Şimdi Ara

Nuri Sahin mi geliyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
1.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @34cimbom34: NURİ ŞAHİN kiralık olarak düşünülüyor seneye orta sahaya

@34cimbom34: dormunt ile nuri 1,5 yıllık sözleşme yaptılar ancak fesh edilecekmiş bilgiside var nuri reale geri donecekmiş gs istiyor kiralık olarak

drogba yi daha kimse konusmuyorken ilk bundan duydum. ayrica herkes stoper alinacak toure kesin geliyor falan derken bu adam toure gelmiyor falan demisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu arkadaşı takip ediyorum dedikleri çıkıyor inşallah olur

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah olur ama Melonun yerine düşünülüyorsa bence yanlış seçim.
  • defans için de ömer toprak veya serdar taşçı gelse süper olur. ama hayal bunlar tabii ki türkiye'ye gelmek istemediklerini açıklamışlardı.
  • Melo'nun alternatifi YOKTUR MELOOOOO
  • nuri eski takımı dortmuntta bile yeniden kendini bulamadı burada bulabileceğini zannetmiyorum daha garanti bir oyuncu alınmalı

• Bu adama inanıyorsunuz ya ne diyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buried Alive

Bu adama inanıyorsunuz ya ne diyim.

neden ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

quote:

neden ?

Her dönem sallar da sallar.
    Sonra da siler...
  • Haber dogru veya yanlis orasini bilmem ama Nuri her Gs maci oncesi cok samimi aciklamalar yapiyor. Gecmiste de G.Sarayli oldugunu soylemisti, videolari hala mevcut. Yani bize sempatisi oldugu belli. Teklif yapilsa hayir diyecegini sanmiyorum.

Dortmund, R.Madrid, Liverpool gibi takimlarda oynamis Avrupa tecrubesi ust duzey bir futbolcu. Hem yasi fazla yok hem de Turk. Alinirsa cok sevinirim fakat Melo yerine gelecekse biraz sikintili olur sanki. Cunku Melo defansif bir oyuncu. Nuri biraz daha ofansa yakin oynamayi seviyor. Tabi saglam bir stoper gelecekse neden olmasin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

Haber dogru veya yanlis orasini bilmem ama Nuri her Gs maci oncesi cok samimi aciklamalar yapiyor. Gecmiste de G.Sarayli oldugunu soylemisti, videolari hala mevcut. Yani bize sempatisi oldugu belli. Teklif yapilsa hayir diyecegini sanmiyorum.

Dortmund, R.Madrid, Liverpool gibi takimlarda oynamis Avrupa tecrubesi ust duzey bir futbolcu. Hem yasi fazla yok hem de Turk. Alinirsa cok sevinirim fakat Melo yerine gelecekse biraz sikintili olur sanki. Cunku Melo defansif bir oyuncu. Nuri biraz daha ofansa yakin oynamayi seviyor. Tabi saglam bir stoper gelecekse neden olmasin.

Bana kalırsa Selçuk daha defansif kullanılır eğer Nuri gelirse, ama ben Selçuğun daha ofansif olmasından yanayım. Sneijder, Selçuk, ve Nurili bir orta saha dünyanın en teknik orta sahalarından biri olacağı gibi oldukça da kırılgan olur.

Kısacası bize daha çok Melo tarzı bir oyuncu lazım.

• Gökhan İnler

• quote:

aynen bu adam faydalı olmaz
  • 34cimbom34e inanan var hala işine gelmeyeni bloklar sen de doğruları söyle seni de bloklasın.
  • Hamit'i beke çeker Nuri'yi Hamit'in olduğu yere koyar Eboue'ye mutluluklar dileyebiliriz.

Sene sonunda zaten Melo kamiline mutluluk dileyeceğiz ama Eboue de gidebilir.Zaten bu sene 2sinin de formu ortada.Sadece Shalke maçında top oynadılar diye tutmamalıyız.

-------------Muslera------------------

----Hamit Semih Ömer Bek---------

------------Gökhan-------------------

-----------Nuri Selçuk----------------

-------------Sneijder-----------------

----------Burak Drogba--------------

Ov ye takım Ov ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

defans için de ömer toprak veya serdar taşçı gelse süper olur. ama hayal bunlar tabii ki türkiye'ye gelmek istemediklerini açıklamışlardı.

Türkiye'ye gelmek istemeyebilirler ancak Galatasaray'a gelmek isteyebilirler. Sonuçta Galatasaray Avrupa takımı
  • Melo giderse gökhan inler gelmeli yoksa Alperle olacak iş değil bunlar. Yoksa kalsın Melo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

defans için de ömer toprak veya serdar taşçı gelse süper olur. ama hayal bunlar tabii ki türkiye'ye gelmek istemediklerini açıklamışlardı.

Türkiye'ye gelmek istemeyebilirler ancak Galatasaray'a gelmek isteyebilirler. Sonuçta Galatasaray Avrupa takımı

Hallere bak ya

• ---------Gökhan---------
    --Selçuk-------Nuri Ş.--
    ---------Sneijder--------
    -----Burak---Didi-------

Olası bir Selçuk - Nuri -Gökhan uyumunda mükemmel bir os çıkarmış oluruz.

Belki bir gün biz de kurgulu oynarız
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.