne onu öğrenmek lazım. Bu insanlara söyleyeceğin "terör sempatizanı" olur. Kaldı ki öylelerse devlet bu insanlara önceden dokunmadan çıkıp da nedense toplumda isimleri duyulduğunda içeri alıyorsa, burada devletin hatası vardır. Terörist dediğin insanları yıllarca iş başında tutuyorsan üstüne bu insanların sicil kayıtları da tertemizse, bu insanlar açlık grevi yaptıkları sırada içeri alınıp, sonradan haklarında terörist denmeye başlandıysa... Eh, bu mu devletin teröre karşı mücadelesi?

Bak yalan konusunu falan da geçtim, zira sen bu dediklerimi zaten çok düşünmeden yaratılan doğru veya yanlış algıya inanacaksın.

Hukuk devleti birisine "terörist bu" demez, bir yanlışını gördüğü anda kanıtını gösterir ve içeri alır. Oturup yıllar sonra medyada ünlü olduklarında değil.

Yanlız hayranınım abi, senin kadar başarılı trollük yapan, bu kadar insanların kanına dokunabilen başka insan yok bu forumda. İlgiyle takip ediyorum

Fırıldak seni

Git şimdi iftiralarını akboylara anlat.

Yok adam yaralama, yok örgüt üyeliği, yok cana kast, sabıkaları yok. Sabıkaları temiz anladın mı?

Bu insanların açlık grevi yapıp, haklarını savunmaları size battı. Her ses çıkaranı terörist ilan eden, mabadından suç uyduran AKP yargısı varken, senin gibi kuklalarda onlara hizmet ediyor işte.

Ahlaksız kukla seni, git başkasına yalan..

onları adli sicilden değil polis merkezindeki bilgiler bu idddalarla göz altına alınmışlar birçok defa hatta birisinde tutuklanıp salınmışta karkalola alındım adli sicilim bozuldu diyen süper beyin kıvırımlarını aman muhafaza et süper görünüyor çünkü karşıdan belki forumda akboy dencek en son insanlardan biriyim sizin rte akp düşmanlığından iletim telleriniz yanmış....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Mayıs 2017; 17:54:57 >
    Hani belge? Hani kayıt?

Bu insanların suçlanma sebebi "açlık grevi ile kendilerini öldürmek isteyip terör örgütüne destek sağlamak"....

Ellerinde ki tek suçlama bu.

Ama senin gibi kuklalar hemen iftiralara boğmuş olayı.

İyice rezil oldun, iyice zekasız davranmaya başladın.

Hadi beni şikayet et de senin gibi iftiracı ahlaksızlar mesaj yazmaya devam ederken ben ban yiyeyim.

Hadi.

kimin rezil olduğu ortada hiç meraketme..canım dağlarda adli sicili temiz olan pkklı dolu..hadi naş naş...öğrende gel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KLeiNeR

Alakası yok. Önce terörist ne onu öğrenmek lazım. Bu insanlara söyleyeceğin "terör sempatizanı" olur. Kaldı ki öylelerse devlet bu insanlara önceden dokunmadan çıkıp da nedense toplumda isimleri duyulduğunda içeri alıyorsa, burada devletin hatası vardır. Terörist dediğin insanları yıllarca iş başında tutuyorsan üstüne bu insanların sicil kayıtları da tertemizse, bu insanlar açlık grevi yaptıkları sırada içeri alınıp, sonradan haklarında terörist denmeye başlandıysa... Eh, bu mu devletin teröre karşı mücadelesi?

Bak yalan konusunu falan da geçtim, zira sen bu dediklerimi zaten çok düşünmeden yaratılan doğru veya yanlış algıya inanacaksın.

Hukuk devleti birisine "terörist bu" demez, bir yanlışını gördüğü anda kanıtını gösterir ve içeri alır. Oturup yıllar sonra medyada ünlü olduklarında değil.

