Şimdi Ara

Nuri Şahin Beşiktaş'ta (Yılın transferi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: soho

nuri şahin iyi bir önlibero ve çok genç..
    cisse ile yanyana oynayacak, arkalarında da sivok ve zapotocny olacak sanırım..

nuri ön libero değil yalnız.
  • Beşiktaş’a transferi konuşulan Nuri Şahin kendi web sitesiwww.nuri-sahin.de adresinden bu söylentilere yanıt verdi.

Nuri’nin açıklaması şöyle:

"Merhaba,

Geleceğim hakkındaki çıkan bazı dedikodulardan dolayı açıklama yapmak istedim. Bildiğiniz gibi Borussia Dortmund kulübüyle olan sözleşmem devam ediyor. Son günlerde bazı medya kuruluşları tarafından başka bir kulüple sözleşme imzalayacağıma dair söylentiler yer alıyor. Bu haberler gerçeği kesinlikle yansıtmıyor.

Eğer hakkımda bir gelişme olursa bunu benim kendi sayfamdan öğrenebilirsiniz. Tekrar görüşünceye kadar hoşça kalın.

Nuri Şahin"

MARATON.COM.TR ÖZEL NOT: Bugün ulaştığımız Beşiktaş menajeri Sinan Engin, bu transfer hakkında "Nuri'yle daha önce bir görüşmemiz olmadı ancak bugün olabilir" demişti.

MARATON.COM.TR ÖZEL
    HABER: ALP KOPARAL

• hurriyette 2 milyon euro yazıyor
    2 milyon euroya nuri şahinin formasını ancak alırız
  • hep yalan ya ismail er artık bıraksın bu işleri ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: isy@nkh@r

aslında pek inanmak istemiyorum ´´Kemal Aslan Beşiktaşta´´, ´´Selçuk Şahin artık kartal´´ türü bir haberle güne başlamaya kendimi hazırladım. Nuri filan vizyonumuza ters

• İmza görmeden inanmayız.Nuri eline formayı alsın önce bi
  • Nuri transferi bence gereksiz olmuş. Pek de iyi bir oyuncu değil. Bir ara kötü dönemler yaşayan Dortmund'da oynadı. Sonra da Alman milli takımına gitmesin diye Türk milli takımında bir kaç maça çıktı. Umarım Beşiktaş'a gelirse yedek kalmaz ve kendini geliştirme şansı bulur. Ama transfer gerçekleşirse yazık olacak gibi duruyor.
  • gelirse mükemmel olur...
  • ben Nuri Şahin'in yerinde olsam Türkiye'ye gelmezdim...
  • İstemez kalsın.Holosko var.Onu tamamlayan oyuncu da nobre olucak.Gereksiz şişirmeye gerek yok.Topuzu alırz transferi bitiririz..
  • gelir gelmez onu bilemem de bu adamlar nasıl habercilik yapıyor ben onu anlamadım gitti bir türlü.
    2 tane aynı gazetenin haberi.ilk cümleleri okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız.

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=Detail&Catid=33&articleid=108921
    http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=Detail&Catid=33&articleid=108999

kiminle anlaştınız sorunu çıkaran kim abi klup mü futbolcumu?

• formayı giymeden inanmam
  • 30 yaş sınırı!
    Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Dortmundlu futbolcunun babası Savaş Şahin, oğlunun 10 yıl daha yurt dışında futbol oynamasını istediğini açıkladı..

Kombine kart satışları öncesinde Nuri Şahin transferini bitirerek taraftarlarını sevindirmek isteyen Beşiktaş Yönetimi’nin çabaları sonuçsuz kaldı.

Üstelik, bu transfer görüşmelerindeki tutarsızlıklar, yönetimdeki bazı isimlerin bile kafasını karıştırdı.

Nuri Şahin’in kendi internet sitesinde herhangi bir teklif almadığı yönündeki açıklamalarının yanı sıra, bu oyuncunun Türkiye’ye gelmek istememesine rağmen bu transferin basında “bitti” gibi gösterilmesi ise merak uyandırdı. Başkan Yıldırım Demirören’in bizzat ilgilendiği bu transferin gerçekleşmemesindeki en büyük etkenin, Şahin ailesi olduğu belirlendi.

Borussia Dortmund Kulübü ile Beşiktaş arasındaki görüşmelerin kendilerini ilgilendirmediğini belirten baba Savaş Şahin’in, oğlunu Türkiye’ye kesinlikle 30 yaşından önce göndermeyeceğini söylediği öğrenildi. Nuri Şahin’in de babası ile aynı fikirde olduğunu ve kendisine böyle bir teklif gelmesi durumunda olumsuz yanıt vereceği vurgulandı.

Beşiktaş Yönetimi ise 20 yaşındaki oyuncunun ailesini ikna etmek için Menajer Ahmet Bulut’tan aracı olması yönünde yardım istedi. Siyah-beyazlıların, önümüzdeki günlerde Nuri Şahin’in İranlı Menajeri Rıza Fazeli ile temasa geçeceği belirtildi.

Kaynak: ajansspor.com

Az kaldı bi 10 sene sonra alacaz

• yılın trasferi gordon diilmiydi
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeus_1907

yılın trasferi gordon diilmiydi

hayır biz gordona göre maradonayı aldık haberin yok mu?sinan engin
  • abı nurıye gerek yok bencede oyle ne bılım gelse sankı alıp takımı sürüklüyecek götürecek bı oyuncu degıl bı ılhan mansız gıbı geldı zınk dıye oturdu nuri cok genc zatn orta sahada kımı kesıcen bobo nobre holosko oynuyorsun su anda bıle kadronda alıdın yabancılardan bırı yedek kalıcak bobo kalırsa
    bence mehmet topuzu almalıyız cok yonlu bır oyuncu cok ısımızı görür...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartallar_yalnız_uçar

quote:

Orjinalden alıntı: zeus_1907

yılın trasferi gordon diilmiydi

hayır biz gordona göre maradonayı aldık haberin yok mu?sinan engin

Sen ismini yazmaktan acizsin!

Maradona o Maradona, hatta %30 Sneijder, %30 Ronaldinho, %30 Cristiano Ronaldo, %10 Pele...

Bunların bu oranlarla karıştırır harman yaparsan o zaman anlarsın aldığımız adamın ormanda kaç kaplan gücünde olduğunu...

Sinan Engin... Allah seni bildiği gibi yapsın!

• nuri gelirse ve üstüne düşülürse, sorumluluk verilirse inanılırsa hem beşiktaşın gerçek oyun kurucu hem de milli takımın oyun kurucu eksikliği giderilir, nuri çok iyi bir futbolcu, bu adam genç takımda ümit millide şov yapan adam, basit oynuyor etkili oynuyor, keşke fenere gelse alex in mevkisine monte edilse, savunma özellikleri de yüksek nuri nin, tam ideal futbolcu
  • nuri yalan arkadaşlar.. ismail erdi muradına yine.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.