Şimdi Ara

Nuri Sahin mi geliyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
1.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 21

quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

defans için de ömer toprak veya serdar taşçı gelse süper olur. ama hayal bunlar tabii ki türkiye'ye gelmek istemediklerini açıklamışlardı.

Türkiye'ye gelmek istemeyebilirler ancak Galatasaray'a gelmek isteyebilirler. Sonuçta Galatasaray Avrupa takımı

Hallere bak ya

Yalan mı?

• Boş beleş bir adam bu fazlası değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

nuri eski takımı dortmuntta bile yeniden kendini bulamadı burada bulabileceğini zannetmiyorum daha garanti bir oyuncu alınmalı

adam bi gol bi asist yatı şimdiki maçta nasıl bulamadı kendini
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34m

quote:

nuri eski takımı dortmuntta bile yeniden kendini bulamadı burada bulabileceğini zannetmiyorum daha garanti bir oyuncu alınmalı

Izlemezler ezbere konusurlar.takimin carki Nuri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

quote:

Izlemezler ezbere konusurlar.takimin carki Nuri

arkadaş haklı nuri kendini bulamadı daha ben yanlış görüyorum

• quote:

2 gol, 1 asist ile oynuyor şuanda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgue

quote:

2 gol, 1 asist ile oynuyor şuanda..

ben en son izlediğimde öyleydi
  • Nuri su an cok iyi oynuyor, 2 gol 1 asist yapti.
  • Nuri resmen takımın en iyisi şuan, neredeyse hatasız oynadı maç boyunca. Hayran kaldım, umarım söz konusu olur böyle bir transfer ama pek ihtimal vermiyorum ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungle Boogie

Nuri resmen takımın en iyisi şuan, neredeyse hatasız oynadı maç boyunca. Hayran kaldım, umarım söz konusu olur böyle bir transfer ama pek ihtimal vermiyorum ne yazık ki.

böyle adamları türkiyeye getirirsen hemen sırıtırlar takımda kimse ayak uyduramaz ama bak dortmunda Lewandowski götze cart curt adamlar 90 dakika koşuyo çalım atıp asist yapıyolar tabii en başta deli gibi gol atıyorlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jungle Boogie

Nuri resmen takımın en iyisi şuan, neredeyse hatasız oynadı maç boyunca. Hayran kaldım, umarım söz konusu olur böyle bir transfer ama pek ihtimal vermiyorum ne yazık ki.

böyle adamları türkiyeye getirirsen hemen sırıtırlar takımda kimse ayak uyduramaz ama bak dortmunda Lewandowski götze cart curt adamlar 90 dakika koşuyo çalım atıp asist yapıyolar tabii en başta deli gibi gol atıyorlar

Şu anki kadroda pek fazla sırıtacağını düşünmüyorum ben açıkçası, geçen sene olsa belki fakat Götze değil de Sneijder, Lewandowski değil de Burak ve Drogba ile oynayacak. Klas olarak birbirine yakın oyuncular diye düşünüyorum. Hamit dışında uzaktan isabetli şut çeken bir iki oyuncuya daha ihtiyacımız var bence.

• quote:

quote:

quote:

defans için de ömer toprak veya serdar taşçı gelse süper olur. ama hayal bunlar tabii ki türkiye'ye gelmek istemediklerini açıklamışlardı.

Türkiye'ye gelmek istemeyebilirler ancak Galatasaray'a gelmek isteyebilirler. Sonuçta Galatasaray Avrupa takımı

Hallere bak ya

Galatasaray Türkiye'dir.

Ha bir de geçmişten gelsin;

World: Galatasaray.

- aynştayn mode on -

O zaman Türkiye = Dünya

- aynştayn mode off -

Hadi fenerliler iyisiniz, Galatasaray'ın alt kümesi oldunuz.

Oldu o zaman ben kaçar

şaka amaçlı saçmaladım, dikkate alanın vay haline

• Bize gelirse ortaya kalbini koyacağına şüphe yok. Kendisi çok seviyor Galatasaray'ı. Ama kiralık değil artık oralara sürekli kalacak birileri alınması lazım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hallere bak ya

Yalan mı?

Yalan.

• Bu gün 5-1 yendiler ve Nuri 2 gol 1 asist ile oynadı.Galatasaray da kiralık olarak alacak?Nuri eski formunu kazanıp,1-2 sene daha kalıp gider bir EPL takımına.
  • Gelir bence
  • melonun yerini tutmaz ama sırf yabancı kontenjan hatrına gelebilir
  • Melo yada Gökhan İnler oyunu defansif oynuyor kaleye şut çekme yetenekleri iyi değil ama Nuri Şahin çift yönlü oynuyor bazen orta sahadan öyle şutlar atıyor ki gol oluyor maçın kaderi değişiyor topu çok iyi kesiyor ;asisstte yapıyor Melodan 3 kat Gökhandan 2 kat daha iyi bir oyuncu gelirse takım çağ atlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oikidoki

melonun yerini tutmaz ama sırf yabancı kontenjan hatrına gelebilir

/>
  • Nuri'nin bir numarasını göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.