Şimdi Ara

Nuriye Gülmen ve Semih Özakça Gece Göz Altına Alındı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
2.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Üzgünüm gençler insanlar otoriteden maskülünüstlikten anlıyor.
    İnsanlığın gelişimi henüz tamamlanmamıştır.
    O nedenle erkekseniz otoriter olmaya devam ediniz.
    İnsan olarak da güçlü görünmeye devam ediniz.
    Hala trend değişmemiştir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohal olmasa bunlar elini kolunu sallayanı göz altına alamazlardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakın sapla samanı karıştırmayın artık bu karı dhkpcnin düzenlediği berkin elvan yürüyüşlerine katılıp ondan sonra beni haksız yere işten attınız diyemez
    Sözcüye yapılan iktidarın muhalif bulduğu kesimi susturma çabası eyvallah bunda haksızlar sözcü yıllardır fetöyle bir olmayın sonradan sizi ısırır dedi.
    Sözcü olayı için hükümeti haksız buluyorum ama bu olayda dibine kadar haklılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Burada zorla zırlamaya çalışan 3-5 tane muhalifcik dışında kimsenin umrunda değil bu dhkp-c zihniyet artıkları.

Evde paket olduklarını bile şimdi okuyorum. Devlet şova son verdi.

Neymiş hebele hübele... Artık Devlet de terörist sempatizanlara ekmek yok. Sokun o cücük kafalarınıza.

Neyse şimdi gelirler domokroso , onson hokloro , ozgorlok...

Siz ikiniz KHK ile işten atılırsanız lütfen ağlamayın sızlamayın direniş yapmayın hakkınızı istemeyin tamam mı

Benim bir katil sürüsü örgütle alakalı ve bağlantılı zilyon tane sabıka kaydım olmadığı için atılmam merak etme.

Yav masum ve alakasız hakkı yiyilen birileri olsa diyeceğim tamam , bu şekil için hayde yallah derim ancak.

• Ramazan yaklaşıyo, grev ayağına sevaba girerler

•  Nuriye Gülmen ve Semih Özakça Gece Göz Altına Alındı!

• quote:

Orijinalden alıntı: Atsız-Ata

Bakın sapla samanı karıştırmayın artık bu karı dhkpcnin düzenlediği berkin elvan yürüyüşlerine katılıp ondan sonra beni haksız yere işten attınız diyemez
    Sözcüye yapılan iktidarın muhalif bulduğu kesimi susturma çabası eyvallah bunda haksızlar sözcü yıllardır fetöyle bir olmayın sonradan sizi ısırır dedi.

Berkin Elvan yürüyüşü düzenlemek suç değildir. Protesto yürüyüşü yapmak anayasal haktır. (Sadece Valilik güvenlik gerekçesiyle yasaklayabilir, ama bu hak hukuken ortadan kaldırılamaz)

Ve bu yürüyüşe katılmak da suç değildir. Bir kişi sırf bu yürüyüşe katıldı diye KHK ile işten atılamaz.

Ha bu arada OHAL döneminde çıkartılan KHK'lar, sadece OHAL süresinde geçerlidir. OHAl bitince KHK'ların hükmü de ortadan kalkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

quote:

Orijinalden alıntı: Atsız-Ata

Bakın sapla samanı karıştırmayın artık bu karı dhkpcnin düzenlediği berkin elvan yürüyüşlerine katılıp ondan sonra beni haksız yere işten attınız diyemez

Berkin Elvan yürüyüşü düzenlemek suç değildir. Protesto yürüyüşü yapmak anayasal haktır. (Sadece Valilik güvenlik gerekçesiyle yasaklayabilir, ama bu hak hukuken ortadan kaldırılamaz)

Ve bu yürüyüşe katılmak da suç değildir. Bir kişi sırf bu yürüyüşe katıldı diye KHK ile işten atılamaz.

Ha bu arada OHAL döneminde çıkartılan KHK'lar, sadece OHAL süresinde geçerlidir. OHAl bitince KHK'ların hükmü de ortadan kalkar.

Berkin elvan yürüyüşünü organize eden kesimin hedefi belli ben hükümet yanlışı bir insan değilim hükümetin şu anda uyguladığı çoğu politikaya karşıyım ama devletimin her zaman yanındayım dhkpc gibi terör örgütlerinin düzenlediği gösteriye devletin memuru katılamaz buna izin veren valide suçludur zaten nerede görülmüş teröristin anayasal hak aradığı

Anayasal haklarını kullanmak isteyen kişi dağa çıkmaz molotof atmaz kamunun malına zarar vermez

• yaw arkadaş o kadar akademisyen var kuzenimde dahil herkes işini gücünü yapıyor bulaşmıyorlar egitimleri dısında hiçbirşeye. onları veya bizi niye almıyorlar? bırakın bu ayakları devletin işi gücü yok masum masum adamların kapısına dayanıp gelin hele bi konusak diyecek.
  • Kaç gündür açlık grevi yapıyor bunlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    Bugune kadar haksizliga ugramadi diye bundan sonra da olmayacak zannetme. Emin bugun sikayet edenlerin bir kismi zamaninda "bana dokunmayan yilan" kafasindaydi. Yarin soyledigin kisiler fetocu diye isten cikarsa belki anlarsin. Gene anlamazsan hukumete laf kondurmamak icin gene bahaneler arayip, "onlarin da vardir gizli bir olayi" dersin.

Simdi bu dusunceni haksiz sekilde isinden, ekmediginden olan ve itiraz edemeyen ailelere soyle. Onlar sana daha guzel anlatir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

yaw arkadaş o kadar akademisyen var kuzenimde dahil herkes işini gücünü yapıyor bulaşmıyorlar egitimleri dısında hiçbirşeye. onları veya bizi niye almıyorlar? bırakın bu ayakları devletin işi gücü yok masum masum adamların kapısına dayanıp gelin hele bi konusak diyecek.

Zaten bu yuzden oluyor olanlar. Kimse kendine dokununcaya kadar ses cikarmiyor

• arkasında chpe duruyosa bunların bilinki devlet doğrusunu yapmış.
  • DHKP-C . AĞLAYIN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celas Victoria

Geçen yıllarda dhkpcli bi kızı bombacı diye göz altına almışlardı. bütün medya ve terörist şakşakçıları polise saydırdı sövdü kıza masum dediler.

Sonra ne oldu ?

Ertesi gün polis karakokunda kendini patlattı.

O zaman neden bıraktılar ? madem suçluydu ve aldılar neden tekrar saldılar ? o zaman işinizi duzgün yapamiyorsunuz demezler mi insanlara

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.