Şimdi Ara

Nureddin Nebati: Enflasyonu, birlikte elimizi taşın altına koyarak ve yüreğimizle halledeceğiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence yüreğimizle değilde, beynimizle düşürmemiz gerek.

Hadi benden 10 gram yürek, 20 gram ciğer, 30 gramda beyin.

Varmı artıran?

• Vatan, millet, sakarya diyorsun. Peki gozlerdeki isiltiNureddin Nebati: Enflasyonu, birlikte elimizi taşın altına koyarak ve yüreğimizle halledeceğiz 

• Şaşırmadık onların doları varsa bizim Allah’ımız var, coronayı dualarla yeneceğiz gibi bir sürü açıklama duydu bu kulaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense hep bizim eller eziliyor ama???

• Masal dinleyecek çağı çoktan geçtik. Varsa bir umut birazda siz ve yancılarınız koysun taşın altına elini.

• Tamam, bugünden itibaren sen ve partindeki bürokratların devletin kaynaklarıyla zengin ettiğiniz yedi sülalenizin alayı varını yoğunu millete bağışlasın ve asgari ücretlere çalışın. Nasılsa bu milletin üzerinden geçinip semiriyordunuz, yediklerinize sayarsınız. Hata da sizin zaten. Buyrun bağışa. Hadi elinizi bu borç dağının altına koyun.

• ...Dedi ve dolar 1 lira arttı benzine 1 lira 20 kuruş zam geldi. Yarın elektriğe zam gelir. konuş boş keseden salla bakalım

• biri de mehter versin, enflasyonu böyle böyle yenelim

• Ben niye indiriyorum enflasyonu, verin bakan maaşı indireyim, o zaman gelin benim şirkete el birliğiyle çalışalım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Türkiye AKP ZİHNİYETİ ile Venezuella olmaya doğru koşar adım gidiyor...!!

Nureddin Nebati: Enflasyonu, birlikte elimizi taşın altına koyarak ve yüreğimizle halledeceğiz

*Ne Diyoruz Hep...

2023 SEÇİMLERİ TÜRKİYE İÇİN KADER'DİR VE SON ŞANS'DIR..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacağız edeceğizle olmuyor bu işler icraat lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masal anlatıyor.

• Paralari birlikte cukkalamadikki enflasyonu birlikte yuklenelim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gözlerden kalbe indi. Midesine oturup bir tarafına kaçacak ekonomi bu gidişatla.

• Bari konuşmada unutalim seni.

• Ekonomi bilimini hiçe sayıp yanlış politikalar izleyelim sonra işimiz yüreğe, Allaha kalsın. Oldu.

• Neden hep taşın altına elimizi biz koyuyoruz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.