Yanlız hayranınım abi, senin kadar başarılı trollük yapan, bu kadar insanların kanına dokunabilen başka insan yok bu forumda. İlgiyle takip ediyorum

Medyanın sana dayattığı bir olay üzerinden duyar kasmak ne kadar kolay değil mi? Ama işinize gelmediğinde RTE medyayı ele geçirdi, bize medya aracılığıyla dayatma yapılıyor dersiniz?

Hayrettin Soykan ile ilgili bir şey duydun mu? Duymazsın tabi, çünkü medya sana bunu dayatmıyor. Özgür düşüncesini ifade edenin sağ uçtan olan biri olursa ceza aldığında oh oldu, hak etti deyip, sol uçta biri tutuklanınca büyük hukukcu kesilirsiniz başımıza.

Büyük Doğu çizgisinde yayın yapan Akademya dergisinin sahibi ve Genel yayın yönetmeni olan Hayreddin Soykan 28 Şubat darbesi döneminde yargılandığı bir davadan aldığı ceza sebebiyle dün gözaltına alındı. Sen bununla ilgili medyada tek bir haber gördün mü? Neden görmedin, çünkü o sol uçtan biri değil. Duyar kasacak bir kitleye sahip değil. Ben onu da savunmadım. Çünkü ben taraf tutmam. Medyanın dayattığı gündeme esir olup ucuz sloganlar atmam. Sağ sol farketmez, uçlarda yaşayanları savunmam.

Binlerce insan kamudan elçektirildi. Neden onlarla ilgili tek bir haber yok, neden onlardan birini bile savunan yok. İçlerinde pek çok aşırı sol görüşlü insan da var. Onları neden savunan yok, çünkü arkalarında illegal sol örgütler olmadığı için. Bu iki insanı özel yapan nedir de bu ikisinin üzerinde duyar kasıyorsunuz?

Gelmişsin buraya bana kitabi doğrular üzerinden söylev çekiyorsun? Benim kitabi söylevlere ihtiyacım yok. Ben sadece gerçeklere kulak asarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 25 Mayıs 2017; 18:3:11 >

• asau kullanıcısına yanıt
    Yahu benim duyar kastığım falan yok. Beni alakadar etmez, alınsınlar içeri. Suçlu cezasını çeksin. Ama iş adamakıllı yapılsın. Benim işim devletin işini düzgün yapmaması ile, başka bir şey ile değil. Sırf bu yüzden de ilk mesajda düz terörist yazmak yerine, "terörist" yazıp tırnak içine aldım. Zira bu insanlar terör sempatizanı ise, terör sempatizanıdır. Değillerse de değillerdir. Bu işler algılar ile olmaz. Kanıt sunar geçersin. Kaldı ki, saçmasapan bir suçlama ile içeride tutuluyorlar şu anda ve gerek muhalifler, gerek de iktidar sadece algı kasıyor bu iki insan üzerinden.

Benim derdim ülkede hukuk değil de algı üzerinden iş yapılması. Kanıt falan hak getire çünkü. Algıya göre insan alınıyor. Birileri herhangi bir şeyden dolayı içeri alınıyor, iktidar "bunlar terörist" algısı kasıyor, muhalefet ise "bunlar temiz, mücadeleci insanlar" algısı. Birileri hep yalan söylüyor, kimi zaman muhalifler, kimi zaman iktidar. Sıktı artık bu işler.

Ben ülkede hukuk istiyorum kardeşim. Ne iktidarın, ne de muhaliflerin yalanlarını. Beni o iki tayfa ile yanyana koyma.

Devlete de bu işlerin bu kadar hukuksuz yapılmasına göz yumduğu için kızıyorum, evet. Devlete nasılsa sürekli bu algıların oluşması için ortam hazırladığı için de kızıyorum, o da doğru.

Ayrıca bir isim vermişsin, şimdi oturup araştıracağım bakalım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.